Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Angelika

    Angelika Fórum-zöldfülű

    Kedves ◄◊ΨЩ냕ƒΣпΨ◊►™

    Ha lesz elég mennyiségű képesség pontod, újra ki oszthatod őket. Neked tetszően..
    A képesség oldalon, jobb lent!!
    De! Kérj segítséget, tapasztalt segítőkész játéksosktól, hogyha nem vagy biztos valamiben.
    Kellemes időtöltés és jó játékot kívánok neked. ;)
     
  2. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Én is 2x raktam ki, majd rájöttem ha megcsinálom külön lapon a tervet hogy mit mikor miután rakhatom ki akkor olcsóbb. Minden újra rakás egy tortúra , sok seprom és idő! Most is az a táblázatból rakom már a 43.-at.
     
  3. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Miért van az hogy 1. konfiban lövöm az ellent fogó formációval,mikor váltok 2-ik konfiba és gyűrű formációt választok,nem egyből van x% pajzsom,hanem szépen lassan menne fel ha nem szedné az ellen.
    Vigyázat beugratós kérdés.
    Ellenben találkoztam pár játékossal,akinél a konfiváltás után tehetetlen vagyok a szó szoros értelmében,értsd azonnal fullon van a pajzsa és az istenért sem akar fogyni.Egyikről átfogok a másikra aztán vissza,pajzs ugyanúgy fullon,tehát nem kijelzési hiba.Ismétlem nem kijelzési hiba,mert fél percig is lőhetem meg sem látszik rajt.
    Pusat,full fejlesztések,pajzsok a meghajtók helyett,lf4 minden létező helyre,dupla boosterek,sepi 1,7 milla lézeren,pár százezer rakcsin,raksiprec 3030-al,x4,fúró formációval,ezzel már illene megkarcolnom.
    Most nálam nem úgy működik valami mint kellene,vagy nála(náluk) a szükségesnél jobban.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.8.15
  4. Đezi_ƒť_Иusii

    Đezi_ƒť_Иusii Fórum-zöldfülű

    jonapot ma rendeltem urit és nemjott meg 9 rendeltem es 3 jottmeg .. ?
     
  5. metal

    metal Járnitanuló

    Nállam is ez volt a probléma csak nem a pajzsa, hanem az élete nem ment a spearheadnak :D
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Két dolog. Az első, hogy 9 urit nem tudom hogy rendeltél, 5 ezer alatt nem nagyon adják. De hogy abból 3 jöjjön meg? Menj, lőjj le egy boss saimont, az 16-ot ad!

    A második, hogy az ilyesmivel a rendelési support foglalkozik, nem a fórum, szóval nekik írj. :)
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  7. metal

    metal Járnitanuló

    Azt nem értem hogy miért nem adja meg a rendszer az eggyes kitüntetéseket: Elvarázsolva, Rugalmasság, Solymász. Ezeket rég bekellett volna számolja de valamiér sose teszi :eek:
     
  8. Denis29

    Denis29 Járnitanuló

    Sziasztok nem tudom hogy jó helyen kérdezem meg ezt tőletek hogy én például ha sima napom dobozolok és vagy a majommal vagy a pet szedi fel a dobozokat és ezek kapcsán csak azt szeretném kérdezni tőletek mi ért vannak vissza fogva a dobozokból a gg ék hogy megyek 10 kört és egyet nem szed fel például 2-5 tön vagy 2-2 tön térképeken én is meg sok más ember is emiatt fizetnénk a doboz duplát a gg ék miatt így is egy zéta kaput még ki rakok az egy 1.5 hét mert nem tudod szedni gg ét legyetek szívesek ha tudtok válaszoljatok mán rá mi ért van ez előre is köszönöm sziasztok
     
  9. metal

    metal Járnitanuló

    Elméletileg visszavonták a 'Szankciokat', de gyakorlatban nem, én is volt hogy fél ora alatt se urit se gg-t nem kaptam, minden játékos kezd felháborodni emiatt.
     
    ♥Grand♥ és tg90000_2 kedveli ezt.
  10. Denis29

    Denis29 Járnitanuló



    Persze mert így mán nem lesz érdemes se doboz duplát fizetni meg néha ki írja hogy felszedtem lőszert meg dolgokat de sajnos nem írja be ahová kéne én legalább is a gg ék miatt fizetek csak doboz duplát de így le lesz továbbra is korlátozva inkább a kor én se fogok fizetni érte mert sokára tudok így is ki rakni kapukat sajnos és nem éri meg nekem
     
  11. Optimus...[HU]

    Optimus...[HU] Fórum-zöldfülű

    Egy olyan kérdésem lenne hogy mit tegyek hogyha nem megy a 3D-és verzió a Flash Player frissitve van a driver is tökéletes mi baj lehet?
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Az lehet, hogy a darkorbit szerint te a maradék 15% vagy most már, és nem engedi neked a 3D-t? De lehet, hogy megint rossz az új flash verzió.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.8.15
  13. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Ha már 2D-3Dről van szó. 3D-ben játszom, valami oknál fogva(már nem emlékszem) viszaváltottam 2D-re. Evvel nincs is baj de a hajó kiszurja a szemem olyan közel van, és nem tudom távolabb görgetni. Böngésző restart, csokik/előzmények törlése megvolt. Böngészőt is váltottam, ugyan ez a jelenség.
     
  14. »∂ιмιşħεя«

    »∂ιмιşħεя« Fórum-zöldfülű

  15. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Már tudnak az illetékesek róla,most is azok dolgoznak,hogy helyre hozzák a hibát.
     
  16. -ThomasW-__

    -ThomasW-__ Fórum-zöldfülű

    Az mért van hogy még csomóan fent vannak teszten mást meg már nem enged be? 19:25
     
  17. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    és az hogy lehet hogy vengával előnnyel indulok goli elől de mégis utol ér??
    Ja és elméletileg a makulátlan tisztán játszó ars klános...
     
  18. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A teszt szervernek korlátozottak a befogadási kapacitása. Így vagy szerencsés vagy, hogy be tudsz menni vagy peches.
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Klánokat nekünk hiába írtok, mivel mi azt nem nézzük az esetek 99%-ban. Ha egérrel irányítod a játékot, akkor mikro laggok keletkezhetnek (amelyek kivéthetetlenek), amelyet te nem észlelsz, de a szerveren úgy tűnik, hogy néha-néha egy pillanatnyira megállnál. Így utolérhetnek.
     
  20. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    Ha még csak néha-néha lenne megérteném, de mindig.....
    Jó hogy mindent azzal magyaráztok hogy a mi gépeinknél van a hiba, náluk meg soha...