Le a proggerekkel!

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: metal, témanyitás ideje: 21.2.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. metal

    metal Járnitanuló

    2010 óta ismerem ezt a fantasztikus játekot. Mindig voltak és vannak tisztességtelen játékosok, akik nem tisztességes módon játszanak. Egy ideig nem voltak olyan sokan, de elnézem, hogy egyre többen vannak a szervereken. Ez egy realis global probléma, sok tisztességes játékost érint ez a téma. Ma is például menekültem spearheaddel egy venga (revenge) elöl , hatotávolságon kivül voltam és egyer csak lő miközben persze a távolság egyre nött. EMPt nyomtam nem használt, a minitérképre nem lehetett kattolni, és durr! Irhatjátok ide ti is az ilyen tapasztalataitokat ami mostanában történik veletek. Ez nem felesleges téma, kérem ne zárolják.
     
  2. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    a fejlesztők mindent megtesznek, hogy az éppen aktuális segédprogramokat kiszűrjék, erről mi folyamatosan tájékoztatást adunk a fórum hivatalos közleményeiben.

    Amit te írsz, az nem csalás, maximum lagg-ot kaptál, és nem a valós képet láttad, hiszen ha benézel az üzletbe, ott az alábbit láthatod:

    [​IMG]

    Láthatod, a spear lassabb mint a venga.

    Ezért felesleges volt új témát nyitnod.

    A témát zárom.
     

    Csatolt fájlok:

    • 1.JPG
      1.JPG
      Fájl mérete:
      88.7 KB
      Megtekintések:
      325
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.