Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Stylo

    Stylo Utánpótlás-írogató

  2. miszter-t(HUN)

    miszter-t(HUN) Fórum-zöldfülű

    szia
    szerintem ez teljesen jó , beletolt pár ezer forintot és már meg is van . Van aki sokat tud játszani van aki keveset . Most aki kezdi sokkal könnyebb haladni mert alacsonyabbak az árak mint aki régen csatlakozott , emlékszem mit szenvedtem főnixbe aztán nostromoba amig összekapartam 13 milliót a goliátomra és akkor még ha nem tied lett a piacon a cucc a kreditet is buktad !!! (régi szép idők hehe) Jah emlékszem egy kristallon kilövési ideje kb 6 perc volt azon a szinten , és emellett sokkal telitettebb volt a játék nem láttál üres mapokat mint mostanában, ugy kellett verekedni egy jobb NPC-ért meg várni fél órákat hogy az ellen elhuzzon a mapról! hali
     
    .deder. kedveli ezt.
  3. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Szia!
    EU4. Itt a párja...
    http://int10.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=B5MmP&profileCheck=KRc9B&lang=hu

    Azt tudni kell róla, hogy úgy tud támadni, hogy a kis-térképen nem látni, futó konfiggal 200k felett lő, és nem lehet kilőni (mellesleg dupla boosterrel full 16-os LF4-ekkel alig lehet sebezni). Ezt többen tapasztaltuk, és mikor megkérdeztem, hogy mi a helyzet vele, kaptam egy kitérő választ, amit nem minősítenék.
    Persze azóta kiderült, úgy tűnik egy másik szerver adminja vagy nagyon közeli DO-tag az illető.
    Emellett lehet, hogy a tied épp egy normális eset.

    u.i.: Sehol nem tiltják, hogy DO-s létrehozzon magának egy karaktert és "támogassa" azt, vagy közvetlenül, vagy közvetetten...
     
    Utoljára szerkesztett: 28.10.15
  4. ★Σp£Я•FΔğyΙ★

    ★Σp£Я•FΔğyΙ★ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, most megállok 4-3 középső kapuban, elkezdenek lőni, én futnék balra, ehelyett minden kattintásra zoomolok, minimapra se tudtam reagált, ötletek?
     
  5. Erystheus

    Erystheus Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Az utóbbi időben azt vettem észre hogy ha az életerőmet leviszik pl. 429.000-ről 150.000-re és amikor elkezdi javítani a javítórobot a hajó életerejét akkor hirtelen lecsökken egy-két pár 10.000-rel és ez nagyon idegesítő tud lenni. Köszönöm előre is a válaszokat.
     
  6. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Én ezt már régen észre vettem főleg valamelyik gg kapuban, s főleg mikor már fél térképpel távolabb vagyok s nincs indok hogy kilő rám. Valószínűnek tartom a szerver beállításból adódik . Javítás 1 perc alatt teszem azt 300 000-t javítana akkor a te esetedben 21 000-t esik vissza.
     
  7. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Ez egy természetes dolog, abban az esetben ha a 4-s térképeken vagy , itt ha a hangya rád köp már vissza s nem ugrasz.
     
  8. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Átlőnek az ISH-n, mi ez?
    Újrajavítok az a kapunál, és (nem támadok meg senkit, se a petem) lelőnek 3 másodperc alatt, mi ez?
    Spectrum képességgel 70k-t lőnek rám, pedig az a teljes sebzésének a 80%-a, tehát 350k-t lőnek alapból?
    Azt meg nem tudom, hogy csinálják, de amikor MOLY-ba lőnek, kb. 200k pajzsot lőnek le, amialatt lelövik a full (mikor mennyi, 325000, 390000, 306000, 367000) életemet. (Képesség, és pajzsgenerátorok szerint 92% ot védek le, tehát egy molyos ember 72% lőne a pajzsomból.)
    A másik, (látom már mindenkinek feltűnt) hogy ott vagyok mellett, és hatótávolságon kívül. Megnéztem a tesóm mellett szoktam gépezni, egymás mellett mentünk, nekem azt mutatta, hogy ő van hátrébb, neki pedig azt, hogy én. Ez valami vicc? Ennyire késik a szerver? De akkor neki miért mutatja jól? Vagy éppen nekem. Elég idegesítő, amikor Kerékbe üldözök valakit, azt hiszem hogy utólértem (mert ezt mutatja) átdobom Molyra, vagy Fúróra (a másik hajó erőssége, és sebessége alapján, mikor melyik), majd hirtelen mintha Lighnight képességet nyomva előreszáguld, s ez elég is hogy elmeneküljön.
    Még egy bug: ez főleg pvp mapokon szokott előfordulni. Üldözök valakit, és amikor elér a kapuhoz, akkor tovább tud menni, meg egyszerre ár is ugrik. Én is kipróbáltam, nekem azt mutatja, hogy tovább menttem, de amikor az ellen oda ért a kapuhoz (ahol igazából én is voltam, grafikai hiba), és 6000klióméterről lő. Bezzeg ők menni tudnak közbe. Cheat.
    Másik játékos megtámad, aztán elmenekül, de én utólérem kb 5 mp alatt, és már nekem ad minuszt. Nagyon jól esett minusz 400000, köszönöm szépen, ( ne gondoljátok hogy szemét vagyok, csak azokat lőttem le korábban, akik velem nem voltak fairek, és lelőttek, vagy ilyesmi, de vele felvittem 200k ig mostmeg egyért kapok annyit amennyit eddig összen)
    A gyors bomba lényege az lenne, hogy gyorsan, azaz rögtön robbanjon, ehelyett 5 másodperc múlva történik valami, de már rég odébb mentt az illető.
    Ideje lenne kijavítani ezeket.
     
  9. Érdekesség: Az aegis ledcsíkja tök szépen megvilágítja a kaput ha odamegyek hozzá csak ha álcában vagyok azt nemtudom minek :D
    Egyébként nem kéne átlátszónak lennie a drónoknak is?
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Stylo kedveli ezt.
  10. Stylo

    Stylo Utánpótlás-írogató

    Hat nemtudom az enyem ki volt, de ez tenyleg mi mar hogy jo nem baj hogy a poziciojanak koszonhetoen felhuz egy ekkora hajot 1 honap alatt de akkor ne vadasszon mar azokra akik veszik a dobozduplazot es minden idejuket a faraszto es monoton dobozolasnak szentelik. Miert jo neki ha jova ir maganak 20 milla urit es minket lo le dobozrol hogy nehogy meg veletlenul se tudjunk gyujtogetni.
     
  11. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Én nem rendeltem magamnak 20 mills urit de imádom a gyűjtögetőket lőni. Hisz ha eljutna az agyatokig az hogy a Bigpoint szerkeztősége meg csinálta azt hogy ha valaki folyamatosan dobozol ha van doboz duplája ha nincs nem fog úgy adni ahogy legelsőnek mivel ezzel is a botosokat hátráltatják. Mint pl az hogy dél előtt sokkal több a GG mint este. És ezt érdekes módon senki se fogja fel a dobozolók közül. 1 óra alatt 60k urit össze lőttem még 1 óra alatt doboz duplával keservesen 5-6k urit begyűjtesz most akkor melyikünk is jár jobban?

    Dobozolni 1 héten maximum 1x 1 napot éri meg. Mivelkell neki 48 óra lehülési idő hogy ismét normálisan adja az urit.
     
    kicsifoxi kedveli ezt.
  12. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Úgy olvasom egy szakértővel van dolgunk, aki mellesleg rettentő "bölcs" is.

    Ha tudásod gazdag tárházából belinkelnéd nekünk ezt a sok érdekességet, amit így ebben a formában nem olvastam egyetlen hivatalosan kiadott leírásban sem, nagyra értékelném, ha láthatnánk is ezt megerősítve a játék üzemeltetőjének "tollából" is.
     
  13. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    :) Ez tapasztalat. Én már sokszor vettem duplázót s bevallom így utólag nem éri meg. Bár az is igaz hogy 1-2 óra alatt csak 4-5-n lehet sok sok urit lőni s kell hozzá sok lézer . Ez akkor jó ha tele a raktár előzőleg vagy 4 k gg elnyomtál s nem baj ha nem jött kapu :) . Nekem mióta szabad a raktár azóta 2-3 milla x2 van s x3 is jut bőven az überekre, nem árt egy kevés x4 is ha akad über lon.
     
  14. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Ma történt velem hasonló. Sokan azt mondják a rang nem számít . Altábornagyot vezérörnagyot ezredest és alezredest lőtem ma válogatás nélkül , estek mint a legyek. :) Lementem kis térképre , századostól hadnagyig lőtek és én estem mint az őszi légy :(. S valóban a két konfiból az egyik 4 meghajtó a többi pajzs és ful lf4 a másik ful meghajtó és 31 lf4 és 4 pajzs, ha átváltok a gyorsra akkor kb 5 mp re leáll és már félpályán van az ellen. Ha emp dobok megáll az élet nézek a fejemből a monitorra s a hadnagyocska csak lő és lő és én esek. Ez nem gép hiba mert mint mondtam csak alezredesnél kisebb hajókkal történik. A petem is full lf4 és természetesen mindenem 16-ra fejlesztve , a gyorsbombám 21%-n. S mint csopi írta már rég elhagytuk a helyszint akkor robban kb mint a pet robban tó késleltetve. Szóval elég durva. Igaz mikor főhadnagy voltam nekem is minden tökéletesen működött. :)
     
  15. kicsifoxi

    kicsifoxi Járnitanuló

    ŐŐ először is nem nem csökken a reward mert vissza lett állítva mikor "állítólag" sikerült megszüntetni a nagyizókat, azóta nem lett piszkálva tudtommal, de javítsatok ki a tévedek. Doboz duplázó néljkül megvan az 5-6k uri, sima mapon is megvan 4-5k, pvp-n akár 12-15k is meglehet szerencse kédrése mennyit ad.
    Na az 1 óra alatt 60k uri kicsit furi. Még ha csak cubit lősz is, akkor is percenként 1et megkellene ölnöd ami felettébb érdekes mert nem jön vissza olyan gyorsan :p, még petpukival se jön össze annyi. Max még lon jöhetne szóba, de az lehetetlen, még ha percenként 3at meg is ölsz akkor is csak 23040 urid van 1 óra alatt. Max low buggal lehetne, de azt meg ügye javították. Taníts mester... mert ezek szerint mi vagyunk a buták hogy kell játszani :oops:
     
  16. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Bocsi, hogy beleszólok, de azt tegyük hozzá, hogy dobozolás közben nem csak uri jön, hanem GG és lőszer is, azt se felejtsük el beleszámolni. Meg a játékosok többsége nem szokott elit lőszert pocsékolni az NPC-kre, csak aki megteheti. az 5-6k urit pedig duplázó nélkül kell értelmezni.
     
  17. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    crazy cubira gondoltam mikor azt írtam hogy 1 óra alatt 60k uri :D most is megy a crazy cubi és már 43k urit össze durrantottam belőle xd amúgy az átlag óránként kb 20-30k uri ha nagyon oda taposok neki :)
     
  18. Stylo

    Stylo Utánpótlás-írogató

    A téma hangsúlya egyébként sem a dobozoláson volt:)
     
  19. Csöpi02

    Csöpi02 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Bevállaltam az "Egy fejezet lezárul" küldetést ahol 1-3 és 3-3-on 5 Nostromot kell lelőni. 3-3-on lőttem egyet, ezt elszámolta, de a másik hármat, amit 1-3-on lőttem, nem. Elviekben azokat is számolnia kellett volna. Vagy rosszul gondolom?
     
  20. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Bizonyára megvan adva a sorrend!
     
    NumizN1 kedveli ezt.