Leonov Design

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: csopi111, témanyitás ideje: 2.11.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Szerinted kellene leonovra design?

  1. Igen

    86.2%
  2. Nem

    13.8%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Kicsit nagy az arcod tuul nagy xdd Aki top1-es az nem hiaba az :) nalunk a top1-es jatekos az olyan h ut :) igaz klantarsak vagyunk meg csoportban szoktunk irtani de 1v1-eztem mar vele es annak ellenere 2 lassu konfival mentem neki ugy h o neki 1 lassu 1 gyors konfija volt kb ugy lott le h lassu konfijabol 200k pajzs meg ugy fel hp megmaradt. Pedig lottem mint az allat x4 rsb-vel es maximalis erovel lottem azaz 20%-os dmg booster sepi es melle a megoszto booster amit egymastol kaptunk azaz osszesen 25%-os dmg boosterrel. !Na egy mondattal vagy akkora kamu vagy hogy az mar faj vagy csak hagyta magat a top1-es jatekosotok mivel te molyos konfival majdnem lelotted egyszeru x4-el pff..

    A masik meg szerintem kis karimat nem birnad leloni ami natur full irises aegis hajoval furo sziv moly meg gyemant formacioval xdd ja es csak lf3 van benne :D
     
  2. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    1 Írhatnál érhetőbben is, mert ezt nem értem: 1: olyan h ut :) igaz 2: nagy az arcod tuul nagy xdd Aki top1-es 3: ugy h o neki 1 lassu. Ígérd meg, hogy megtanulsz magyarul!
    2 Nálatok lehet, hogy jól pvp-zika top1,de nálunk nem annyira, persze az is a latba megy én meg nagyon jól értek hozzá, még a laggos gépen is elég jól, és gyorsan ki fogom a játékosokat, nem úgy mint az ilyen magadfajta, aki EPM után még 20 másodpercig nem bírja kijelölni az embereket. Lásd 7000 játékórával top1, mikor a top játékosok nagyja 16-17 ezer játékórával rendelkezik, szóval a nálunk lévő top1, szinte csak kapuzik végig, nem a pvp tudását csiszolja.
    3 Nem nagy az arcom, igazságot beszéltem, és nem neked, tehát nem is voltnék kíváncsi a véleményedre, ha nem sértettél volna meg.
    4 Amint a kép is bizonyítja, nem hagyta magát, amiko újra javított a kapunál, akkor miért menekült volna?
    5 Hát nem tudom, a te karaktered milyen erős, de ami 100%, hogy az imént említett kis karidat 100%, hogy lelőném, de még a nagy karidat is lehet, mert most mondtad, hogy a ti szervereteken lévő top1-es játékosba, mennyit sebeztél, hát én bármilyen hajónak le bírnám venni minnimum a fél konfiját, akármekkora erős, mert annyi idő alatt nem bír lelőni, hogy én a pajzsát le ne szedjem. De te persze kivételt képezel, mert te még úgy se tudsz pvp-zni mint egy normális játékos. Abból, hogy fel vagy duplázva, azt gondolom, hogy elég erős hajód van, mert kezdők még nem duplázgatnak, azzal meg elég szégyen, hogy fél konfiig nem jutsz el. A top1 sokkal nem lehet erősebb, ő is csak fejlesztéseket, meg full lf-4et bír letenni az asztalra. De te biztos ilyen szemmel nézed: á esélytelen, a top1 az top1, én egy senki vagyok hozzáképest, én viszont harcolok és átveszem az irányítást. Legutóbb, aki ilyen stílusba ilyesmiket mondott nekem, az fél konfi volt a full LF-4 hajójával, aztán már csak annyit bírt mondani: ügyes vagy.
     
  3. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Bocsi telorol irok ilyenkor es nem tudom vissza ellenorzni a helyesirasi hibakat.

    Emp utan max 3mp es vissza jelolom a jatekost van mikor azonnal a kezemre esik mert az okos nem mozog csak alcat nyom es fut elore egy vonalban. Nekem aki ennyire arcoskodott annyit ert el 6x ledurrantottam ugy h konfit se kellett valtanom p. Annak ellenere hogy a jatekos full havoccalmrendelkezett 10 dronnal meg vagy 2x olyan eros volt mint. es nyugodj meg nalunk a top1-nek hidd el nem lenne annyi idod h megtudd sebezni :D 240-280k s keveresek mellett mire bele lonel 2-t mar esel..sot ha azt akarja h ne sebezd meg ish+ emp aztan mar veged is xdd
     
  4. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    240-280k-t csak keveréssel lőhet az illető, ami 4 mp-nként lehetséges. Tehát egyáltalán nem. És te honnan tudod, hogy nekem mennyi a sebzésem, pajzsom? Csak szólok, hogy egyikbe van 1 milla pajzsom, másokba 900k, és emelett 20k sebzés ucb-vel, boosterek, meg mindenek nélkül, ha meg szedik lefelé átváltom, fúróra, és akkor 30k is megvan, de úgy, hogy nem max lézerrel. Max lézerrel aegisbe megsebeztem az 50k-t ucb-vel amikor max damage-ba menntem, 10%os boosterrel. Tehát, ha lő az illető kombóval 240-280k-kat, akkor max csak az űrhajóba tehet pajzsot, és az neki max 4-500 ezer, amit én lelövök kb 15 mp alatt, és ő eddigre kb egy konfit szedett le meg valami kis életet. És akkor még ott van a másik konfim meg neki is. Aegisbe meg azért szoktam menni, mert ennyi pajzsnál molyba leszednek, míg le nem lövik az egyik konfimat. Ha majd meglesz a Saturn, akkor már goliathba megyek, szív,gyűrű kombinációval, meg még a full kék is ad majd 20%ot. (ha én ráállok a kékre, akkor kb 2 hét alatt megvan, a 8 havocot is 1 hét alatt megszereztem, pedig nem volt szerencsém a havocok adásában). Tehát ez a technika. De te persze elkezded egy formációba, és végig azzal harcolsz, a pvp különböző ágairól nem tudsz, mit hogyan kell, és még te vagy itt a nagy pvp-s? Mond már el a karaktered erősségét (a nagyét) mert azért mégiscsak kíváncsi vagyok, hogy milyen hajóval, vagy képes milyenekeet elérni. Én 7 LF-4, 9 drón 9 havoc, 32 képesség.
     
  5. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    pff annyit nem ersz hogy vitatkozzak veled :D eleve egy pvp-ben ugy kezdem a harcot h akinek gyuru formacioja van ne pm fogoba fogom loni hanem molyba. nem fog kitartani a hp-d hiaba van millios pajzsod.

    Nagy karimba csak 38 Lf4 abbol 18 16-os tobbi 9-es :) jelenleg 8 dronnal mivel zeuszt es apist egyszerre akarom megvenni. de a 8 iris mar 16-os szintu. 29 kepi pontal 17 havoccal 5 hercivel.

    De ha nagy harcos lennel tudhatnad h nem szamit hany lf4-ed van vagy egyeb mas dolgok mivel a tudas az amivel az ember nyerni szokott, mert hiaba lo valaki 50 ezret ha bena hozza.

    De ha tenyleg ennyire jonak mondod magad vannak mar privat szerverek amin ugyan akkora eroseggel lehet a masik ellen harcolni es megmutathatod h mit tudsz :)
     
  6. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Hát figyu: elég kevés olyat láttam, hogy valaki 8 irises 38 LF-4 heez képest, de oké te tudod. És igen, elkezdesz molyba lőni, de aegis képességek, elit designal amit használok: a kereszt 300k hp-t nyom fel, a másik meg 120k-t, ez összesen 420k, plusz még az alap élet, legrosszabb esetben 325000, ez 745k tehát mire ennyit lelősz molyba, már a pajzsom is rég elfogy, és akkor már inkább fúróval éri meg. Te pedig nem élvezheted a moly által nem nyújtotta, és a gyűrű által gyújtotta +120% shieldet, ami annyit tesz mintha 4 konfigurációd lenne minimum (4,8). Persze addig kevesebbet sebzel 25%al de az kit érdekel, amikor lefog y a pajzsod átnyomod fúróra, és annyi meg egy bambi meghaltál, a két molyos konfiddal ( ne értsétek félre, a molyos konfi, az ahol eleve nincs pajzs, de ő pajzsba még molyba tolja át amihez külön gratulálok). Ha góliba vagy mondom az ellenszert. Moly ellen szív, szív ellen gyűrű, gyűrű ellen moly. De ha aegisbe, akkor gyűrűbe hiába nyomod molyra nem érsz vele semmit, ezt próbálnám elmagyarázni. De majd jön a góli is, majd ha meglesz a kronos design, meg a full kék. Azt se tudom, hogy mi az a privát szerver, de mindegy, ha részletesebb infót megadsz, akkor majd valahogy összehozhatunk egy 1vs1-et, de nem látod sok esélyt a nyerésedre. Jó mostmár, hogy kioktattalak, lehet hogy megtanultál ezt-azt, de nem baj, van még egy-két titok a tarsolyomba :) .
     
  7. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Es ezt te el is hiszed magadnak? xDD nem en kerdeztem meg hogy mi az a pilotaengedely meg ehhez hasonlok
    Es meg suggom neked hogy aegisbe molyba 52-56k x4-el mire elnyomod a kepidet addigra mar esel xD max 40k hp t tudsz magadnak tolteni mp-kent. En mp-kent atlag 60-70k t +az uber raksi 6mp-kent ami 30-50k s sebzes. Persze nem molyos konfival szoktam vadaszni hanem egy lassu es gyors konfival. Lassuba gyuruvel (aegisbe) van 1,2 milla pajzsom gyorsbe gyuruvel van 980k pajzsom. Emelett furoval lassuba 60-67k t meglovom aegisbe gyorsba meg a 30-35k-t. Annyira eselytelen lennel hogy huha.. Tetelezzuk fel hogy 1v1-zunk 2 lassu konfiggal.

    gyurube en a 35-40 ezret meg lovom a 1,2 millas pajzsom mellett mar eleve tobbet sebzek xdd de tegyuk fel hogy en egyszeru alap formaciokkal (sziv,gyuru,moly,furo) megyek neked. Hiaba is van ismet millios pajzsod ha egyszeruen semmit se ersz vele ugyanis ha en 55 ezret rad lovok moly formacioba akkor a hp-d csokkeni fog 28%-al a lovesemmel. (vagyis a lovesemnek 28-at kapod meg mivel a pajzs elnyeli egy reszet) ha te elkezdel loni engem a 25k s sebzeseddel ugy hogy nekem van laza fel millas pajzsom (ami egy bizonyos idoig 1%-al fog csokkeni) siman legyoznelek ugy hogy meg konfit se kellene valtanom. Max kepiket kell elnyomnom viszotnt neked van alap esetben 325k hp-d. Ha legrosszabb esetben is csak 50 ezret lovok csak x4-el semmi massal akkor is majdnem 15k fog menni a hp-dbol amit ha te elkezdel tolteni stb akkor segit nkd persze de ne feledd te keveset sebzel mivel gyurube vagy nekem meg csak karcolod a pajzsokat ugy hogy a hp m kb 50k t nem megy le. Mikor mar te elhasznaltad a tolteseidet nekem meg ott van mind2 neked meg mar csak 1 (ha jol hasznalod persze es a bojat megtartod) mikor ertelemszeruen formaciot valtanal pl furora mivel a pajzsod elerte azt a szintet mikor az.a furonak full hidd el hogy nem molyba hanem furoba lonelek tovabb es akkor mar 60k t kapnal legrosszabb esetben is csak x4-el. Ha a bojat leraknad kapnal egy aknat melle a lassito raketat azt ugy instant benyelned ami ismet sokat huzna le a hp-dbol ekozben en nekem meg mindig van legalabb 1 kepessegem es 1 konfigom te meg mar az eleted vege fele jarsz...


    A privat szerverrol meg annyit hogy a Google a baratod.
     
  8. Ákoslvl24

    Ákoslvl24 Fórum-zöldfülű

    pedig jó lenne
     
  9. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    a topic szerintem eléggé meg győző szavazatokat kapott arról hogy milyen jó lenne :) legalább a magyarok is fel kerülnének valahova nem pedig arról lennénk híresek hogy mennyi ostoba nép vagyunk.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.