Megrendelés PaySafeCard-al

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: császár88, témanyitás ideje: 11.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. császár88

    császár88 Törekvő

    Sziasztok engem az érdekelne hogy PaySafeCardot ugye prémium rendelésre szeretném használni mivel én lakhelyemtől elég messze van a következő lehetőség így unokatesómat szeretném meg kérni hogy vásároljon anyagi részét megoldjuk egymás között. De hogy ő még csak 17 éves hogy kiskoruként ő vásárolhat ilyent vagy nekem lessz muszály elmenni egy olyan helyre ahol lehet ilyent venni?
    Valmint halottam hogy prémiumot meg lehet hoszabítani és hogy ez 300 forint, ez igaz vagy csak humbug?
     
  2. Meghosszabbítani 890 FT-ért lehet +1 hónapra :)
     
  3. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Vagy fél évre, vagy egy teljes évre. :) Meghosszabbítani úgy lehet hogy veszel mégegy prémium csomagot és az hozzáadódik a jelenlegi időtartamához.
     
  4. császár88

    császár88 Törekvő

    hu nem tudom melyik volt az a szívatos de nem tudom mi lessz ha megtudom.
    És a másik kérdésre esetleg valki?
     
  5. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Google a barátod. Amúgy igen, kiadják 18 év alatt is. :)
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nem szívatós.

    Bizonyos esetekben felszokta ajánlani a rendszer néhány usernek exkluzív ajánlatként, hogy kb. 30-60%-kal olcsóbban vehet prémiumot vagy más extrát, akár SMSben is. Ezt nem mindenkinek ajánlja fel.
     
  7. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    SMS-ben azoknak a játékosoknak annyi mint normál esetben bankkártyás vagy hasonló megrendeléseknél, azt tegyük hozzá. :)