Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ♠ĄmaŽoη♠

    ♠ĄmaŽoη♠ Fórum-zöldfülű

    Tisztelt Support!
    Nagyon jó játék volna ez, ha tényleg korrektül végezné itt mindenki a dolgát, ami sajnos a Magyarország 1 szerveren nem teljesen működik.. Hogy miért is írom ezt? Hát csak meg kell nézni a magyar 1 chaten a mai délután történteket (2013. 12. 09.). Vissza lehet olvasni, időpont 15:00 - 16:15 óra között. Felháborító, és ennek már nem egyszer adtam hangot, hogy néhány játékos mit meg nem enged magának, különösebb szankció alkalmazása nélkül. És aki hangot mer adni a véleményének, azt bannolják, de az már nincs vizsgálva, hogy ki okozta ezt egyáltalán, és semmiféle szankciót nem alkalmaznak az okozóval szemben. Vajon miért van ez így? És meddig mehet ez így??
     
  2. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, support a kezdőlapodon van jobb fent a kilépés mellett.
    A chattel kapcsolatos problémákat csak supporton kellene jelezni.
     
    Egyjátékos és Crystal kedveli ezt.
  3. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

  4. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Akkor jó.

    Csak, a másik accountomon se mutatja :eek:
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

  6. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Köszi, csak elég össze vissza sorrendben vannak :oops:
    Hogy lehettem ennyire figyelmetlen ...
    Én winter event 2013-ra emlékeztem , na mind1
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  7. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Sziasztok, kovetkezo észrevételem lenne, hogy ha
    50% tp boosterem +megosztoB02 +B01 +Veteran desing +Denevér formáciot,
    használok nem a leírtak alapján kapok tp-t.

    példa: Delta kapu 9,000,000 tp +50%+10%+10%+10%+8% = 88% 16,920,000 tp
    én 1% -kevesebett kaptam, de a kérdésem az lenne ha denevér dron formáciot használok gg-kapu végén, maga a kapunyeremény tp-re is jár a +8%...?
    ha igen akkor miért nem 8%-ék! o_O

    [​IMG]
     
  8. A denevér csak lelőtt npc-k után ad bónuszt.
     
  9. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    mégis adott +7% ot kapu tp hez , kulonben nem lett volna annyi logba
    ...utánnanéztem és most már rájottem, hogy a +7% toblet hullámok kezdetétol-végéig denevér formácioban lelott npck-bol, és a veterán képességen lévo 1 pont-bol jott ki. :oops: :D
     
    Utoljára szerkesztett: 9.12.13
  10. -=§MEGATRON§=-

    -=§MEGATRON§=- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok....
    Egész euópa4en vagyok...most raktam ki elsőre az alfámat...A simion invázió után elmentem illemhelyre 1 perc alatt megfordultam mivel kis dolgom volt csak.Visszaérkezve az várt,hogy nem tudok tovább ugrani a kapun...
    Mondom nincs mit tenni újra nekifutok az elejétől.Kilépek teljesen a darkból,megint bejelentkezem és még mindig bent bugosodok a kapuba...
    Kérlek próbáljatok meg vele mit kezdeni mert ez nagyon gáz lenne ha a kapum nem tudom befejezni.Sőt abszolút játszani sem tudok mert bent nézegetem magam az alfa kapu bugjában:(
    Előre is köszönöm a válaszotok...

    Üdv:Zoli
     
  11. 3 lehetőséged van.:

    1. megnézed a bal felső és jobb alsó sarkot a térképen, lehet ott van egy-egy kilövetlen saimon

    2. írsz supportra hogy megvizsgálják mi lehet a probléma.

    3. ha nagyon ki akarsz jutni kapuból lemégy sugárzási zónába, persze ezt akkor válaszd ha már a supporttal beszéltél.
     
  12. -=§MEGATRON§=-

    -=§MEGATRON§=- Fórum-zöldfülű

    Nos az első kettő az okés...
    De ha mondjuk lemegyek a surgárzásiba és eldobom a bakkancsot akkor a kapum megmarad csak előlről kell kezdenem...VAgy tévedek?
    És köszi a gyors választ...
    Amúgy kilőttem a sarkokból azokat a kripliket már.És látom is a kapukat...
    MOst ha a kapum megmarad akkor lemegyek a surgázásíba kolbászolok kicsit...
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Próbáltál már J betűt nyomni a térkép közepén kb? Mert sokszor az segít.

    Ám, a kapukban van 3 életed, ha meghalsz egyszer, marad kettő és ugyan onnan folytatod, ahol befejezted/meghaltál.
     
  14. -=§MEGATRON§=-

    -=§MEGATRON§=- Fórum-zöldfülű

    Persze hogy nyomtam...De nyomhatom mint süket a csengőt akkor sem segít...Nah akkor elmegyek dipiskedni a sugázásiba...Ha nem sikerül még ez az eset sem akkor felkereslek megint.És köszi a seggítséget:)

    XDDD

    Ez is beégetXD
    nincs sugárzásí zónám a 77/502-es kordin állok és semmiXD
    ezt nem hiszem ell...
    Most akkor meg kell keresnem valóban a supportot mert ez így gázXD
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.12.13
  15. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    1. Kérlek, használd a szerkesztés gombot a dupla hozzászólások elkerülése végett.
    2. Az én aláírásomban is megtalálod a Supporthoz vezető "utat", vagy a játékon belül is megtalálhatod. Minél hamarabb írj nekik, hogy minél hamarabb kijuthass onnan.
     
  16. -=§MEGATRON§=-

    -=§MEGATRON§=- Fórum-zöldfülű

    Írtam most neki...jelenleg várok:)
    Amúgy hogy kapok választ?Mailben,vagy Do-n üzibe?
    És köszi a helpet...
     
  17. kizárólag a játékban megadott e-mail címre kapsz választ. És persze a support nem fog tőled személyes és accounttal kapcsolatos belépési adatot kérni!!! Soha ne add ki az adataidat senkinek...
     
  18. -=§MEGATRON§=-

    -=§MEGATRON§=- Fórum-zöldfülű

    Rendben köszi:)
    Azért nem vagyok annyira amatőr nyugi:)
     
  19. sütiket és gyorsítótárat törölted már?
     
  20. kicsifoxi

    kicsifoxi Járnitanuló

    Az űrlaboron állítottak valamit ? Eddig amit küldtem nyersit vissza is termelte, húztam rajta 2 szintet ( még nem maxos nem éreztem szükségét ) és jelen pillanatban 12esen 851 van kiírva termelésnem promin 2 óra alatt 400 körüli promt csinált. (de amúgy össze vissza változik a mennyiség) Nekem rémlik rosszul, hogy a kiírt mennyiság az úgy volt eddig, hogy mennyiég / óra ?