Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    Írtam nekik is és hát ma néztem kaptam is levelet, utána is néztek. (nem másolom be mit írtak csak sacc per kb.) Husvét hétfőn hajnali 2 kor kaptam levelet hogy a liciten lévő óra jó, biztos túl licitáltak és hogy a licit nem pont 00:00 kor fejeződik be.
    Viszont ma beléptem és érdekes módon a Licitet megnyertem 01:04 kor! Szóval volt egy "kis" kavarodás, de a vége mégiscsak jó lett :p
     
  2. Falkon

    Falkon Fórum-zöldfülű

    Üdvözletem. Arra a hibára szeretném felhívni a figyelmet hogy,amit jelenleg frissitettek a 3d-s motoron az nagyon lerontotta a játékot többen jelezték hogy pixeles az egész és szinte kivehetetlen minden ha allitok a felbontáson akkor jo amig le nem lönek vagy kaput nem ugrok és többen is jelezték hogy ezek a pwa pow stb feliratok nagyon gyerekessé teszik ezt az egészet és zavaróak is ha már egyszer be lettek épitve akkor hagy legyen már valami mód a maximum grafikai használat mellett arra hogy ezeket kikapcsoljuk elrejtsük. Köszönet Falkon
     
  3. losbolondos

    losbolondos Fórum-zöldfülű

    Ki kell venni a pipát a beállítások,kapcsold retroba négyzetből,menteni és jó lesz!
     
  4. jocker0125

    jocker0125 Utánpótlás-írogató

    Gondolom ez megint tréfa, de minden kapuugrásnál álitanii kell a grafikán, mert teljesen s....r lesz a kép.. pixeles az egész. Na ez a "fejlesztés" nem jött be.
     
  5. jocker0125

    jocker0125 Utánpótlás-írogató

    Igy müköd :D
     
  6. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    _Morphi_ Írta:

    "Biztos észre vettétek, hogy a 2 hét prémium csak 5 nap lett. Erről már tudunk, és mielőtt lejárna az 5 nap, meghosszabbításra fog kerülni 2 hetesre."

    És mikor???? Mert nekem sehol a prém.. :(
     
  7. ***-kosza-***

    ***-kosza-*** Járnitanuló

    Nos érdeklődnék akik ezt az új fejlesztést csinálták már nem dolgozhatnak a bigottnál ugye? És vettetek fel rendes fejlesztőket helyettük akik korrigálják amit elszúrtak.
     
  8. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    ez nem ideiglenes.át lehet kapcsolni.de ép azért mert irtam róla,elöbb kaptam 15nap chatbant.4hete a gg,föoldal hibat ir ki,azt nem javitották,ez a pixeles izé megb kellet.naa,ezért kaptam 15napot
     
  9. ***-kosza-***

    ***-kosza-*** Járnitanuló

    Hát előbb utóbb nem lesz kinek adniuk 15-napot ha így folytatják értem én hogy rosszul esik, de ök kérték hogy reagáljunk az új fejlesztésre. Sokan abba fogják hagyni ha így marad. Úgyhogy reménykedjünk.
     
  10. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Rendszer: Jelenleg ki vagy tiltva.

    azt irtam a chatre:szerdán volt 4 hete hogy a gg és a fömenü hibát ir ki,azt nem javitják.de ez a pixeles baromság kellet. ennyit irtam.jöt a chaten a kiirás hogy admin kitiltott. ha bárki is ebbe bármilyen lejáratást lát,és nem az igazságot,kérem irja meg mi az igaz.elöre is köszönöm
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.4.16
  11. ■kocka■

    ■kocka■ Utánpótlás-írogató

    Egy kis segítséget szeretnék kérni!
    SEGÍTSÉÉÉÉG! :)
    Elnézést,h ide írom a problémám, de nem találom,h pontosan hová is kellene... Nekem minden hatalmas pixelhalommá változott a frissítést követően. :( Mit tegyek???
    Előre is köszönöm a segítséget!!!
     
  12. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    [​IMG]
     
    ***-kosza-*** kedveli ezt.
  13. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    játékon belül van a fogaskerék ikon.katt arra.ott kijelzö,és lent van az hogy retro mod.kiveszed a pipát és mented
     
    ■kocka■ kedveli ezt.
  14. ***-kosza-***

    ***-kosza-*** Járnitanuló

    Ez teljesen visszaellene állítsa vagy csak részlegesen?
     
  15. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    én átkapcsoltam,azota nincs retro modba.visza se kapcsolt friss belépésnél se
     
  16. ■kocka■

    ■kocka■ Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm szépen!!!! :)
     
  17. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Ismeretlen hiba lépett fel. Kattints az "újraindítás" gombra a materializálás újrakezdéséhez.
    (Error on producing element)

    szeretném megkérdezni,idén lesz e javitval még ez,vagy ezzel kell élnünk??
    minden második gg után ezt kapom.nyomom 1,5,10,100 akkor is ezt irja ki.most elkezte az üzenörésznél is kiirni a hibát,ugy 3-4x mire megnyitok egy üzenetet.
     
  18. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Nálam a labornál IS van nyersi küldés tech hangárváltás esetén,tehát úgy általában mindennél.EZ új hiba.
    Duplázóval 5 lőszer,nem mintha pont az ominózus 5 hiányozna,de akkor ne nevezzék duplázónak,hanem "olyan valós pénzért megvásárolt extra ami akár a felszedett zsákmány duplázására is képes.Esélyed a felszedett dolog duplázására nem 100%,tehát előfordulhat hogy nem a kétszeres mennyiséget kapod". EZ elég régi hiba.
    Lehetne még sorolni.
    De hát ezek biztos olyan komplexitással bírnak,hogy időbe és nem kevés tudásba telik az esetleges javítás.
    Ja meg némi akarat is kellene.
    Meg gondolod hogy törik magukat ha már elment a cég?
    Ha jól megy valami akkor nem adom el.
    A színezés már vagy kínai csalogatásra volt vagy már a leendő tulaj kérte.Nemsokára színes lampionokat fogunk gyűjtögetni.
     
  19. xdxdlevixdxd

    xdxdlevixdxd Fórum-zöldfülű

    sziasztok én segitséget akarok kérni 2 irisz dronomh el pukadt ugy hogy van automata dronjavito és volt elég urim is .. 3000-4000 és nem javitota meg hanem el pukadtak ?? ez mi ? 2. chet ezt irja :Rendszer: Authorization failed! ez ban vagy mi ???
    ja és dron árak vagy valamit viszatudjátok adni vagy a dronokat az is jo ha az árát vagyis 15000+25000 aszem de az uj grafika 2d be nagyonszar holnap lesz uj gépem remélem 3d birni hogja :") 2d nagyon rosz lett! minden pikszeles magason is .. na köszönöm ha tud valaki segiteni sziasztok
     
  20. .herki.

    .herki. Utánpótlás-írogató

    Drón visszakérés és visszaadás felejtős,azt buktad.
    Chat,szerintem szimplán csak megint nem működik,az külsős dolog,szintén bukta.
    Pixelesedés,ez csak DO vicc a mai nap ünneplésére:beállításoknál(fogaskerék)-kijelző menüpont-haladó mód kockába pipa-béállítási lehetőségek alatt "Kapcsold retro módba a játékot" kockából pipa ki-mentés