Mikulás

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: Mikłós, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Sziasztok,

    • Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében születtem egy kisvárosban , jelenleg egy kis faluban élek, lehet, hogy kicsi de nagyon fejlett és én büszke vagyok rá.
    • Jelenleg tanulok és még jó pár évig azt fogom tenni, és szeretném elérni a céljaimat.
    • Hobbim, illetve szabad idős tevékenységeim: kerékpározás, olvasás,horgászás, futás, sétálás, barátokkal/haverokkal lenni, főleg így már tavasszal ez egyre jellemzőbb. Természetesen játszok is, amikor időm úgy engedi akár egy több órát is játszok, de mivel már jó idő van inkább a szabadban töltöm az időt például elmenni a Tisza -partra, vagy egy holt ághoz horgászni.
    • 2011 novemberében kezdtem el játszani a Dark Orbittal egy ismerős ajánlásával. Azóta elég jól haladok , elmondhatom , hogy elég jó hajóm van. Pályafutásom alatt mindig klánban voltam , de a legjobban 187 klánban szerettem lenni , ha velük volt összetűzés néha, mindig megtaláltuk a közös hangot, és minden ment tovább. Ma a Resistance klánban vagyok (Volt 187). Nagyon összetartó csapat és nagyon kedvelem őket.
    • Hogy felszoktam-e húzni a játékon? Nos, természetesen igen, de akkor inkább kilépek, és csinálok valami mást.
    Ha kérdésed van nyugodtan tedd fel! ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.3.14
  2. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Nagyon tetszenek a hobbik :) Manapság kevesen olvasnak, vagy kerékpároznak, sajnos...
     
    Mikłós és KłŁŁER kedveli ezt.
  3. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Én mindekttőt szoktam :)
     
  4. †•™PIЯΔΤΞ™•†

    †•™PIЯΔΤΞ™•† Fórum-zöldfülű

    Szia Mikulás! Szabolcsban Merre laksz?
     
  5. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Záhony és Kisvárda térsége.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.1.14