Leonov Design

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: csopi111, témanyitás ideje: 2.11.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Szerinted kellene leonovra design?

  1. Igen

    86.2%
  2. Nem

    13.8%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Sziasztok ezt a topicot azert hoztam letre h Mi Magyarok is segitsuk mar egy designben a jatekot es kapjuk mi is elismerest erte a fo szerkeztoktol..:). Na meg a szorakozas vegett is :p

    Nagyon reg ota megy a "vita" a leonovrol hogy kell neki design meg h nem kell mert h alap hajo stb..
    Nos ime egy alap 3D-s kep a protitipusarol (ezt otthon elkezdem normalisan atszerkezteni es kifesteni)
    [​IMG]

    Es ez olyan design lenne ami elegge megvaltoztatna a leonovot mint peldaul a pusat.

    Amit tudna ez a design:
    13 lezer
    12 generator hely
    3 extra hely
    2000 rakomany ter
    sebessege: 360
    2 raketaveto hely

    +burok kepesseg: ennek a hatasara instant burok veszi korul a hajodat es megszunteti az ellenseges tamadasok 90%-at viszont e kozben a sebesseged masodpercenkent 5%-ot csokkenne. (15mp ig tartana a kepesseg)
    hatranya: haza terkepen nem lenne x2-s kepessege azaz h duplaz mindent. ugyan olyan lenne mint a tobbi hajo pl goli cita stb..

    Nos ez lenne az en otletem:) akinek van jobb vagy tudna rajta mit valtoztatni nyugodtan irja le esetleg azt is h milyen alakja legyen nekem egy vazlatrajz iis boven eleg lenne siman meg tudom szerkezteni :)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.15
    -asdfg21- kedveli ezt.
  2. Incident

    Incident Törekvő

    Ezt a dizit Vengára tudnám esetleg elképzelni, Leonovra kicsit soknak tűnik. Vengára viszont már majdnem, hogy fölösleges.

    Leora talán olyasmit tudnék elképzelni, hogy hazai mapokon (alul) 40% tapasztalat-bónusz, ugyanennyi becsület. Felső mapokon feleannyi, ellenséges, illetve PvP-n nem ad bónuszt. A játékosokért kapható tapasztalat és becsület pedig 80%-al csökkenhetne.
    Korrekt kis npc-zős design lehet annak, aki vállalja a kockázatot, hogy kisebb hajóval sokkal többet kap. A PvP jutalom azért csökkenjen, hogy azért mégiscsak legyen valami kompromisszum. :D
     
  3. kicsifoxi

    kicsifoxi Járnitanuló

    Azt ügye remélem vágjátok, hogy a hajón lévő össze cucc (lézer meg pajzs) 2x-es értéket ad alapból is? Egy normálisan konfigolt leonov így is megfingat szinte mindenkit nem ha még ilyen dizik lennének rá. ;) Inkább valami olyasmi kellene ami felső / ellenséges mappra is ütőképessé tenné. Én valami olyasmit tudok esetleg elképzelni, ami hp-t adna a jelenlegi 160 ezerre mondjuk vagy 100-150 ezret neki pluszba meg nem veszíti el a bonuszokat felső / ellen mapon sem. Így viszonyag használható kis hajócska lenne.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.11.15
  4. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Ha normalisan elolvastad volna ez a design meg szunteti a duplazo hatasat igy alapbol nincs 2x-es ereje xd hp-ja viszont igen jo lenne alap 130k pl mert kepi pontokkal az 180k es azert ne is legyen tul gyenge se tul eros :D
     
  5. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Vengara igen folosleges mert lassan tobb dizi lesz ra mint a golira xd viazont akkor senkisem hasznalna a designet. De pl lehetne ebbol is 3 fele
    1: 40%tp es becs noveles hazai mappon viszont pvp harcban 0%-os tp es becs pont
    2: 10%tp es bp noveles PvP harcokra hazai illetve felso terkepekre
    3: Egy harci design ami PvP harcban meg 2,5x-zi a hajo erejet. Viszont haza terkepen elvesziti a duplazo hatasat
     
  6. -asdfg21-

    -asdfg21- Fórum-zöldfülű

    szerintem tök jó lenne ha egy ilyen design is lenne leonovra :D régi vágyam már egy olyan leóval szaladgálni ami ellenséges térképre is használható :D
     
  7. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    A leonovnak már megvannak a maga speciális előnyei az alsó térképen, úgyhogy ilyen jellegű változtatás nem hiszem, hogy lesz a játékba.
     
  8. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Szinte biztos, hogy láttam ezt a hajót egy másik játékba, csak már nem tudom hol. Mindamellett, nem nagyon sokba különbözik a Diminisher Designtől. A 13 lézer egyszerűen azért nevetséges, mert hazai térképen x2 annyit sebez, tehát 13x2=26 PLUSZ A DRÓNOKBA 20 =olyan mintha 46 lézerfegyver lenne benne, ami aránytalanul sok, bevehetetlen lenne az ellen hazai erőd, ilyen hajók ellen, gondolj bele, csak felállítanának 1-3omra egy bázis, amit egy egész klán ilyen MMO-s véd, hát kb amint megjellenénk, csak 5-6an ránklőnének 1 et azt pukk. A 2 rakétavető hely meg a nagy batár hajóknál szokványos, ott citadel, ez egy kis töpszli hajó, hova 2 rekétvető? A 12 generátorhely is elég sok, mert hazain 24-nbek számít, legyilkolhatatlan vadgépezet lenne ebből a hajóból.
    Egyedüli amit tetszik az az alap, hogy leonov design. Mivel minden uridiumba kerülő hajó kapott már nem is egy designt, miért is ne legetne a leonovnak is? Ajutalma az lenne, hogy x-5-6-7-8 as térképeken számítódna az a bónusz, ami x-1-2-3-4 térképekre jelenleg számít.

    Teljesen gáz az ötleted.
    Az sok hp? én ha 390000 élettel megyek 1 keverés és lennt van 90000-en az életem, ha meg mondjuk egy kis pajzsot is beteszek, akkor esetleg levéd valamennyit, de a leonov mi lenne? :D Egy keveréses halál kb.
    Várjuk ki a végét, de én is egyetértek veled.
     
  9. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    tanulj meg olvasni ezt mondom neked. Le lett irva h hazai terkepen nem mukodik a duplazo hatasa. a hajonak nincs nagy sebessege mivel egyszeru es oszetett. Nem a full fullosoknak lett kitalalva hanem a normalisabb jatekosoknak akik epp fejlodnenek de a leoval hazai terkepen semmire se jutnak. felso terkepen meg epp h mennek valamire. Es kit erdekel h 1 keveres? a pusat is 1 keveresbol le esik ha ra lovok..sot sokszor meg a golik is
     
  10. Incident

    Incident Törekvő

    Maradi jellem vagy, ez teljesen látszik. A változtatásokba, ötletekbe belekötsz, csak az a jó ami régen volt és jelenleg van. Szerinted legalábbis. Csak ha átgondolnád... :)
    Azt a duplázós dolgot is teszteld, nagyon csúnyán meg fogsz lepődni az eredményen.

    OFF: A stílusodon kívül semmi nem gáz itt. Értem én, hogy nyalizni kell Artemisnek, de mi is ugyanolyan emberek vagyunk. Dehát igen... Nevelés kérdése. Majd az élet talán beléd neveli a tiszteletet. :)
     
    csopi111 kedveli ezt.
  11. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Szóval akkor le lett véve 6 fegyver duplájáról, azaz 12-ről, 6ra majd felemelték 13 ra. Az igen. A sebességét nem akarod csökkenteni, aztán megnövelni? Gondolkozzál már ésszerűen a dolgok menetébe. Látszi, hogy ne értesz semmihez.

    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    Az ötlet szoba, azért van, hogy valaki feldobjon egy ötletet, aztán a többiek helyeselik, vagy ellenzik, esetleg módosítsák. A jellememet meg ne téveszd össze a viselkedésemmel. A jellemem az ami én vagyok, a viselkedésem az ami te vagy. (vagy a többi ember.) Azt meg nem tudom, honnan szedted, hogy "nyalizok artemisnek". Az, hogy ő sem lát rá sok esélyt, meg én se az egy dolog, az nem azt jelenti, hogy nyalizok bárkinek. Mi hasznom lenne ebből? Semmi. És még egyszer: jó nevetős estének nézek elébe, ezzel a hozzászólásoddal. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
     
  12. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Akkor te most nagyon meno vagy hogy ide jarsz offolni xddd Pont az ilyen felek miatt mint te sehol sincs a Magyar ember. Szerinted a Toroknek csak ugy ki ugrott az agyukbol h ooo hat kene egy uj design a vengara akkor csinaljuk gyorsan meg ra a pusatotot. Nem hiszem, le merem fogadni h voltak olyan Offolos emberek mint teh 16 lezer az milyen sok mar bele meg h milyen gyors stb...meg alakult nezd meg mekkora sikere van. Nagyon sok flaxos hajo viseli sot meg az alap irisek is szeretik hasznalni mivel ha rajuk tamadnak van lehetoseguk elmenkulni stb. A leonov viszont tokeletes lenne npc-shez mivel a 2 raksi hely a sok generator es melle a sok lezer +a kepesseg igen sokat tudna nekik sgiteni egy boss lon leszedeseben peldaul. Mert egy 8 irises goli vagy flaxos goli nem fog leloni egy boss lont anelkul h ne szorakozna vele legalabb 20percig aztan ha kezd el menekulni a nagyok elveszik tole, biztos nagyon orul neki :)

    Errol ennyit az Offok nem kellenek ellehet innen menni.! :)
     
  13. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Igen, meg alakult és nagy sikere van. Mint, ahogy megalakulna az LF-5 egyből nagy sikere lenne, mert mindenkinek kéne a nagy sebzés, de ha jobban belegondolunk, csak azért mennének rá, hogy a másik ne legyen nála előnyösebb helyzetben, de ha kéne választani 90%-a nemre szavazna.
    Nemtudom mennyire vagy erős játékos, de NPC-k közül, az erősebbek már csak a cubit lövik, ahol a leó nem lenne előnyös helyzetben. Meg még az egy-két event NPC-t, ahol az erősebbeket is fenntre teszik. Vagy te sibizgetni szoktál, amikor azt mondod NPC-zgetni?
     
  14. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    cubizni vagy uberoonozni szoktam de szamtalanszor lattam mar olyat h egy fullos elveszi a kissebtol a boss lont stb. Es erdekes 14Igen szavazat es 3 Nem szavazat van eddig :)

    Csak 83.3% az igen szavazat xddd
     
  15. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Én is igent adtam le, mert nem az volt a kérdés, hogy támogatom-e az ötletedet, hanem az, hogy kellene-e leonovra design. Igen kellene, de közel sem úgy ahogy elgondoltad. Először is én az életét növelném (hazai térképen) 260000-re mert , ahogy most van, bármennyi pajzsot teszek be, molyba lelövik 7 lövésre. Ellen térképen az élete lenne 150000. Másodszor 2 Extra. A Designek fő tulajdonsága (mert szerintem több is kéne) mindig más térképet intéz hazai térképnek. Egyik design a saját megbízód x5-6-7-8 térképet. (De ekkor nem hazai térképnek minősül a saját megbízód x1-2-3-4). A másik Design, 4-5, 5 -1-2-3. A harmadik design az ellen megbízó x1-2-3-4 térképeit tekintené hazainak. (Nem feltétlen kell hazainak nevezni, csak az egyszerűság kedvéért). A negyedik Design az ellenséges megbízó x5-6-7-8 térképeit tekintené hazainak. Ez így jó lenne, speciel képesség nem kéne hozzá, így is elég jó, hogy 20k-kat lehet ütni 7 urissal, vagy még többet.
     
  16. Incident

    Incident Törekvő

    Ez még viccnek is rossz. Sőt... annál is rosszabb, mint első ránézésre. A Leonov NEM vadászhajó, nem véletlenül hazai térképen kapja a bónuszt. Alapszintű logika, hogy egy Ikarus busszal nem indulok az F1-ben. Vagy ha mégis megpróbálod, ne csodálkozz, hogy egy körön hármat vernek rád.

    NPC-re tökéletesen alkalmas lenne a fenti HAZAI térképeken is, egy kis tapasztalat és becsület bónusszal. Itt kérdezném meg, hogy lőttél-e már le Leonovval (64k hp és 6 lézerhely) egy lont, esetleg boss lont. Ha igen, akkor tudnod kell hogy miről beszélek. Ha pedig nem, akkor alaptalan okoskodás helyett próbáld ki. Olyat ugyanis mindenki tud, hogy félmillió pajzzsal és 400k hp-val beáll a lon elé és lövi a 15 lézerrel. Csak ebben semmi élvezet nincs. Elvégre ez a játék nem csak a PvP-ről szól. Ha kizárólag arról szólna, nem kellene szintet lépned és NPC-ket lőnöd hogy megerősödj.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.11.15
  17. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Aki tud mint én, annak a leo is nagyon vad hajó lehet. Tegnap leoval a top6ot lelőttem,a ki elég jól tud pvp-zni, szóval nem az az egérrelkisetudomfogni játékos. Én mindent jól használok. Egyébként meg miért nem lenne jó vadászásra, ha még a rakéták is kétszer akkorákat ütnek? Ha megveszed a szálka formációt, kifejleszted, a képességet, sepromozod, leóval 7 urissal 30k-t lazán lehet ütni. Emelett még ott vana DMG. Áhh ne tudd meg. Minden hajónka megvan az egyéni stílusa. Pl a tesóm phoenixbe vadászott, mert úgy elég sokan ki mertek jönni a kapuból, és egyszer se lőtték le, mindenkit lelőtt. A leonak most mondtam. De most nem fogok itt kódexet írni, csak aki tapasztalatlan az ügyebár nemt tudja. És a 160k élet sehova se elég, rádugranak mollyal, 4 lövés vagy, próbáld ki. Ha meg annyira lonozni akarsz szemtől szembe: Aegis, egy kis pajzs, és végtelen ideig lonozhatsz, mert a lon nem sebez annyit, hogy a töltők ellenében többet sebezne. Tapasztalataim szerint a TP-t, és a becsületet nem NPC-zésből szerzik, hanem inkább kapuból (eleje felé a tp-t még a küldikből).
    Kérdésem lenne Morphi: mikor lesz LF-4 nap?
     
  18. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Csak tapasztalatból tudom leírni, hogy nagy tévedésben vagy. A Leo egy jó játékos kezében az egyik legveszedelmesebb ellenfél, főleg, ha fullos. A klántársam sokáig Leoval 3v1, 4v1-be is verhetetlen volt. Amikor meglátták menekültek és elismerten félelmetes ellenfél lett.
    Még nálam is hullanak a nagy hajók, ha Leo-ba "öltözöm".
    Ennyi!
     
  19. Incident

    Incident Törekvő

    Pontosan ezt írtam én is, de úgy látszik nem ragadt meg. :D

    A kaput illetően igazad van. Részben. Hiszen a kapuban is NPC-k vannak, nem csak maga a kapu osztogatja a jutalmat.

    Nem tudom, hogy ki ejtett szót egy végsőkig maxos hajóról. Marhán nem arról van szó, hogy egy maxos Leo le tud-e lőni 4 kisebb játékost.. :) És mint írtam eddig is, NEM a PvP-ről írok.

    És egyébként is, srácok. Ez itt nem egy erődemonstráció. Ez egy ötlettopic, ahol senkit nem érdekel a felszerelésed és az sem, hogy az adott hajóval mire vagy képes hogyha megnyomod a Chuck Norris gombot. Ha izomkodni akartok, akkor jelentkezzetek be a játékba és hajrá. Ez nem a fórumra való.

    Nem tépem tovább a "szám". Fölöslegesnek érzem, hogyha a hús helyett a köretet eszitek. Szóval részemről ennyi. :)
     
  20. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Az igen. Honnan szedted ezeket a hasonlatokat. Első helyen szerepelsz magyartanár státuszon, ha lesz rá szükség. :D:D
    Vegyük az alfa kaput. (amit ügyebár nem ajánlatos leoval tolni de mindegy.) A kapu nítúr ad 100k becsületet, az NPC-k adnak kb 12k becsületet. Most egy 10% os NPC boosterrel mit érsz? 1200 plusz becsület kapunként? Lelősz egy cubit azt 3 szor annyit ad mint itt, amennyit nyernél vele.
    Igen ez egy ötlet topic, ahol mindenki elmondhatja a saját véleményét az adott ötlettől.
    És most gondolt el, leoba felmész cubit lőni 160k élettel. Bármennyi pajzsot van a cubi lelő, ha nem rák formációba lősz, amit azért nem éri meg mert nem kapod meg a fúró +20% damage-jét, ami nagyon nagy hátrány. Uber lont meg nem ajánlo lőni, mert nagyon kockázatos, hogy mikor szólnak bele, Multkor 2 szerencsétlent vagy 20 szor lőttem ki, mikor mindíg visszamenntek az Uber lonjukhoz,de én vártam rájuk, és lecsaptam. :D :D :D :D Meg egyébként se ad olyan jól mint a cubi arányába.
    NPC-kre minek aműgy a leó? Nyomod aegisbe, és egyszer se kell megállni robottal javítani a töltők miatt, sokkal több időt meg spórolsz vele.Egyébként meg bocsánat, hogy a játék, ahol főleg pvp-re mennek az emberek, ha már megerősödtek, egy hajót próbálok a pvp irányába terelni.
    Ezt úgy mondod mintha én nem lennék verhetetlen 4 korom beli játékos ellen. Nem egózásból mondom, de ez tényleg így van. Hadnagy vagyok 7 LF-4el, 9 drónnal. Ma pl van egy ilyen játékos, akit úgy hívnak vadászgörény, fikázta a hajómat, chaten sértegetett, mert molyos konfiba voltam, és 2 en le bírtak lőni. Aztán amikor kihívott 1vs1ezni, 1 konfis pajzsomat bírta csak lelőni, meg a másikból annyit, hogy maradt 700k, meg majdnem max életem. Ez a játékos Alezredes rangja volt, meg hát gonolom full lf-4 es is mert, 70k-kat UCB-zett. Én csak natúr sepi, meg ucb vel mentem, ő UCB sepi, RSB, ISH, gyors bomba, EMP. Persze a averjai akik nézték, rögtön lelőttek utána (a kis sunyi népség) mert idegesek lettek, hogy ennyi sértegetés után lazán lezúzom fél konfiba. Amikor meg elmegyek 1-7re vadászni, ilyen 7-8 korombeli játékos szokott ott lenni, már el is neveztem őket (küldi alany brigádnak), mindíg le lövöm őket, egyszer kétszer szorulok arra, hogy elmeneküljek, vagy átugorjak, mert ők átugranak, és addíg töltenek amíg a többi lő, és ezt játszák, de nem mindegyik tud átugrani, mert a petpukkot mindig a végére tartogatom, meg néha elszámolják az ugrási időt, és elkésnek. A top1 es játékossal megint pvp-ztem tegnap, és hajszál élete maradt, úgy, hogy minden lehetséges eszközt bevetett, én meg csak ucb-ztem fél konfiba, mert a másik, szinte mindíg molyos konfi. Szóval rám akár bízhatnátok phoenixet, nagyon kevn kevesen lőnének le.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.