Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Restart óta közelebb került a hajó. És nem lehet távolabb görgetni.
    Egész Európa 4
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ez 2D? Mindegy is, sztem a 2D-3D váltástól (akár 2x) visszaáll. Ha nem válthatsz át, nem tudok megoldást. Talán ha nálad működik a NUM+/NUM-
     
  3. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    nekem ma olyan problemam akadt hogy haza ugrottam volna a bazisra az ugras cpu 2-vel (2-1re 1-6rol) de a bazis helyett csak azt a valaszt kaptam hogy ERROR 42 a cpu nem mukodik rendesen es olyan mappra dobott be ahol uber cubi es proti jott nekem de mindenoldalbol tobb szaz es a protik lassitoval lottek, goliba voltam moly formacioba 403k hp-vals 430k pajzsal 540-es sebesseggel kb 8mp ig birtam a 2140-190k s sebzest ugy hogy ish-t es empet is nyomtam el. ilyen furcsa buggal nem volt dolgom :D
     
  4. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Az nem bug,hanem a cubi temető:D.Űber protegitekkel és cubikkal van tele az egész map,és a bónuszdobozok 1k x4-et rejtenek:).
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  5. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    de azt a mappot lehetetlen tul elni:D es mi ez a cubitemeto? most talalkoztam vele eloszor pedig 19-es szintu vagyokxD
     
  6. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Bírja a gép a 3D-t is nincs gond vele. De ez nem sikerült nekem tegnap írtam supportra de még választ nem kaptam.
    Azért köszi.

    Én lassan 21lvl leszek de még én sem jártam bent.
     
  7. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Sziasztok.
    A dronformációk változtak, akkor igy vissza is adják a 150k urit?
    Sokan nem azt vették, amit most kaptak
     
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Én is ezen a véleményen vagyok. Azért ez nem így működik! :mad:
     
  9. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Biztos visszaadják az uridiumot. Végülis is mindig azon a véleményen voltak, hogy a fair játék a helyénvaló. Ezért zárják ki aki bot programot használ, aki visszaél a hibákkal stb.
    Ergó egy ilyen hiba után, az a fair ha visszaadják az urit, és újra átgondolhatom mit is vennék :)
     
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    jujjj 4 mondatnyi tömör irónia! :D

    Skandira beléptem egy kiskarival (chatelni nem fogom a nagyon feltenni, tele van boosterrel). Első küldi: repülj az ellenőrző központba, jutalom:
    Kaptál 2 ugrási utalványt a tökéletesített ugrás CPU-hoz.
    Kaptál 100 x extra energiát a galaktikus átjáró materializálójához.
    Sikeresen kiálltad a(z) „Új cégstratégia” küldetést.
    Jutalmad: 100 SEPROM.
    3 LF-3 lézert kaptál.
    Kaptál 300 RSB-75 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 320 R-310 típusú rakétát.
    20 javítási utalványt kaptál.
    Kaptál 2 logfile-t.
    Elérted a(z) 5. szintet.
    A következő szint eléréséhez még 74950 tapasztalatpontra van szükséged.
    Kaptál 85.050 tapasztalatpontot.
    Kaptál 42.000 kreditet.
    Kaptál 15.000 uridiumot.
    Kaptál 1000 MCB-50 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 100 PLT-2021 típusú rakétát.
    Kaptál 7500 LCB-10 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 2 G3N-7900 típusú sebességgenerátort.
    Kaptál egy JP-01 típusú ugrás CPU-t.
    3 LF-2 lézert kaptál.
    2 SG3N-B02 pajzsgenerátort kaptál.
    Kaptál 2 G3N-3310 típusú sebességgenerátort.
    Most új küldetések érhetők el
     
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ez nem egy hiba...

    1.2.13 A Bigpoint a játékok és szolgáltatások frissítését, testre szabását, bővítését és módosításait folyamatosan végzi. A Felhasználó ennek megfelelően használati jogot kap a mindenkori játékokra és szolgáltatásokra az aktuális verzió szerint.

    1.2.15. A Felhasználó nem támaszthat igényt arra, hogy érvényben maradjon a játékok vagy szolgáltatások szerződéskor hatályos verziója. A Bigpoint fenntartja annak a jogát, hogy egy adott játék vagy szolgáltatás működtetését bármikor és indoklás nélkül beszüntesse. Egyéni döntése szerint a Felhasználó kérheti, hogy ilyen esetben az esetleg általa előzetesen kifizetett díjak (például prémium szolgáltatásokért, előfizetésekért) jóváírásra kerüljenek egy saját választása szerinti másik, a Bigpoint által működtetett játék vagy szolgáltatás javára, illetve kérheti az előre kifizetett díjak visszatérítését a Bigpointtól. A Felhasználónak ezen visszatérítés kérésére irányuló joga nem érvényes egyes fizetési kötelezettségek esetében, amikor a megrendelés már teljes mértékben teljesítésre került (például egyes tárgyak megrendelésekor). Ez nem érinti a Felhasználónak azt a jogát, hogy azonnali hatállyal felmondhatja a szerződést a nem használható játékokra vagy szolgáltatásokra vonatkozóan. A Felhasználó semmiféle további igényt nem támaszthat, hacsak a jelen ÁÜSZ nem tartalmaz kifejezetten más rendelkezéseket.
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nagyon jó. Azért legközelebb várok 1-2 hónapot mielőtt megveszem a tárgyakat, hátha lebutítják annyira, hogy ne érje meg. Ezt hívják totál átverésnek. :eek:

    Milyen jó, hogy ez csak egy játék. :rolleyes:

    Nem is tudom, mire van egyébként a tesztszerver. Le lehet tesztelni, mielőtt lehúzzák a játékosokat. o_Oo_Oo_O

    Na jó, leszállok a témáról. De akkor is nagyon idegesítő.
     
    Şђαмαŋ™ kedveli ezt.
  13. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    pár nap kihagyásom volt a héten.az ellen a kérdésem hogy npcnél vag ellenél volt a változtatás hogy ha kilövöm akkor nálam nem robban.semmit nem változtatam a beálitásoknál npc ha pukkan eltünik,semmi robbanás nincs de miután eltünik még 1-2 lövés megy rá meg kiirja a sebzés méretét.eddig nálam ha kilötem volt az a robbanási efekt,most nincs.most volt valami ujjitás vagy bug?
     
  14. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Köszi Morphi :)
    Tudom, hogy megvannak a kiskapuk, mert ez az. Lehet becézgetni, de jóformán nem vállal felellőséget semmire a bp. :)
    Konfliktus nincs, részemről ennyi. Szép napot
     
  15. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Már írtam, de nem hagy nyugodni hátha friss fejjel jobban megy.
    Tegnap restart óta áll fent ez a probléma. 19-es monitorral a hajó kiveri a szememet. Ocsmány!
    2d és 3d-ben egyaránt ez a helyzet. Mostmár közelíteni se tudok ennél jobban. Itt megáll és egyik irányba sem megy.
    Amit írt a support végrehajtottam, nem segített. Próbáltam több böngészővel nem segített. Ujra telepítettem a flash player nem segített. Váltottam többször is a két nézet között, de semmi.
    Ötlet? Mert már tanácstalan vagyok. És ez így nem mehet!
    Eddig nem volt ez a problémám. Tegnapi restart óta van.
    [​IMG]
     
  16. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    én 3 d-be használtam eddig.minden beállitás közepesen volt ,egyedül a háttér alacsonyon mert nemkel háttér.de mint irtam,nincs egyszerüen npc meg ellen robbanási efekt,csak eltünik sity suty.jo meg magas beáliitásnál ok,de ott már idegesit pl linél meg lonná laz a sok apro vacak az npc körül.kapuugrás meg szabályosan rémálom.firefox 39.0 van,a legfrisebb,flash playerbol is a legfrisebb 100mbos netem van,gép kb vetekszik a NASA számitogépel mert 32gb ramot belepakoltam.eddig jo volt minden,pár napot ne mtudtam játszani,ma jövök erre okádék az egész.semmi beállitás nem let piszkálva,ugyanaz mint eddig,de látom más is irja hogy gond van.én jozan p*raszti ésszel ne mtudom megérteni megint minek piszkáltak bele.
     
  17. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Erről a problémáról már tudnak a fejlesztők és rajta vannak.
     
    Csöpi02 kedveli ezt.
  18. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    most ha beugrok a hangárba,megjelenik egy fehér téglalap,darkorbitos link felül és jelszot meg felhasználónevet kér valami hitelesitésre.ez mii???
     
  19. Blacki93

    Blacki93 Utánpótlás-írogató

    Én nekem ez jelent meg és minden egyes oldal újratöltés után fel jön ez a fül,természetesen ki nyomom.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. Blacki93

    Blacki93 Utánpótlás-írogató

    akkor nem csak nállam van