Milyen a jó konfiguráció? - Mindenkinek

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsoltivarga77

    zsoltivarga77 Utánpótlás-írogató

    sperarhed hajot érdemes megvenni elég gyengének tünik vagy megkösszönném ha valaki leirná hogy szereljem fel hogy ne lőjjék le azonnal a 100 000 életerő elég gyenge
     
  2. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    A legtöbben a Spearhead-et csak dobozolásra és pallázásra használják.
    Szerintem igazából csak csopiban érdemes vele akármi mást csinálni;)
     
  3. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Spearhead semmire nem jó. Na jó azért van olyan amire lehet használni. Pl dobozolás, meg ha csopban mentek pvp-re vadászni akkor jól jöhet egy, a spearheades dobozolók ellen. Másra nem jó. Ajánlom gyűjts egy aegisre, vagy ha még nincs, akkor liciten szerezz golit.
     
  4. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Zéta kapura milyen konfigokat tudtok mondani?
     
  5. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Sima npc-s konfig. (hajóban pajzs, drónban lézer, hajóban meghajtó drónban pajzs) Bár nem tudom mennyire vagy erős, lehet elkél támadóba 2-3 meghajtó ha golival vagy aegissel nyomod.
     
  6. jacko123456

    jacko123456 Fórum-zöldfülű

    sziasztok hoogyan konfizak hogy nagyobat sebezek ha lehet ijet?
     
  7. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

  8. Sziasztok tud valaki valami jó konfit citadelhez vadászatra? [​IMG]
     
  9. stefy87

    stefy87 Junior szaki

    Hali a citadel a legrosszabb hajo vadaszatra de csapadban a leg kemenyebb harci gepezet :), en csak ket konfit ismerek es hasznalok mindig , van egy menekulo amiben a generatorok helyen mindenhol meghajto van es a dronok 1/2 ben lezer a tobbi csak pajzs generator , a max pajzs elerese erdekeben ha rosszra fordulna a helyzet.A 2 dik konfiban pedig generatorok helyeben csak ful palyzs es a dronokban ful lezer a nagy sebzes kivitelezesere ha egy ellenseget legyengitettel es menekul akkor gyorsan atvaltasz futo konfira es biztos tied a gyozelem plusz a citat egy kis idore brutalisan fell lehet gyorsitani. Nekem idaig bevalt kb olyan 3 - 4 eve visszem ezzel a premet minden tipusu hajonal
     
  10. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Udvozlet!

    Kérhetnék egy részletesebb configurácios tippet vadászatra Venga Lightning-hez, majdnem full játékos számára ? :)
     
  11. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    full meghajtó 1 lf 1 többi pajzs :D
     
  12. Adrián005500

    Adrián005500 Fórum-zöldfülű

    annyira nem ,ert npc-kre másképen vadaszol öket tudod huzzni meg menekülgteni a sebzésük elöl vadaszaton gyors és nagyon erös támadasal pusztitasz jónak jó csak nagyon sok a veszteni valo töbet ér a lé mint a hús :S

    remélem végigondolod és seggitetem :)
     
  13. nyulakura

    nyulakura Utánpótlás-írogató

    sziasztok .
    Hogyan gyűjt be nagyobb területről a pet ? ha megvan az automata begyüjtés egyszer és a radart veszek többet az úgy jó ?
    előre is köszi a segítséget .
     
  14. $Saurus$

    $Saurus$ Fórum-zöldfülű

    sziasztok tudtok ajánlani cubikonhoz konfigot? goliath hajóval
     
  15. Blacki93

    Blacki93 Utánpótlás-írogató

    Két lassú confi,ha cubiról neked esnek akkor se nagyon tudsz elfutni vagy lelőnek vagy odébb állsz és próbálod magadról lelőni a támadót,aki így is úgy is el fog futni ha vagy elég olyan erős.
     
  16. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Kicsit egyszerübb dolgunk lenne ha azt is leírnád mid van. ( full herci-full havoc, lf4 ek száma, bo2-k száma, fejlesztések, drón formációk, )
    Aegel könnyeb a dolgod.
     
  17. «[₦∂₦Đ¥™]»℗®O

    «[₦∂₦Đ¥™]»℗®O Fórum-zöldfülű

    Pusatos Vengába melyik a legjobb konfi?:D (És amugy mennyi hpja van alapból a Pusatnak? Mert nekem az mondták kevesebb mint az alap Vengának)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.7.15
  18. Moldvix

    Moldvix Haladó

    A Pusatnak alapból 125k hp-ja van.
     
  19. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Full meghajtó full lézer fúró formáció. :D Másik konfi full meghajtó full pajzs. Valaki erős elkezd lőni akkor emp vagy instantpajzs, átváltasz pajzsos konfira, elfutsz. Én így használnám a pusatot. Másképp nem igazán van értelme mert ha leállsz 1v1-be harcolni egy másik vega ellen ami nem pusat vagy egy goli ellen aki olyan erős mint te, akkor több esélye van hogy lelő téged. Igazából a pustanak úgy van értelme hogyha csoportban mentek. Szerintem legalábbis. Ja és azért használnám fúróval mert az a -5% sebesség nem igazán hatja meg, de annyit sebez mint egy goli.
     
  20. «[₦∂₦Đ¥™]»℗®O

    «[₦∂₦Đ¥™]»℗®O Fórum-zöldfülű

    A fúrót meg akartam venni a lövőskonfiba, a gyűrűt pedig gondoltam hogy a futóba tenném azzal biztos eltudok futni már nem?
    Amúgy az 1v1es menekülési terv jó:D