Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Még nem kaptunk semmi információt.

    Amint kapunk valamit, közzé tesszük.
    Szia!

    Nem tudjuk pontosan mi lesz rollback-kor. Ezt kérdezd meg a bankolási supporton, mert ők foglalkoznak vele.
     
  2. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Szépen leírták ugyan azt amit te.
    Végülis ennek így kell működnie, nem?
    Senki nem tud semmit, és az a vicc, hogy ti sem.
    Alapvető kérdésre nem tudnak érdemben választ adni, mert nem kaptak tájékoztatást erről.
     
  3. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    okok :) Hogyan érem el őket ? Mert a probléma a megrendeléssel menüpont alatt egy konkrét kitöltendő adatlap jön be :)
     
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Pont azon keresztül éred el őket.
     
  5. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    Értem de ha csak utólagos rendelés után tudom felvenni velük a kapcsolatot és tényleg RB lenne és nem kapnám vissza az urit akkor hol tudok panaszt tenni ? Ki nem adott részletes infót ? Mert egy infót megtudakolni rendelés után egy picit necces nem úgy érzed ?
     
  6. _вυ∂∂нα_

    _вυ∂∂нα_ Fórum-zöldfülű

    Remélem nem lessz rollback. 30k urit gyüjtöttem a hétvégén ami eléggé nehéz munka volt és ha elvennék akkor az nem lenne fer :(
     
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ha egy megrendelés miatt szeretnél panaszkodni, akkor ugyanúgy a megrendelési supporton tudod megtenni, esetlegesen információt kérni, mi lesz azzal a megrendelésemmel, ha ez és ez fog történni.

    Ám az ilyen kérdésekbe még nem halt bele senki tudtommal. :)
     
  8. ŚίMΘŚ

    ŚίMΘŚ Fórum-zöldfülű

    a tp boosterrel kapcsolatban vmi kárpótlás? hiszen konfizni sem tudtunk, a booster meg ketyeg...
     
  9. Ha lesz kárpótlás akkor arról értesítünk benneteket.
     
  10. Számíthatunk valamire egyáltalán a mai nap folyamán? Mivel hogy vasárnap van kétlem hogy bárki is dolgozna, ugyanúgy ahogy tegnap sem dolgozott senki szerintem, nemhiszem hogy akkora orbitális gond lehet amit több mint 24 óra alatt egy profi fejlesztőcsapat ne tudna megoldani, bár ma este mhh és ha pénzt akarnak akkor muszáj dolgozniuk, vakon senki se szórja a pénzt :D
     
  11. ugyanaz4

    ugyanaz4 Fórum-zöldfülű

    MHH-ra tuti kész lesz, mert hát a pénz az pénz barátok közt is :DxD
     
  12. Akkor itt is leírom még egyszer.
    Az egész szerverhálózat hibájáról van szó. Nem egyszerű javítani, de a fejlesztők szeretnék elkerülni a visszaállítást a TI érdeketekben. A kompenzációról pedig tudni fogtok ha lesz. Legyetek türelmesek kicsit.
     
  13. Hát ha másért nem akkor ezért húzzanak bele már az se érdekel ha csak az mhh miatt picit rákapcsolnak csak tudod, azért nem biztos h szívesen játszok addig amíg fent áll a rollback kérdés mert az időmet se pocsékolnám azzal hogy 2x csinálok meg egy küldit :D
     
  14. Az oké hogy legyünk türelemmel, ez szép és jó :) De sokan hétköznap dolgozunk, és ilyenkor tudunk a játékkal kikapcsolódni ami most 2 okból kifolyólag lehetetlen:

    - valakinek neccesek az iriszei,nem mer játszani
    - lassan 48 órája fenn áll a probléma, és aki tudnai játszani nem mer, mert ha visszaállítás lesz mindent bukott, több szerveren játszom,gondoltam játszom a kishajóval, ott nem keletkezhet annyi kár, de ott is igen rosszul érintene a visszaállítás, és hát elég rossz úgy játszani hogy pff mit is csináljak ami egy visszaállítás után nem gond ha elvész.

    Úgy érzem magam mint nyuszika a viccben amikor kölcsönakarja kérni a fűnyírót....:(
     
  15. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    nem nem halt bele :D De ha egyszer nem lehet nekik üzenetet írni :D Kérlek segíts már ki annyival hogy megmondod hol kell

    [​IMG]
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ez egy űrlap, menj nyugodtan tovább. Utána lesz rá lehetőséged.
     
  17. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    köszi köszi :D
    Ügy beküldve.
    Köszönjük.
    Megkaptuk az üzenetedet, és igyekszünk a lehető leggyorsabban feldolgozni.
    Az e-mail címedre elküldtünk egy automatikus visszaigazoló e-mailt.

    Üzenetet így se tudtam írni de ha nem probléma és nem szabályellenes ha butusnak néznek rád hívatkoznék :D
    És ha nem gond közzé tenném majd itt a választ hogy a többiek is tudjanak róla akik szeretnének rendelni olyan módon ami nem bizonyítható pl sms
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.14
  18. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A supporttal, hogy levelezel, hogyan válaszolsz nekik? :)

    Ám a teljes válaszukat nehogy bemásold, mert azt nem engedem és más moderátor se, csak a saját szavaiddal írd le majd, hogy mit írtak.
     
  19. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    Rendben megértem :) Az automatikus válaszban benne volt az email oda küldtem egy levelet
     
  20. M.László

    M.László Fórum-zöldfülű

    ha az lesz én tö....ön szurom magam mert full bosterel toltam alandóan kapuztam és több mint 1miliárd tp-t fejlődtem ez alat.Nem azért rendelem a miliókat hog utána meg szivasanak és el vegék amiért megdolgozok(megfizetem az árát)