Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Egyre zavaróbb a jelenség:
    Néha kapuugrás után a hajó átugrik tudok vele mozogni, de nem érzékel semmit se konfiguráció váltás, se lőszer se semmi meghal a kép csak a hajó mozog majd újrakapcsolódás vagy, hogy 2x 3x is mire helyreáll.

    #Jelenesetben nem annyira gond mint egy kalózon vagy pvp-n, komplex hiba ide- vagy oda illet volna javítani már, a többiről nem is beszélve.
    #Hogyan veszítsük el a maradék játékosok nagy részét event zajlik ?
    #Vagy esetleg egy újabb izgalmas drón dizi bevezetése fontosabb és priorítást élvez ezekkel a gondokkal szemben ?
    [​IMG]
     
    DM.EU2, Eziztos és $ΣηęяĝỴ$(HUN) kedveli ezt.
  2. DM.EU2

    DM.EU2 Utánpótlás-írogató


    Tökéletesen igazad van!!!
     
  3. Sweetnight

    Sweetnight Utánpótlás-írogató

    Nálam még nem történt ilyen hiba Zsolti. Pedig egy szerveren játszunk...
     
  4. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    flest állíts be , ill ellenőrizd. Nem piszkállak de ez beállítási egyedi hiba amiket írtok napok óta. Nem véletlen hogy a suport nem válaszol.
     
    Crystal kedveli ezt.
  5. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Ezek a problémák ugye nem Hu1-n vannak? Mert akkor valami bibi van nálam,mivel semmi ilyen hibát nem tapasztalok,de lehet csak az én gépem rossz. Viszont nem lehetne nem csak a botosok,hanem a hajógyárosok ellen is fellépni? 4 éves hajók 50 óra játékidővel,kredites klánokat csinálnak és úgy rontják a licit mivoltát. Mi "újak" játszanánk,de így nincs sok értelme. A felhúzott hajókat eladják,mi meg a körmünket rágjuk,hogy fejlődni tudjunk.

    "újak" = régen sokat játszottam,rengeteget költöttem,de a botosok és egyéb nem becsületes egyedek miatt töröltettem az accom. Csak hogy tiszta legyen,nem új ként kérdezem ezeket.

    Ja és még valami. Szándékosan ad 5-ből 2 Lon zöld ládát nyersi helyett?
     
  6. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    27perc kockázás.eredmény:kredit,x1,672uri,0gg.másodjára 32perc kockázás,875uri,kredo,x1,kemény 2gg,ami 14xenomitot adot.Köszönöm BP,én igy szeretlek!Duplázom is van,petbe 10db 3as hasznositoval.
    Ismeretlen hiba lépett fel. Kattints az "újraindítás" gombra a materializálás újrakezdéséhez.
    (Error on producing element) ezzel meg már teli a monyom,de szó szerint.Eltelt több mint egy hónap mióta ez elkezte,és semmi javitás.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.4.16
    =GAB= kedveli ezt.
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia.

    Ezért nem igen adhattak volna chat tiltást, de utána fogok nézni ennek, hogy ki volt.

    Ám ilyenkor fórumon ne írd ki, hogy mennyi időre és milyen indokkal, mert a fórumról is tiltást kaphatsz ezért. A supporton jelezd majd legközelebb, hogy felülvizsgálást kérsz, persze, ha akarsz.
     
  8. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    pedig ezért kaptam.irtam suppra,azt irták jogos,téma lezárva.de végülis lejárt ma a chatban.BP lejáratása cimen kaptam a 15napot.
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Tudom, hogy lejárt. :) De én még attól függetlenül utánajárok.
     
    -Dr.IИSΛИE- kedveli ezt.
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Hát, a logodat elolvasva, határeset. Tőlem kicket kaptál volna, mivel én ilyen jószívű vagyok, de szigorúan véve, tényleg ez járt neked. A cégnek a cégpolitikáját, hogy mi számít neki és mit nem, azt ne nagyon firtasd. :)
     
  11. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    :D :) Viszont ujra a kérdés: szándékosan ad szinte minden lon nyersi helyett zöld ládát? Mert még ha adna valamit a láda,löszer helyett.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.4.16
    ArákMEGFOG kedveli ezt.
  12. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Próbálj meg fellebbezni:hogy te csak a tapasztalt dolgokat írtad le,csak egy tényt közöltél.Ha korrektek akarnak veled szemben lenni akkor adjanak egy listát hogy kit mikor melyik szerverről bannoltak és azt hasonlítsd össze a te állításoddal.
    Na ilyent nem fogsz kapni.
    Marad a megválogatod mit és hova írsz(kussolsz) és játszhatsz elv,ezzel élnek a tapasztalt userek,igaz a probléma ezzel nem oldódik meg.
    Chat:ne bízz senkiben,se klán se csopi chat sem a súgás nem biztonságos,provokálhatnak aztán nyomnak egy print screen-t és elintéztek.Amikor jön a téma chat kikapcs,ez rögzüljön benned mert különben megszívod.Ts használat jobb,de ha ott is ilyen téma van,ne a játékban levő neved vagy arra asszociálható nevet adj meg a belépéskor,ha beszélsz sok tag előtt,keveset beszélj és röviden.
    Az izmozás és chat fight hiánya tényleg üdítően tud hatni az emberre,ez jó hogy megláttad az előnyét a bannolásnak.
    Lon:én is szeretem hogy mikor nyersi kell,5x annyit kell lőnöm a ládák miatt,erre a válasz:random.
    Random,na ebbe már nem megyek bele.
     
  13. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Nincs szándékomban fellebbezni,mivel túlzottabban nem érdekel.Csak rossz látni mivé lett ez a játék :( Ezt nézd:

    Kaptál 10 LCB-10 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 200 kreditet.
    Kaptál 200 kreditet.
    Kaptál 200 kreditet.
    Kaptál 200 kreditet.

    Gondoltam kiprobálom a dobozolást,ha már vettem petet /is/.A pet olyan buta hogy az már nevetséges,nem beszélve arrol hogy se uri,se GG.

    Régen bazi jo játék volt ez,egy kisebb vagyon költöttem a hajomra /2-re/,csak rendelt uribol vettem mindent,abbol kapuztam,stb......soha egy pallát vagy dobozt fel nem vettem.Persze jöttek a botosok,abba is hagytam.Most vissza jöttem,mit látok,a régen bannolt hajok ujra itt vannak.Hurrá!!! Nem lehet lépést tartani velük igy nem valoszinü hogy ismét költök erre a /cenzurázva :) /. Néztem a licitet,5-6 éves hajok 40-50 ora játékidövel licitálnak hatalmas összegeket,ezek ugye hajogyárak,ami ezek szerint szintén nem tiltott.Na mindegy,ma akartam egy nagyobb rendelést csinálni,de igy inkább maradok a BF4-nél.

    Igy a végére csak annyit,miért kell mindig elrontani azt ami jo és jol müködik?
     
  14. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Azért szerintem ebben az időszakban pont a botosok miatt nem kéne aggódnunk. Mint tudjuk, a BP még egy utolsó bosszút tett a botosok ellen, néhányan tudják hogy miért nem bannolták őket eddig, ezt most nem részletezem, de februárban még 5200-5300 játékos között voltak megbízónként, most meg 3500-3700, magyarul nagyjából 30%ot lebannoltak. Persze nem tudom melyik szerveren mi mehet, de abban biztos vagyok, hogy itt rengeteget kibannoltak. Ezelőtt, ha nekiállt lőni az ember a botosokat, akkor addig lőhette megállás nélkül, míg csak x1e maradt, most meg van 4-5 kósza botos maponként. :D
     
  15. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Tudjuk hogy mik a gondok,csak vannak fontosabb dolgok is,ezt megérthetnéd.
    Például a hajók pet dron szinezése,új betűtipus bevezetése,ez mind a jobb élvezhetőbb játékot hivatott segíteni,mondjuk nem értjük hogyan.
    Pl. pet nem úgy szedi mint kellene,ha szép szines akkor sem.Ha kutyagumit befestesz az attól kutyagumi marad.
    Mi tudjuk és ők is,de őket nem érdekli.(ez nem lejáratásnak csak száraz tény közlésének számít,hiszen többször és folyamatosan jeleztük és jelezzük észrevételeinket ezzel és más dolgokkal kapcsolatban.)
    Hiba az ön készülékében van,max a patch note alkalmával kiderült hogy javítva a hiba ami nem volt,stb.
    Jeleztük hogy felesleges a színes kütyük tömkellege,történt változtatás?Még több jön.Ergo akkor is ha nem kérik a népek.Tehát nem érdekli a főnökséget a visszajelzés.Max azt válaszolják hogy igényt tartottak a játékosok rá.
    Újra szerkesztve inkább.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.4.16
    Eziztos és Incident kedveli ezt.
  16. ßμßμ™

    ßμßμ™ Utánpótlás-írogató

    Üdv. Az emperorr streuneR-t hol a fenébe lehet megöllni a kuiperen kivűl? elég rossz igy hogy ki kell rakni a kapt egy küldiért :(
     
  17. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A nagy R-es streunert az x-8n lelhetőek fel.
     
  18. ƸӁƷULTRONƸӁƷ

    ƸӁƷULTRONƸӁƷ Fórum-zöldfülű

    Helló nekem az a problémám hogy régóta van chatbanom és még nincs visszavonva amit már jólenne megtenni de tényleg igy elvagyok zárva a "külvilágtól" legalább ugy lehetne chatem hogy tudjak beszélgetni ,végülis chat arra való .(IP chatbanom van ami azt jelenti hogy az itthoni gépemről nem indul a chat,de viszont más gépről megy de kinek van kedve sok km ert utazni érte )
    Valaki kijavítaná a problémámat ? Köszi
     
  19. ßμßμ™

    ßμßμ™ Utánpótlás-írogató

    Azt tudom 2 éves tapasztalattal... de emperror streuneR hol talállható?
     
  20. Incident

    Incident Törekvő

    Kuiper kapuban.