Magas szintű játék prémium nélkül

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Unkas_ALonvadász, témanyitás ideje: 22.12.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Sziasztok
    Okkal játszok ingyenes játékkal. Azért, hogy ne kelljen folyamatosan fizetnem. Így én prémium nélkül szoktam játszani.
    Viszont érzem, hogy nagyon jól jönne az az extra akció-sor. Körülbelül 15 dolgot kellene használnom gyorsan elérhetően de ugye csak 10 gomb van prémium nélkül.

    Két megoldás van amit látok. Az egyik, hogy megpróbálok kevesebb dolgot használni. Ezt tettem eddig. Viszont elég nyilvánvaló, hogy így hátrányba kerülök. Fontos tud lenni, hogy emp->álcázhat-e az ember vagy, hogy ledobhat-e egy aknát egy pillanat alatt.
    A másik megoldás, hogy a drónformációkat (amelyekből kb 5-t használok) teljes egészében egérrel érem el. Ezt eddig 2 embert láttam, hogy csinálja. Amikor kipróbáltam nagyon bénának éreztem magam. Úgy éreztem többet vesztek mint nyerek és rögtön abba is hagytam.

    Van aki használja ezt a technikát? Érdemes gyakorolnom? Vagy ha nem akkor tudtok esetleg más megoldást?
     
  2. lost

    lost Fórum nagymestere

    Szia!

    Bár nekem csak teszt szerver miatt vannak prémium nélküli tapasztalataim, de azért leírom én hogy oldottam meg a problémát, nagyjából ezzel a gyorsmenüvel le tudtam fedni a fontos dolgok nagy részét. Remélem segít majd valamennyit.
    Ha csak egy gyorsmenü sora van az embernek, akkor azt is "konfizni" kell annak megfelelően, hogy épp mire akarod használni a hajód.
    Harcolásra én ezt a gyorsmenüt használtam: 1-emp, 2-instant, 3-képesség/gyorsbomba , 4-x4, 5-rsb, 6-sab, 7-pld/fagyasztórakéta, 8-2021/3030rakéta, 9-álca, 0- lassítóakna/ddm. Ezen kívül megnyitod a felnyíló menüt, és a drónformák részt beigazítod a gyorsmenü fölé. Pár óra alatt hozzá tud szokni az ember ehhez a kialakításhoz, viszont csak nem lesz az igazi.

    Prémium nélkül mindig hátrányban leszel, szerintem gondold át mégegyszer. Havi 295 forintot igazán megér.(Töredéke egy doboz ciginek.)
     
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Szerintem a kérdést,két részre kellene bontani.Előrebocsájtom,én is mindig prémium nélkül játszottam,de nem is vágyok rá:) Megjegyezném,nektek Magyarországról a havi 295 Ft,de az Eurós dijszabás egy picit más:)
    Úgy gondolom,el kell dönteni,hogy fejvadász akarsz-e lenni,vagy beéred azzal,ha megtámadnak megvéded magad,nem tudnak kilőni? Abban egyezek Lost-al,hogy a gyorsmenűsort át lehet alakitani. Mivel általában NPC zek,igy arra van beállitva,persze pár olyan elemmel,ami harcban is jól jöhet. Ha valaki megtámad,védekezek,és megyek a kapuig,majd ugrok. Tudom,szégyen a futás,de hasznos,mert így nálam a meglepetés ereje. Az ellen rendszerint ott vár,hogy visszamenjek,de addig gyorsan átrakom a gyorsmenűsort,és pislogtak már páran:) Persze aki annyival erősebb,hogy meg sem látszik az életerején,hogy lőttem,azt hagyom,legyen jó napja,és a lőszer is megmarad,lelőni úgysem tudnám. Ezt a gyors cserét egérrel,kis gyakorlattal,kb 15 mp alatt meg lehet csinálni. Persze ha direkt vadászni akarsz,akkor nem szóltam,az egy másik tudomány:)
     
  4. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Ja bocs, ha nem voltam tiszta.
    Én csak harchoz meg vadászathoz kérdezem amit kérdezek. És itt a harc tökéletesítésről van szó.
    Hogy konkrétabb legyek: Szeretném gyorsan elérni a következő dolgokat: x4, rsb, sab, emp, álca, fagyasztó rakéta, pld, sima rakéta visszaváltani, hajó képesség, lassító akna+5db drónformáció (ish-t ritkán használok)
    De akkor gyakorlom a drónformációk használatát az egérrel. Hátha működik.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.12.16
  5. Logen19970906

    Logen19970906 Utánpótlás-írogató

    Havi 295 ft??? Ezk honnan szedted?
     
  6. Menyus

    Menyus Junior szaki

    A rendelési oldalról...
     
  7. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Amikor először bejelentkeztek egy nap, mindig valami akció ugrik a szemetek elé. Ez vagy akciós uridium, vagy pedig akciós prémium. Ilyenkor csak 296 Ft-ba kerül egy hónap prémium.
     
  8. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Jelentem fektettem egy kis energiát a fentebb leírt technikába. Kb. 5-10 órát harcoltam így. És működik!

    Valóban sokkal több koncentrációt igényel a dolog. De egyáltalán nem érzem magam hátrányban. Legalábbis ha még gyakorlok egyszer tökéletes lesz. Mindenkinek ajánlom.
     
  9. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Egyezzünk meg abban, magas szintű játékot prémium nélkül nem lehet folytatni. Baromság maga a topik is.

    Nekem ez a véleményem.
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.