Közösségi designkészítő verseny

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: Risus, témanyitás ideje: 23.4.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Risus

    Risus Fórumlakó

    Üdv Űrpilóták!

    Örömmel jelenthetjük be Nektek az első DarkOrbit Közösségi Hajódeisgn Projektet. A verseny végén egy ügyes pilóta halhatatlan legendává válik, ugyanis az általa tervezett design a játék része lesz!
    Ha részt szeretnétek venni, kövessétek az alábbi instrukciókat:

    A versenyről:
    • A verseny most kezdődik, a projekteket ebbe a topicba várjuk.
    • A design: az alábbi sablont kell szerkesztenetek és hozzászólás formájában visszaküldenetek ide.
    • Szavazni a hozzászólások jobb alsó területén találahtó "Tetszik" gombbal tudtok.
    • A legtöbb szavazatot szerző projekt bejut a döntőbe, ahol a DarkOrbit csapata fogja elbírálni a nyertes műveket.
    • A szavazás május 25-én zárul, a győztest május 31-én hirdetjük ki.
    • A győztes elsőként kapja meg a designt, és segíthet nevet választani neki.

    Szabályok:
    • A nevezés kép beküldésével történik, amelyeket ebbe a topicba várjuk hozzászólás formájában.
    • Egy győztes kerül kiválasztásra minden fórumról a játékosok által.
    • A végső győztes a DarkOrbit Community Manager és Art csapatai által kerül kiválasztásra.
    • Egy játékos több projekttel is nevezhet.
    • A nevezéssel elfogadjátok, hogy a Bigpoint kizárólagosan és korlátlanul felhasználhatja és szerkesztheti jogdíjmentesen a design tervezeteket a versenyen kívül.
    • A győztessen konzultálni fogunk a design nevét illetően, de a végső döntést nem a játékos hozza meg.
    • Minden projekt alá lesz vetve szerzői jogi vizsgálatnak a végső döntés előtt.

    YImAwht.png

    A DarkOrbit csapata
     
  2. _ΒΣ№_

    _ΒΣ№_ Fórum-zöldfülű

    [​IMG][/URL][/IMG]

    [​IMG][/URL][/IMG]

    [​IMG]

    (Kis segítség a kép megjelenítéséhez - Risus)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.4.18
  3. -Adonis21-

    -Adonis21- Fórum-zöldfülű

  4. Risus

    Risus Fórumlakó

    Szia!

    Először töltsd fel a képet valami képmegosztó oldalra (pl imgur.com) és utána azt illeszd be ide. Sajnos így, hogy az asztalodról behúztad a képet a hozzászólásba, nem látjuk a munkád.
     
  5. -Adonis21-

    -Adonis21- Fórum-zöldfülű

    [​IMG]
     
    _ΒΣ№_ kedveli ezt.
  6. Risus

    Risus Fórumlakó

    Adonisnak, tőle idéztem előtte.
    De neked is akkor: elég ha feltöltöd a képet > jobbklikk rajta > másolás > idejössz a hozzászóláshoz > jobbklikk > beillesztés. :) (legközelebb, mert most összehoztam neked forráskódból)

    -Adonis21- Köszi, ügyes :)
     
  7. _ΒΣ№_

    _ΒΣ№_ Fórum-zöldfülű

    köszi :)
     
  8. ŽΔŽŽ

    ŽΔŽŽ Fórum-zöldfülű

  9. ŽΔŽŽ

    ŽΔŽŽ Fórum-zöldfülű

  10. ¤°»†Kñíƒé†«°¤

    ¤°»†Kñíƒé†«°¤ Utánpótlás-írogató

    [​IMG]
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.4.18
  11. ¤°»†Kñíƒé†«°¤

    ¤°»†Kñíƒé†«°¤ Utánpótlás-írogató

    [​IMG] [​IMG]
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.4.18
  12. Nyikus

    Nyikus Fórum-zöldfülű

  13. LÓCSONT

    LÓCSONT Utánpótlás-írogató

  14. ★ĠėҎ★

    ★ĠėҎ★ Junior szaki

    a sok [​IMG] közül nem is tudom melyikre szavazzak XD
     
  15. Nyikus

    Nyikus Fórum-zöldfülű

    [​IMG]
    Remélem fent marad.
     
  16. Darsec

    Darsec Fórum-zöldfülű

    Utoljára szerkesztett: 4.5.18
  17. Sajnos a be adott munkáitok kivétel nélkül.. nem látható.. :(
    Én is probáltam feltenni.. de X(IMG) és ennyi.. részemről OFF az event....
     
  18. Risus

    Risus Fórumlakó

    Kár lenne ezért feladni. :) Sajnos sok mindentől függ, megjelenik-e vagy nem (például a böngésződtől és a képfeltöltő oldaltól is). Ajánlom, rakjátok ki a kép linkjét is a beillesztett kép alá, és akkor akinek nem jelenik meg, az ott meg tudja nézni. ;)
     
  19. Darsec

    Darsec Fórum-zöldfülű

  20. Darsec

    Darsec Fórum-zöldfülű

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.