Milyen a jó konfiguráció? - Mindenkinek

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Igen pontosan úgy. :) Szívet megveheted de ebben a konfigban hasznát nem fogod látni. Max ha konfiváltás előtt váltasz rá, de arra meg nem lesz időd.
     
  2. -_Riszko_-

    -_Riszko_- Fórum-zöldfülű

    Tudnátok mondani goliathra konfigurációt? PVP re gondoltam,mert az eddigiek nem mindig váltak be.Full lf4 vagyok.
     
  3. Total1871

    Total1871 Junior szaki

    Szerintem az elég jó,hogy:az egyikben hajóban meghajtók,drónokban fele-fele arányú pajzs-lézer,a másikban a hajóban full pajzs+a drónokban is 3-4 db,többi lézer.
     
  4. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Én nem tudom, hogy jóe, amit csinálok, de én már mióta, hogy úgy csinálom.
    Régebben : drónokban csak lézer (mindkettőnél).
    Egyikben meghajtó
    Másikban pajzs a generátoroknál
    Rájöttem, hogy lehet fejleszteni is a dolgokat egy időre/lövésre, így változtattam.

    Ha a hajódon jó és rosszabb típusú lézered van akkor a jobbak MINDÍG a drónokben legyenek. Ez csak tipp volt, ha a drónodba teszel lézert és fele jó és fele rosz (pl.: 15lf2, 15 lf3)

    Én ezt használom:
    Góli:
    1. Konfuguráció full pajzs a generátoroknál, a drónokba full lézer
    2. Ugyanaz.
    DE!! Fejlessz a nemesítésnél generátort, mielőtt mensz valamerre, ha akarod akkor pajzsot is.
    ENFORCER DIZI!!!!!

    Góli:
    Mindenhol pajzs mindkét konfiba fullba
    BÁSTYA DIZI!!!!!
    Ide is jöhet érc-fejlesztés
     
  5. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Na most. Full pajzsal nem mész sokra mert az ellen úgy lelő mint a sicc. Lassú vagy és nem érsz el kapuba a pajzsod nagysága ellenére. Moly és pikk pakk lelőnek :)
    Érc fejlesztés meg alapvető.

    Részemről azt javaslom amit én is használtam. 1 konfig lassú (hajóba pajzs) a többi lézer ez tökéletes npc lövésre, nem kell hogy gyors legyél.
    2. konfig full meghajtó. hajó full lézer, drón full pajzs vagy részben lézer,pajzs.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.11.15
  6. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    A 2.-dikat 1szer hasznátam, amikor fel akartam menni a pallára, de lőttek le az NPC-k.
    Nálunk nincsenek sokan, hogy a palamezőn lelőjenek (Azért írtam, hogy most ne mond azt, hogy akkor pallán lônek le :D)

    Én a 1. Hajót használom
     
  7. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Igen mivel az védekezésre való vagy futni. Ilyenkor kell váltani 1.es konfigra ami erős, és lelőni őket.
     
  8. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Nalam regi es jol bevalt konfi(k):
    Cubihoz:
    cita 2 lassu konfi: 1 20 pajzs dronokba fegyvert. 2. konfiba csak pajzs meg a dronokba is es valts gyemant formaciora x1-el lazan lelovod a cubit ha van premid es mondjuk lezeren promid akkor 2. konfibol kb a fele fog elfogyni

    Vadaszathoz:
    Aegissel:
    1. konfi 15db pajzs, 2. full gensi es dronokba 4db pajzs (ez azert kell mert ha menekulnod kell es betolt a pajzs kepi akkor tudod hasznalni + sabolni is tudod az ellenfelet)

    Goli: 1. 15db pajzs dronokba lezer 2. konfiba 15 gensi es deonokba full lezar (de ezt csak akkor ha annyira eros vagy hogy az alap 367k s hp dbol max 100k-t birnak leloni)

    Cubihoz Aegissel:
    1. konfi 15db pajzs dronokba lezer. 2. konfi 8db pajzs 7db gensi es a dronokba 8db pajzs a tobbi pedig lezer. Itt mar x1-el nehezebben lovi le az ember de lelehet loni nemi taktikazassal :)

    Alap npc s konfihoz:

    Goli: 1. 15db pajzs dronokba lezer 2. konfi 5db gensi 10db pajzs 10db pajzs dronokba es a tobbi lezer.
     
  9. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Citaba tisztan gyemivel 6-7k hellostrommal es plt 2021-es szoktam altalaba loni. Ugy lelovom h mozdulnom se kell, nagyon ritkan van mikor mozognom kell vele de ha akarod hetvegen ugy is fent leszek le vidizem neked :)
     
  10. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    A Cubi nem lő csak a protegitek te ász
     
  11. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Javaslom h valaszba irj ne pedig uj hozzaszolas kent :) es amigy meg hagyd ra ha neki jobb lesz tole akkor legyen a cubi lo igaz h a dmg je 0 de lo :D
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  12. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    oké letolom space-t és küldöm :)
     
  13. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Sziasztok!
    Sokat láttam azt a kérdést, hogy, hogy lehet valakinek sok az élete, pajzs, sebzése, és még gyors is.
    Mint mind tudjuk, akkor ha sok a pajzsunk és a sebzésnk, lassúak leszünk. Ha gyorsak vagyunk és sokat sebzünk, kevés lesz a pajzsunk. ha pedig sok a pajzsunk ès gyorsak is vagyunk, keveset fogunk sebészi.
    A top játékosoknap viszont egyszerre mindez megvan.
    És ez hogy lehetséges??
    Hát így:
    10 drón 16-os, ebből 3 drónban van 6db maxos bo2. Ezzel már a pajzs 160k lesz. Erre rámegy a képesség 25%-a, full booster, szív drónformáció, design, és a drunken Herkules dróndesign van.
    a hajóban csak meghajtó van.
    A maradék helyen pedig maxos lf4.
    Minden booster pedig mazon van.
    Ezzel a pajzs több lesz 500k-nál, az élet több 450k-nál, a sebesség pedig maxon van.
    Alapon szív drónformáció érdemes használni, utána támadás közben érdemes átváltani melybe. Miután lement a pajzson 25%-a jöhet a fúró vagy a fogó.
    Ezek az adatok csak goliathra vonatkoznak és top játékosokra vonatkoznak!!!
    Köszönöm, hogy elolvastad.
    Boldog újévet!
     
    Utoljára szerkesztett: 27.12.15
    KOBRA03 és sajt400 kedveli ezt.
  14. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Annyit hozzátennék azoknak akik ezt olvassák.
    A booster az alapja mindennek, ha az van az eldönthet egy PvP-t még akkor is ha az ellenfél erősebb.
    A top játékosok meg nem feltétlen ezt a konfigot követik ez csak általános, minden játékosnak más válik be.
    "Ahány ember annyi konfig lehetőség"
     
  15. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Ez a konfig nagyon a topposoknak való nem pedig az alap játékosoknak akik már erősebbnek :)
    A booster tényleg mindennek az alapja :) pl tegnap toltam 1v1-et és a srácnak csak +10%dmg +25% pajzs és +10% hp boosterja volt és pont az döntötte el a pvp-t mert épp hogy maradt neki hp-ja pedig mind2-en kb ugyan olyan erősek voltunk :) még én lőttem x4-el 55-60k-t addig ő 60-65k-t
     
  16. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Nyilván ez csak egy alap komgfi, ezt tovább is lehet persze fejleszteni a magunk módján, de ez az, amivel mindened magas lesz (élet, pajzs, sebesség, sebzés). Viszont ezzel lehet valaki a legerősebb, nyilván lehet 2-vel kevesebb bo2 és annyival több lf4.
    Esetleg még pusathoz is lehet ezt használni :)
     
    sajt400 kedveli ezt.
  17. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Nem neked szántam a választ mint írtam is.
    Azért bátorkodtam hozzászólni hogy elkerüljük a felesleges Hsz-t. Mielött bárki kérdőre von, EIC_Pilota_HUN kolléga leírása meg egyezik a hajóm felszereltségével, kivéve a konfig más és a booster nélküliséget kéne behozni.
     
  18. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Köszönöm, hogy szóltál, bocsánat a félreértésért. :)
    A leírást módosítom :)
     
  19. -GőzgéP-

    -GőzgéP- Fórum-zöldfülű

    ezzel a dologgal az a baj ha 3 drónban 6 fullos pajzs van az még csak 360k körül van asszem dupla boosterrel meg mindennel eggyütt nem 500k felett
     
  20. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Csak annyit, hogy SZERINTEM 2 használható konfig van góliba. A gyűrűn kivéve, mert az teljesen más technikán alapul. Most fullosokról beszélek, szóval kezdők ne jöjjenek azzal, hogy nem bírják létrehozni amit leírtam.
    Első: 1es konfi: hajóba full meghajtó, drónokba tíz pajzs, tíz lézer. Emellett olyan dizi, ami sebzésre ad. És Hercules dróndesign. Így beduplázva lesz 450-500k pajzsod, ha kicsit lejjebb lőnek, és fúróba átnyomod, a max sebzésed x4el kb 56k lesz. Szerintem ez nem olyan rossz. Alap formáció a szív.
    2es konfi: hajóba pajzs, drónokba full lézer, és Havoc. Így lesz 400k körül a pajzsod, és ha lentebb lőnek, és átváltod fúróra, akkor a max UCB sebzésed 90k körül lesz.
    Ez a konfi nagyon jó kisebb csatákra, sőt a tesóm így cubizik.
    Viszont, ha csak pvpre gondolsz, akár több, akár egy ellen, akkor ez:
    Második: 1es konfi: hajóba full meghajtó, drónokba 13 pajzs, 7 lézer, hercules. Így lesz 700-750k pajzsod szívbe, ha meg lentebb lőnek, és átváltasz fúróra, akkor kb 44k lesz a max sebzésed. Ja elfelejtettem: spectrumba.
    2es konfi: hajóba full pajzs, drónokba 4 pajzs 16 lézer, havoc. Így lesz 600-650k pajzsod szívbe, és ha lentebb lőnek, és átváltasz fúróra, kb 78k lesz a max sebzése x4el.
    Természetesen a második nem a legjobb cubira, de egy 1vs1 be, ugyanolyan tudású, és erősségű hajóval a második győz, le lett tesztelve.
    A gyűrű formációját meg mindenki egyénileg használhatja, az ő dolga, ahhoz most nem írok le technikákat, mert nagyon sok szituacio van.
     
    -GőzgéP- és Anonim4ever kedveli ezt.