Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Így szép a szüli nap... 200 vendégre 1KG kenyér vajjal... :D
     
    Lanselott kedveli ezt.
  2. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Hideghullám galaktikus átjáró (nehéz) teljesítve.
    Kaptál 300 R-IC3 típusú rakétát.
    Jutalmad: 15 Indoktrin-olaj.
    Jutalmad: 1 Phoenix P.E.T..
    Jutalmad: 1 LF-4 MagmaDrill.
    Egy rész megszerezve a Kronos kapuhoz.
    Kaptál 9.900.000 tapasztalatpontot.
    Kaptál 487.500 becsületpontot.
    Kaptál 20.000 uridiumot.
    Nem rossz ez 30 perc ütközetért... :D
     
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Persze,gyere csináld meg itt 30 perc alatt,az első két hullám oké,de a Skoll-al ilyen laggal nem lehet mit kezdeni......:-( Még egyszer visszamegyek,ha nem,hát ott bacca meg,majd ha megcsinálják a rendszert akkor játszok....Csak a boosterekt sajnálom,elmennek a semmibe.....
    Akkor is megcsináltam:-D Igaz nem fél óra alatt,de amit adott megérte....bár ráment igen sok X-4 em.....mert kétszer utolért a Skoll....
     
    Utoljára szerkesztett: 11.12.17
  4. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Sajnálom Kolléga.:( De kitartást és jó szerencsét kívánok.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  5. k.kitti

    k.kitti Utánpótlás-írogató

    Én nem tudom de nállam lassan tele a pohár milyen kapu a szülinapi kapu olyan hogy csak egyszer lehet meg csinálni meg értem de akkor is ez a december semmi akció mert valaki nem érti a dolgát. Ma direkt gondoltam neki állok a küldiknek de mit veszek észre nincs az egész mapon terbium vagy mi... akkor el néztem a twittert, de haljátok olyan fiatalok csinálják. Csodálkozok hogy a gyerekek ennyire ..... de nem az én ügyem és még is, hogy akarják bolt mentesíteni a játékot mindenki aszt használja mert ha el kapnak akkor csak egy hétre tesznek ki utána ügyelsz hogy ne legyél fel tünő na de mindegy ti tudjátok más játékok mert mennek olyan jól mért csak a darkorbital van a baj most olyat hallodtam hogyha fizetsz még a hajodat is vissza kapod ezt nem tudom igaz-e?? de kíváncsi vagyok mennyit fizetnek ezek a multi milliárdosok és nem érdekel ha ki tesznek emelt fővel megyek és teszem a dolgomat de hogy ne legyen egy jó élmény na ez a gáz. Mi van emberek nem merünk szolni hogy valami jó programozót kellene kapni Romániába annyi van, hogy csak győzzétek követni amit csinálnak ezt a angoloknak nem tudom, hogy hogy fogom tudni el mondani.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.12.17
  6. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Egy ötlet. A gamma kapuban jártam rendszeresen úgy, hogy a 80 kristály végett kifagytam. Most azt játszom, pet-robbantáskor a minimappon mozgatom a hajót , igy nem "fagy" oda (+instant pajzs), a szülinapi kapunál alapból ezt alkalmaztam.
     
  7. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nem tudom,jól értem-e,a szülinapi kapunál a nehezebb verziónál Pet robbantóval szedted le az Icy-ket? Mert én pl a Skollt próbáltam kilőni mielőbb,általában adig lőttem,mig kiengedett vagy 3 alkalommal Icy-ket,és ugye lefagyasztott,annyi Icy már elég szépen sebez. Próbáltam Petet rájukrobbantani,de túl nagy hatást nem értem el,pár elment a sarokba,de a java megmaradt....Pet 15 szintű,a protokol 3. szintű....Ezek szerint valamit én csinálok rosszul,csak nem értem mit....
     
  8. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó


    Skollt lövöd, ha lejegez elmegy, és dobja az icyket, robbantod a icyket mennek sarokba, közben jön a skoll vissza, pajzsot visszatöltötte élete annyin amennyit lelőtték, lövöd ismét, lejegel, elmegy, dobja icyket, és ismét robbantol, mennek a sarokba, skoll jön vissza full pajzsal, annyi élettel amennyit lelőttél. és stb stb stb. én igy szedtem le könnyedén. és amit még észrevettem hogy ugyebár ha elmegy a skull és visszajön, full pajzsa van, és mivél többször visszajött könyebben lelőttem a pajzsát, tehát sztem gyengült a pajzsa minél többször jött vissza.
    először pukkantam mert ugy akartam lelőni hogy lőttem egyfolytában a skullt, tehát lőtt a skull is és lőtt a sok icy is, de ugy pukkantam is.

    Remélem tudtam 1-2 embernek segíteni akik tehetetlenek :D ha lenne még egy kapum megcsinálnám vidizve, ugy biztosan érthetőbb lenne hogy hogy is értettem ezt a módszert. :D
     
  9. Használj fagyasztó raksit. Ugyan elsőre lefagy, de utána elkezd utánad rohanni és lehagyja a többit. Így már nem laggol. Kár az instant pajzsért.
     
  10. -Tr1pl3-xXx-

    -Tr1pl3-xXx- Járnitanuló

    Ó mit kell ennek beszarni? x4 moly azt szevassz, nem nagy dolog, nekem csak 2x adott ki icyket azt ki is lőttem a skollt, kell tudni a dolgokat :D
     
  11. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Csak tisztában kell azzal is lenni hogy vannak itt ám kishajók is :)
     
  12. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Engem 3x tudott lefagyasztani, de mindig leszedtem kis icyket. Egyébként én is x4-el molyba pukkantottam szét.
    De ha van venomod, meg újratöltés boostered, azzal is szépen el lehet égetni az életerejét.
     
  13. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Nahát mit leltem:
    +Regisztráció óta eltelt napok1.000x 6
    Boldog szülinapot nekem is! :D
     
    Vadász, okoska76, Kyrus és 3 más kedveli ezt.
  14. Előre is boldog új évet mindenkinek :D;)
     
    Vadász, NumizN1 és okoska76 kedveli ezt.
  15. Fekete2000

    Fekete2000 Járnitanuló

    BUÉK mindenkinek!!!! :D
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    BUÉK mindenkinek!

    S egy kicsi más. De ezt is már mindannyiszor írtuk...

    Egyrészt, a twitch nem kötelező, még számunkra sem. Az ott elhangzottak pedig nincsenek kőbe vésve.

    Másrészt a szerverösszevonást pedig ca. 5 éve hallgatjuk, hogy lesz, majd jövőre, majd szülinapkor, majd ekkor majd akkor..

    Tudjátok, addig, míg mi nem kapunk e-mailt erről hivatalosan a központból, amit veletek meg lehet osztani, addig ezek csak remények. Lehet, hogy tervben van és megpróbálják kitalálni, hogy legyen a legjobb mindenkinek, de mi csak olyanban nyilatkozhatunk, amiről van hivatalos információnk írásban és az veletek is megosztható. A twitch nem hivatalos információ szerző hely, az nektek játékosoknak lett létre hozva, hogy kicsit jobban belelássatok a dolgokba és mondjuk úgy, hogy lenyugtassák egy kicsit a népet, mert ugye nincs miért idegeskedni...

    Tehát , mielőtt egy admint, modot azzal vádoltok, hogy valamit nem tud, nem azért van, mert tényleg fogalma sincs az adott dologról, hanem azért, mert hivatalosan nem mondhatja azt, amit te várnál tőle, hogy mondja. De ezt annyiszor megírtuk már nektek...

    Ám, ha valami problémátok van az egyik adminnal vagy tiltással, supportra írjatok, ne a fórumon nyissatok neki új topikot vagy ne írjátok be valamely topikba, mert akkor a fórumról is tiltva lesztek.
     
    ††KЯISTÓF™†† és Kelly kedveli ezt.
  17. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Üdv, űrpilóták !
    Újabb izgalmas év vár ránk a DarkOrbit világában, számos nagy változással, és jó pár meglepetéssel...

    Az új évet az egyik kedvenc PvP eseménnyel, a Domination eventtel kezdjük, majd következik a nagy kiszolgáló egybeolvadással, amelyet mindannyian vártunk. A jövőben nagyobb létszámú kiszolgálókra, egy új ranglista rendszerre, és pár várva várt szerelőműhely-módosításra számíthatsz. Legyen a 12. év az eddigi legjobb!

    Használd a DONEWYEAR* utalványkódot, hogy együtt ünnepelhessünk egy parádés tűzijátékkal! *2018. január 2-ig váltható be

    Készítsd fel hajóidat az elkövetkező nagy csatákra!

    Ez egy hivatalos email, 1 órája jött......
     
  18. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Én is kaptam. de csak nálam nem jó a kód vagy másnál sem? :D
     
  19. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    nem fajin nekem se
     
  20. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    Nekem sem műkszik.....:eek:o_O