Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Én is küldtem egy sösömöst, de nem jött meg a máni fél óra alatt... De gondolom ez normális. Még egy kicsit várok aztán go rendelési support :D
     
  2. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Akkor jó. Amúgy nekem is lenne egy kérdésem modok felé. Nem akarják megcsinálni a fejlesztők hogy a kappa booster érvényességi ideje látszódjon?
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nem tudunk róla. De azért tovább adtam, hogy van rá igény.
     
    Đαεmon kedveli ezt.
  4. (Jocó81)

    (Jocó81) Járnitanuló

  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

  6. -»{*ĐmĞ*♠*ΩmΣğλ*}«-

    -»{*ĐmĞ*♠*ΩmΣğλ*}«- Fórum-zöldfülű

    Olyan kérdésem lenne, hogy hallottam hogy az aktív gamerek kaptak promo mailt, én is aktív vagyok,de mégsem kaptam. Mit tegyek? valami segítség?
     
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

  8. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    50-50% fő probléma:
    Vagy nincs aktiválva a hírleveled, vagy nincs megerősítve az E-mail címed amire regisztráltad a karid...

    UI: http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/jatekinformaciok-kerese-hirlevel.126/#post-217026
    Ezt annyival kiegészíthetitek ha gondoljátok hogy vannak bizonyos E-mailek, amelyek alapértelmezetten levélszemétként érzékelnek minden hírlevelet. Ha emellett az E-mail regisztrációnál rámentek a hírlevelek automatikus törlésére, abban az esetben ezek a hírlevelek már a törölt E-maileidben sem fognak megjelenni...

    Szóval ha a hírlevelek fogadása a Do-tól be van állítva, és az E-mail is meg van erősítve, akkor nézzétek meg az E-mailetek beállításait is.

    Valamint bizonyos "hírleveleket" csak "Top Gamers Clubtag"-ok kapnak ha jól tudom.
    És bizonyos "Jutalmak"-tól alapértelmezettel elesnek azon játékosok akik megkapták azt a bizonyos "72"-t. :D
     
    Đαεmon és Nitronyussz kedveli ezt.
  9. Ṧ¡ηgųℓάĵsẕ

    Ṧ¡ηgųℓάĵsẕ Fórum-zöldfülű

    Üdv! Olyan problémám van, hogy megváltoztattam a nevemet és még mindig a régi nevemmel enged be. Gondom nincs vele, de eléggé zavaró.
     
  10. Így is fog maradni ez nem hiba.
     
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Így van, ahogy Iceman írta.
    Ezt régebben vezették be, mert így kisebb a kockázata annak, hogy valakinek az accountját feltörjék.
     
  12. Ṧ¡ηgųℓάĵsẕ

    Ṧ¡ηgųℓάĵsẕ Fórum-zöldfülű

    Értem, köszi.
     
  13. lost

    lost Fórum nagymestere

    Annyit ehhez hozzátennék, hogy egy csomóan ugyanazt a nevet használják még mindig mint ami a bejelentkezési név, jó lenne, ha egy alkalommal a belépésit is meg lehetne változtatni...
     
  14. -krisztian55-1

    -krisztian55-1 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Miért nem írta jóvá a rendelésem??
    Üdv :)
     
  15. Mut®

    Mut® Utánpótlás-írogató

    Heló,nekem egy olyan problémám lenne(2 gépnél többen is észleltem,tehát nem a gép hibája) hogy amikor lejöbök pallárol és átmegyek az aknamezőn,vagy más mapon van egy akna és belemegyek vagy egy bólyát dobok le(de az csak néha) akkor a többi pályán amíg ki és be nem lépek az aknák megmaradna(csak az ahol felrobbant ott megmarad az akna kinézetileg) pl.: 2-4en bal felül belemegyek egy aknába és átmegyek 4-2re,akkor ott bal felül lesz az akna,de az már nem robban, csak a képe van ott. Nem annyira nagy bug,de néha zavaró és fura :D
     
  16. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Gyere ki hangárváltással, vagy frissíts egyet, aztán eltűnnek az aknák...
    A legkisebb gond ez szerintem...
     
  17. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Nekem az ilyen a bójával szokott lenni :)
     
  18. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Köszönjük, hogy szóltál.
     
  19. EnE

    EnE Járnitanuló

    Hali.
    Ha a kezdőlapon váltok hangárt úgy hogy a jártékban a bázison van hajom és be vagyok lépve pl goli 2-1 bázison aegis 2-7 térképen,kezdőlapon átváltok golirol aegisre akkor át is vált minden gond nélkül leszámitva hogy a goli gyorsgomb beállitása felül irja az aegisét. Elég zavaró hogy mindig újra kell gyorsgombokat osztani.
     
  20. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Belépsz az 1. Hangárba beállítod a gyors menüd, aztán elmented és kilépsz.
    Aztán a 2. Hangárba lépsz és szintén megcsinálod ugyanezt.
    Onnantól kezdve minden hajó külön gyors menüvel lesz elmentve...
    Valamint:
    Hangárváltáskor ajánlatos mindig egyből konfit váltani, mert hajlamos az előző hajónak érzékelni a hangárváltás után, így pl ha az előző hajóba nem volt rakétavető akkor a váltott hajónál sem érzékeli... Konfiváltás és minden meg van oldva...

    A gyors menüket meg érdemes megcsinálni minden újonnan megszerzett hangárnál...
    Egyszer kell megcsinálni és nincs vele gond...