Visszajelzés Mimesis lázadás

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 15.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Sziasztok! Most akkor a promi lézer kajak mehet a kukába? Még jó hogy csak 38 db van belőle ami 17-18 szintű
     
  2. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Nem az az új lézer csak pvp be jó és szerintem itt csak a nagyok pvp-z nek én meg fogom csinálni és még venni is fogok, de nem tudom lehet ha el adom a g... akkor jobb lenne.
     
    SUNDImester kedveli ezt.
  3. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Igen pont ezért rakták be... mehet minden a kukába... :rolleyes: Na jó csak viccelek látom nem vagy a helyzet magaslatán. Kajak 3 db-t tudsz venni ha az összes célt megcsinálod... többi fizetős pont mint az előző "semmire nem jó" lézernél amit azóta se raktak be. Így ezek tudatában szerinted akkor minden kuka? o_O Segítek... nem ez csak 1 újabb lehetőség, ha kell össze szeded / veszel, ha nem akkor nem. Semmivel sem jobb. A promi lézer meg amúgy is alapból a BL mapokra lett berakva sima mapon mind1 mit használsz nem sok eltérés van. Ha esetlegesen arra voltál kíváncsi BL mapra ez jó e... a válasz nagyon nem. ;)

    5 lövésre lebontva alap lézerrel ami nincs fejlesztve ( papíron!!! ez nem = a gyakorlattal !!! ), hogy igazságos legyen 1x ammo...

    promi lézer
    210 alap sebzés + 200 minden 5.ik lővésre ( sima mapon!!! )
    210+210+210+210+410 = 1250
    3 lézernél
    3750
    BL mapon
    3,5 * 1250 = 4375
    3 lézernél
    13125

    Új lézer minden mapon
    5 * 220 = 1100
    3 lézernél
    3300
    + itt esélyed van rá hogy lövésenként 3 lézernél 18% ... dupla sebzésre na most ha piszkosul mákos vagy ( hidd el nem vagy az :D ) akkor legjobb esetben ...
    (5 * 220 ) * 2 = 2200
    3 lézernél mert ügye csak itt adja meg a dupla sebzést!!!
    6600

    Erre még számold rá, hogy 75-100% a lézereknek a sebzés szórása szóval fixen ezt kb sose lövöd meg +- a találati pontosságod lézerrel, ami ha jól tudom alap 60% + 25% képesség pontból. Ráadásul új lézerre nem megy a booster még a poromira megy minden hol, ami nagy hiba. :D

    Sok sikert tessék kiszámolgatni megéri e.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.3.24
  4. Shyvon

    Shyvon Utánpótlás-írogató

    14- et érdemes lenne bele rakni hajóba ,ha valami értelmesebb módon valahogy hozzá lehetne jutni . 25 ezer ft 3 fegyver-ért , kicsit sokallom .
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  5. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Na igen úgy már elgondolkodtató lenne. Nem mondom, hogy megérné de lehet... végül is ez is 1 opció.
     
  6. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Utána számolgattam amennyire volt időm, elméletileg a promi minimálisan, de jobb, mert ugye ennél az újnál nem hatnak a bónuszok a kritikus sebzésre, és a prominál fix a bónusz dmg 5 mp-enként, meg az első lövés tuti hogy bónusz dmg, szóval hamar kidobtam volna a promikat :D
     
  7. amarha007

    amarha007 Utánpótlás-írogató

    sziasztok mimesis lázadás van. megvettem castabérletet de nem tudom csinálni normálissan mer kidobál a game. ezzel mit tudok csinálni ? lessz kompenzálás vagy valami ?
     
  8. Carbonite

    Carbonite Utánpótlás-írogató

    mit tudsz csinalni? fogadd el. most sa megy jol dehat ez van. ha tudsz menni kapuba jo ha nem ez van
     
  9. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    hali
    A szerverkapcsolat megszakadt. Ezt irja.Tegnap 2x játszotta el. Ma is a 10 órásin. És hiába van prémem ledob, még 4 hiányzik a full csatabérlethez igazán kibirhatná már ezt a kis időt.
     
  10. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Szia!
    Én is bent voltam a 10 órásin, de engem nem dobott le. Viszont a végére csak két hajó maradt bent. Lehet ezért...
    Még arra sem tudom ráfogni, hogy sokan voltak bent.
    Tegnap este viszont jó fél órára kimaradt minden.
    A túró tudja, mitől van ez!
     
    SUNDImester kedveli ezt.
  11. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    Elkezdte ujra
     
  12. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    A kisérőre bemenni szinte értelmetlen.Ha a borzasztó lagot túl is élem a haladási pontokat nem adja meg mert 6 -8perc környékén befagy és a végén felrobban a kisérő. Ezt már sokszor eljátszotta . A kulcsaim elfogytak potyára a semmiért