Visszajelzés Mimesis lázadás

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 15.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ¤HOFI¤ŁEGENФ

¤HOFI¤ŁEGENФ Járnitanuló

Köszi a törődést! :) Ezeken már rég túl vagyok mert ennyi év alatt már tudom, hogy ezzel kell kezdeni. Kipróbáltam több böngészőt is és még mindig fenn áll a hangár hiba / error és kidob/ sokszor nem kell konfiznom, de nagyon zavaró és időrabló ez a hiba!!!

2. Grincs

Grincs Board Administrator Team Darkorbit

Megkérek mindenkit, ebbe a topikba csak a mimesis eventről írjatok nekünk visszajelzést. Köszönöm nektek a segítséget!

3. dohányfüst

dohányfüst Utánpótlás-írogató

van egy kis bibi az ewentkapu egyes npci nem adnak semmit Mirror M1m3si5 Marker Mim3si5 ha egyedül lövöd le akor se ha tobben vagy csoportbol más akkor se

¤HOFI¤ŁEGENФ és Leeroy kedveli ezt.
  4. egyvalaki

egyvalaki Fórum-zöldfülű

Biztos jó ez az event, de a kicsikre már nem gondol senki??? Pl: Én csak 10-es kis leoval vagyok, és ezek az event npc-k megesznek reggelire!!! Mióta megy ez az event, nem tudok miattuk játszani :-(

5. ¤HOFI¤ŁEGENФ

¤HOFI¤ŁEGENФ Járnitanuló

Mivel az event kezdete óta áll fent a hiba ezért gondoltam, hogy ide írok! Légyszi igazits már útba, hogy hova írjak ahol nem zavar és talán megoldást is kapok!!!

Sörnyit kedveli ezt.
  6. Mislix

Mislix Fórum hercege

Nagyon izgalmas lett a vége!
    EU4-en csak nem? De
    Nem kellene ezt a játékot kivonni az on-line játékok közül, hiszen on-line játékos alig van már köszönhetően a DO vezetésének. :D

MIMESIS-LÁZADÁS

RangNévÉrték
    1[​IMG]#[ЯΞKT]No̲1ツ[​IMG]1,751,070
    2[​IMG]#[ЯΞKT]No̲2ツ[​IMG]1,622,970
    3[​IMG]#[ЯΞKT]No̲3ツ[​IMG]1,508,050

яσвι-нєηтι és Leeroy kedveli ezt.
  7. luxuswc

luxuswc Járnitanuló

EU3, mostani mimesis event
    A dermesztő labirintusban Natural és Sonic is toposok voltak... nagyon undorító ami itt megy

RangNévÉrték
    1[​IMG]*«LeGi»*.»SVK«*[UИŚ][​IMG]1,497,130
    2[​IMG]«ŠØNIC»[​IMG]1,241,000
    3[​IMG]S0HALIN[​IMG]866,910
    4[​IMG]NαтυяαlPσωεя[​IMG]711,351

8. CyberGirl

CyberGirl Utánpótlás-írogató

GE7-en sem jobb a helyzet, sőt. . . Kijött az első 100 helyezett, csak ránézésre legalább 50-et lehetne bannolni közülük. . .

Mislix kedveli ezt.
  9. Anita30..

Anita30.. Haladó

Ahányszor új tulaja van a játéknak,annyiszor van új neve a bot proginak,ha eddig ez még nem tűnt fel senkinek... :) Vajon miért?

milcsi14 kedveli ezt.

Az oldal megosztása