Javaslat Küldetés ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Zsákmáynkulcsot adó küldetéseket kérnék.
     
  2. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Arra ott vannak a kapuk,azzal rakat kulcsot lehet szerezni
     
  3. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Szerintem a Low kapu már akkor is megérné ha a bent lévő űrlények nyersanyagai megjelennének, ezáltal gyűjthetővé válnának...
    Bár azt sem értem hogy középen a Low-ba azon a biz-ba**-on lehet eladni nyersit...
    Minek van ilyen opció ha menet közbe nem tudsz szedegetni...
    Na szó mi szó jó lenne bemenni spit gyűjteni Low-ba...

    Amm tényleg jó ötlet a Low-os küldni is...!

    Van olyan Napi küldi ami ad zsákmánykulcsot...
     
  4. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló


    Az a bázis javításra van ott, minél több relét kinyitsz és haladsz a kapuba akkor ott több életerőt kapsz javításkor. Most már konfigolni is lehet a hajót. Alapvetően aki bemegy egy lowba az az uriért megy,nem pedig a nyersiért, plusz amikor fél low kapu a hátsódba van megnézem hogy adod el a nyersit :D
     
    KΛ$Źλ$™ kedveli ezt.
  5. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Meglátszik nem tudtok Low kapuzni...
    Én konkrétan a sepit szeretném azokból az űrlényekből összegyűjteni...
    3-3 Low kapu után lenne egy vadászatra való sepim...
    Na de mindegy, felesleges magyaráznom a dolgokat...
    Hiszen te biztos többször voltál nálam a Low-ba XD
     
  6. 궫긷긃귡궳

    궫긷긃귡궳 Junior szaki

    Jó ötlet.
     
  7. KoBa45

    KoBa45 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Remélem jó helyre írok, mert ez igazából küldetés ötletekhez tartozik;
    a "kommunikációs ablak-Irányítóközpont"-ban lehessen keresni a küldetések között "jutalom" vagy "áttekintés" alapján(a kliensben).
     
  8. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

  9. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Mondjuk tényleg jó lenne a low kapuhoz egy küldi, amit mondjuk heti egyszer meg lehetne csinálni.
    De teszem azt ha valaki tisztességesen végig viszi az utolsó npcig akkor lehetne valami jutalom érte, mert ez nagyon nem éri meg.
    Ha már adna 1000 sab lőszert, meg mondjuk 1500 x4 lőszert akkor már nekifutnák napi egyszer, de heti egyszer biztos végig vinném. :D
     
  10. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Az a baj hogy ketten lazán végig lehet vinni. Még úgyis ha minden npc-t le kell lőni. (én egyedül csináltam meg úgy hogy már csak a century maradt, egy darab más npc sem volt, aztán beugrott valaki segíteni a centuryban). Persze pet robbantóval kell csinálni. :) Összehúztam mindet egy rakásra, 8-10 pukk és mind elfutott, aztán már csak molyban körbe kellett menni. Szóval ha járna érte jutalom nagyon meg tudnák egyesek szedni magukat. Ez a kapu arra van hogyha valami nagy war van, akkor oda el lehet vonulni, és ugyanúgy tudtok gyűjtögetni.
     
  11. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Sziasztok.

    Nekem az az ötletem támadt, hogy küldetésekből lehetne összerakni dolgokat (pl.: Lf-4, Aegis). Vagy mondjuk olyan lenne, hogyha megcsinálja valaki a küldetést akkor olcsóbban vehet ezt-azt egy kis ideig ( néhány napig ).

    Van még egy ötletem:
    Olyan küldetés lenne, hogy:
    2500 streuner.
    2250 lordakia.
    2000 saimon.
    1750 mordon.
    1500 sibelonit.
    1250 kristallin.
    1000 devolarium.
    750 sibelon.
    500 lordakum.
    250 kristallon.
    ( NEM: sorrendbe ill., időre. )

    Jutalom:
    137500 uridium.
    1375000 becsület.
    13750000 tapasztalati pont.
    137500000 kredit.

    A leírást a BP is kitalálhatja.
     
    PetiTreadUnder kedveli ezt.
  12. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Volt már ilyen ötlet, ne lesz.
     
  13. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Pontosan az ilyen monoton és borzalmas küldetések kellenek. Következőnek remélem 2millió streunert kell majd lelőni, mert az annyira izgalmas...
     
    -.-zErO-.- kedveli ezt.
  14. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Szerintem meg kelljen lőni 50000 kristallint és adjon 10 millió becset meg 2 millió urit meg minden sz**t.... :mad: Gondolkozzál már mielőtt kiírsz egy ötletet... -.- Azt az 1,3 milla becset se gondolhattad komolyan.... Kicsit utánanéznél látnád hogy mostani küldetésekben egyik sem ad nagyobb mennyiségű becset. Nemhogy milliót, 10 ezret is kevés ad... (vagy egyik sem) Becs kell kapuzz... Az uriról meg ne is beszéljünk.... Legnagyobb küldetés jutalom uriban 20k.... És azért van olyan küldetés ami ennél nehezebb amit leírtál. (pl 400 über lon és 400 über linért kapsz 75 milla tp-t meg 20k urit asszem, de lehet csak 15-öt, meg némi kreditet... meg 500 goli és 500 vega, ugyanaz a jutalom) Szóval ötletelés előtt kicsit át kéne nézni a jelen helyzetet hogy mennyire reális az amit leírsz... A küldetésekből összerakható aegist meg lf4-et meg gyorsan felejtsd el... Há' nehogymá'. Aegis ottvan liciten, lf4 meg jön kapuból, ládából, meg még az egyik küldi is ad.... Ne kelljen már minden ingyen... -_-
     
    lost kedveli ezt.
  15. .ΜΝΞΟΡΣΤΥΧΨ.

    .ΜΝΞΟΡΣΤΥΧΨ. Fórum-zöldfülű

    Bevallom nem olvastam végig az eddig leírt ötleteket, de szerintem ilyenre még nem gondolt más:

    Név: Képzetlen mesterek

    Feladat:
    -Vond vissza minden képességpontodat (a küldetés ideje alatt nem lehet aktív képességpontod)
    -Semmisíts meg 50 ellenséges játékost

    Jutalom:
    -100.000.000 TP
    -100.000.000 Kredit
    -50.000 Uridium
    -50.000 Becsületpont
    -Ingyen visszaállíthatod a képességpontjaidat
    -"Képzetlen mester" cím

    Miért ez és miért így? Akinek van egy erős hajója rakás képességponttal még annak is ez egy igazi kihívás lehet. Természetesen akár több felvonásos küldi is lehet belőle...

    Másik:
    Ennél elveszted a drónjaidat, petedet és mindegyiket egy küldetés során szerezheted vissza (11 felvonásos)...

    Név: Add vissza azt ami az enyém

    1. feladat:
    -Semmisíts meg 20 Streunert
    1. jutalom:
    -10.000.000 TP
    -10.000.000 Kredit
    -10.000 Uridium
    -10.000 Becsületpont
    -1 drón ismét aktív

    Így tovább (npc, darabszám egyre változik)...

    11. jutalom:
    -500.000.000 TP
    -500.000.000 Kredit
    -100.000 Uridium
    -400.000 Becsületpont
    -PET ismét aktív
    -"Bitorló" cím

    Amennyiben mindkét küldetést elvégezte valaki:
    -"Isteni erő" cím
     
  16. #109_Sekirei

    #109_Sekirei Fórum-zöldfülű

    Én simán beváltanám.... Nem uriért kell venni a rossz lőszert:D (mert annak is sok értelme van hogy megveszel pl 1000 uri értékű lőszert amit ellősz egy szörnybe hogy kapj 100-at)
    2 ami fontosabb: a küldi nem az hogy "Adjál le 2000 x2-t" hanem h használd el(bármire) tehát eléggé jó küldi lenne bár túl sokat ad a jutalom .
     
    Utoljára szerkesztett: 28.6.14
  17. Wat
    De ha az ötletnek úgy ahogy van semmi értelme?
     
  18. Robii[Z€T]

    Robii[Z€T] Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Nézegettem a fórumot és nem találtam ilyen ötletet ezért felvetem. :) Na szóval arról lenne szó, hogy a mostani küldetéseket bent hagyjátok a játékban és ez mellé beraknátok egy úgynevezett "küldetésgenerátort" ami annyit jelent, hogy mi magunk csinálhatunk küldetést arra szabva hogy mit van kedvünk lőni vagy mire van kedvünk lőni ezalatt NPC-t, ellenséget, és a galaxy gates kapuit is értem. A dolog úgy nézne ki NPC-re: össze rakunkalatpont egy olyan küldetést amibe kell 100 db kristallin

    amire a jutalom a következő lenne: 800 becsületpont
    160000 tapasztalatpont
    320000 kredit
    400 uridium
    Tehát ha számoltok egy kicsit akkor kiderül, hogy ez a 100 kristallin 1/4 jutalma de ha ezt kevésnek látjátok akkor ezt lehetne 1/3-ra növelni döntsék el az Adminok.

    Ilyen generátort lehetne használni ellenségre is űrhajónként változó jutalommal 1 goliath típusú űrhajóért lehetne a jutalom: 150 becsületpont
    35000 tapasztalatpont
    70000 kredit
    75 uridium
    Ha észre vettétek itt a becsületpont-uridium, tapasztalatpont-kredit van össze hasónlítva fele-fel arányban.

    Kapuknál ezt úgy lehetne meg valósítani, hogy küldetés legyen az hogy készíts el és csináld végig az alfa kaput. A jutalom: 15000 becsületpont
    3500000 tapasztalatpont
    7000000 kredit
    7500 uridium
    Ha megfigyeltétek akkor itt is a fele-fele arányban osztottam a jutalmat de ez már az Adminok dolga. Szerintem ez nagyon feldobná a játékot sokan játszanának többet vagy újra.

    Esetleg még azt is be lehetne állítani, hogy miből szeretnénk többet vissza térve 1 kapus küldetéshez. Azt be lehetne állítani, hogy nem kérek kreditet hanem helyette 7000000 tapasztalatpontot kapjak ugyanezt felcserélni uridiummal vagy a becsületponttal.

    Várom visszajelzéseteket!
     
    Utoljára szerkesztett: 17.7.14
  19. ߣΔCK•RIÐΣRS

    ߣΔCK•RIÐΣRS Fórum-zöldfülű

    Hát nem tudom de nekem nem nagyon tetszik igy, mert urit a goliat ürhajóért az már túl sok lenne!
     
  20. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    20 Streuner-ért 10K uri? Ezt komolyan gondoltad?