Milyen a jó konfiguráció? - Mindenkinek

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ide írhatjátok le a tanácsaitokat és kérdéseiteket másoknak, hogy hogyan érdemes az egyes hajókat konfigurálni.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  2. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Ha már meg lett nyitva ez a téma, írnék pár tanácsot teljesen kezdő játékosoknak, és kezdő vadászoknak. :) A vadászós konfigokat 8 vagy több drónnal és legalább full lf3-al és bo2-vel lehet hatásosan használni, alatta véleményem szerint nincs is értelme vadászni max erősekkel csoportban. :)

    NPC-s konfig:

    • 1-es konfiguráció: hajóba csak meghajtó, drónokba csak pajzs.
    • 2-es konfiguráció: hajóba csak pajzs, drónokba csak lézer.


    Vadászatra többféle konfigot tudnék ajánlani.

    Csoportos vadászat:

    • 1-es konfiguráció: hajóba csak pajzs, drónokba csak lézer.
    • 2-es konfiguráció: hajóba csak meghajtó, drónokba csak lézer.


    Egyedüli vadászatra (erre kétféle is lehet):

    Első variáció, többnyire fenti térképes vadászatra és pvp-re.

    • 1-es konfiguráció: hajóba csak meghajtó, drónokba fele pajzs, fele lézer.
    • 2-es konfiguráció: hajóba 5 meghajtó 10 pajzs(golinál kell, vegába nem kell meghajtó, pvp-n goliba se), drónokba csak lézer.

    Második variáció, alsó térképeken való vadászatra.

    • 1-es konfiguráció: hajóba csak meghajtó, drónokba csak pajzs.
    • 2-es konfiguráció: hajóba csak meghajtó drónokba csak lézer.

    GG Epsilon és Kronos kapukba:

    • 1-es konfiguráció: hajóba csak meghajtó, drónokba csak pajzs.
    • 2-es konfiguráció: hajóba 10 pajzs 5 meghajtó (golinál), drónokba csak lézer.

    Így tudjátok húzni az npc-ket és nem tudnak annyira sebezni, mintha full pajzsos lenne a konfigurációtok.
    Nagyjából ennyi, ha valaki javítana rajta, csak nyugodtan. :) Én általában az egyedüli lenti térképes konfit használom vadászatra.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.13
    SzSnY, !!AnDrOmEdA!!, SuperKqqer és 10 más kedveli ezt.
  3. kicsit szerkesztettem rajta hogy átláthatóbb legyen, de klassz köszönik szépen az újonnan érkezők :)
     
    -DANGΞR-ICΞ™ és stefy87 kedveli ezt.
  4. •CiTrOmFŰ•

    •CiTrOmFŰ• Fórum-zöldfülű

    NPC-kre is jók azok a konfigok amik vadászatnak vannak írva?
     
    Adrián005500 kedveli ezt.
  5. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Nem. Npc-re csak az amit npc-s konfignak írtam. :D Npc-nél felesleges hajóba meghajtó a támadó konfiba. Futó konfiba meg felesleges lézer.
     
    vár-lak kedveli ezt.
  6. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Nagyon szép és össze szedett. Nekem mondjuk még felesleges a vadászós konfig, de már hamarosan elkezdek rajta gondolkodni :)
     
    Đαεmon kedveli ezt.
  7. ez oké Daemon és Citadere tuttc valami jó kinfig?
     
  8. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Én azt csak sepi beküldésre használom (egy azonnalival 9k) szóval nem. ._. Vadászatra goli a legjobb, többi hajónál meg npc-re/kapura lehet használni ugyanezt a konfigolást.
     
  9. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    na akkor most itt is jólesz :D figy konfi 1:hajó full lézer full pajzs max ha nem tetszik 1-2 10 egységes vagy 7 egységes gyórsító drónok full lézer.konfi 2: hajó full lézer full 7 vagy 10 egységes generátor drónok full pajzs ezt hangár felszerelésnél lehet berakni ezeket de addig is kérj segítséget klánoktól gyüjts kreditet legyen meg a full lf2 meg a full 7 egységes generátor 8 flax és aztán lehet 10 egységes generátorra licitálni meg lf3 ra.pajzsból szerintem az ao3 az egyik legjobb késöbb majd azt is bo2re kell váltani meg majd kellenek cpuk meg irisek.nagyából röviden tömören ennyi de szerintem ha jó klánba mész kb 4 nap alatt feltudnak tolni egy fél fullossá ja és a kezdő hajó szerimtem először nonstromo aztán liciten a venga majd a goli.
    SOK szerencsét :)
     
    S.A.S. kedveli ezt.
  10. silverpil

    silverpil Utánpótlás-írogató

    köszi a segitséget ezt elmentem sajna aklánom elég inaktiv :(
     
  11. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Spearhedre ha tudtok valami tutit, arra vevő vagyok.
     
  12. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    én sperrel is a szokásos konfit szoktam de ez asszem a lövéstől és védelemtől függ minden hajóra igazak.
     
  13. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Speary-nél szerintem nem kell full meghajtó hiszen úgy is nagyon gyors, pajzs az amire rá kell gyúrni, de persze ne 100-al menjél.
     
  14. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    A Spearhed önmagában nem annyira gyors hajó, full generátorral összesen 10 egységgel megy gyorsabban, mint egy venga. Ezt lehet kompenzálni promeriummal, vagy egy Lighting designos vengával, ami már önmagában utoléri, és szétlövi a speart. Én mindenesetre nem tartom rossz ötletnek a full meghajtós konfit.
     
  15. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    1.:A Venga is alapból 10-zel gyorsabb mint a Goli.
    2.:A Lighting képességet leütheted a JAM-X-el.

    Nyilván full meghajtót igényel ez a hajó... A gyorsasága az előnye, azt kell valahogy a javára fordítani. Bár egyértelműen nem arra lett kitalálva, hogy egyedül menj vele vadászni...:cool:
     
  16. jeno601

    jeno601 Fórum-zöldfülű

    én a vengát használom támadásra , ful lf4gyel avédekezésbe rakok egy pár pajzsot, apettet, nem árt használni, az is fulon van,fegyverel,nem árt azért ,sok minden még mellé.pl tuningolt löszer, álca,meg aproságok.másfél honap alatt kb 1500 hajot,szedtem le csak goliból,sokat mellé vengát, égiszt,és egypár citadelt,ha menekülni kel ,sürün használom, az álcát mint sokan mások,meg jegyzem ez nagy költségekkel kár, uriba.
     
  17. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Spearheaddel akkor megy az ember vadászni a fullos, JAMX meg jól jön azon hajók ellen amelyek rendelkeznek képességekkel pl: Kép dizis gólik,Aegis
     
  18. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Pallán sűrűn állnak a hajók... Szinte egy Big-gel lehetne aratni ott...
     
  19. PANTHER

    PANTHER Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Olyan kérdésem lenne milyen konfit ajánlotok Aegis-hez Century Falconhoz?
    Minden ötletre vevő vagyok. :D
     
  20. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Ezt vhogy nem értem. Fent leírt NPC-s konfi minden npc-re jó, mi itt a kérdés?... Csak sabolni kell.