Milyen a jó konfiguráció? - Mindenkinek

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Eljött az idő,segítséget kérek konfizáshoz.
    Hajó:góli
    Hova: R-Zone
    Elvárások:
    nagy sebzés,nagy pajzs és gyors(gyűrűben is)
    Miért?
    Mert nem túl sok hajót tudok leszedni.
    Miért?
    Mert én nem bírom úgy a 200k sebzéseket gyűrűben mint más gyűrű nélkül.
    Bejön bázisra molyban leszedi a magáét úgy hogy 3-an rászakadunk aztán semmi.
    Nem tudok úgy konfizni,hogy egy ellent le tudjak szedni miközben tízen lőnek,de ha bandával lövünk egy ellent az vígan meglép.
     
  2. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Menj cerkával full pajzs, petpukkot told és sokat megkapsz, mert mások is lövik és le tudod szedni a prizmagyurik képességét. 90%.ban azzal megyek és nagyon jó a lövési arányom, golival bárhogy konfiztam többször durrantam. Vannak lelőhetetlenek ott is ( 5/7 hajó lövi és körbe röhögi mindet) viszont a Sperrel lehet okosan menni, sok sikert :) Álca cpu legyen.
     
    ♥Grand♥ kedveli ezt.
  3. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Prizmát ha benyomták hagytam is ott.Én is használtam,de ha nem használom akárhogyan pakolom a gólit,pukk a vége.
    Egyszerűen nem értem.
    A cerkát minden esetre ki fogom próbálni.Álca akad :) Köszi az ötletet.
     
  4. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Most voltam megint bent cerkával 11/0 a javamra és megyek vissza :)
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  5. Adrián005500

    Adrián005500 Fórum-zöldfülű

    szia én ugy szoktam konfizni a golikat mostanában h egy gyors egy lasu mint eddig csak annyi változássban
    hogy az egyes az full lf4 nél 1dronba bajzs a többi fegyver meg ugye alapbol a hajoban is csak pajzs van
    2 konfi az sima meghajto a dronokban meg olyan 50-60% pajzs a többi fegyver
     
  6. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Olyan konfit nem tudok ami az elvárásaidat teljesíti. Meg nem is létezik olyan ami bírja a 200k sebzést meg ilyeneket.

    Matematikailag a legerősebb konfi a 10 lézer, 10 pajzs a lassúban és 6 lézer, 14 pajzs a gyorsban. De csak, ha nem gyűrűt hanem inkább szívet használsz, mert könnyű átmolyozni.

    A gyakorlatban talán a legtöbbeknek a 15+ lézer, 5- pajzs a lassúban és 8 lézer, 12 pajzs a gyorsban válik be.

    Viszont ha külön r-zónás lelövésekre akarsz konfizni nekem a következő vált be:
    19-20 lézer a lassúban és 8 lézer 12 pajzs a gyorsban (A lassúnak nem is kell feltétlenül lassúnak lennie, talán a kamikaze konfig jobban működik. De ha ilyet használsz akkor ne használj gyűrűt a másikban mert nem lesz annyi időd váltani, hogy utána ne molyozzanak át.) Úgy általában nem ajánlom a gyűrű használatát egyébként.
    A taktika a következő: Kinézel valakit (aki nem spectrum) és hirtelen mindent rányomsz a nagysebzésű konfidban. Aztán a másikban üldözöd ha szükséges. Én szeretem ezt diminisherrel alkalmazni mert akkor még az sem nagyon számít, ha az áldozatomnak sok pajzsa van.

    Aki bejön a bázisra, lelő valakit és meglép az valószínűleg egy álcahuszár. Aki álcában vadászik olyanokra akik nem a védelmi zónában töltenek.
     
  7. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Én meg azt a véleményt osztom, hogy konfignál ne arra menj rá hogy legyen ebből is abból is egy kicsi. Mert az sose jó.
    Ha védelem akkor akkor inkább a formációval és designel old meg. Designél meg ne a szerint dönts hogy melyik ad több dmg százalékot. Taktikázz.
    Mi sokan (nem írom le) de 1 lassú (hajó pajzsokkal, minden más lézer) Meg van egy gyors amibe full meghajtó van és ott van variálva a pajzs/lézer arány.
    És még ott vannak a boosterek is.

    ( egy 6,5 éve játszó )
     
  8. TerezKarcsi1

    TerezKarcsi1 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Tudnátok nekem tippet adni venom konfihoz ( 8 iris drón 6db l,f4 1db lf4 Partydrill, 1 db lf4-hp, 25 lf ) Nincs drón design