Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. gyilkos12

    gyilkos12 Fórum-zöldfülű

    brutálisan Nagyon nagy a latom mikor lesz ki javítva de szerintem ideje volna valamit csinálni mert így nem lehet játcani
     
  2. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Mikor veszik ki végre ezt az értelmetlen eventet? Vagy marad és 2 hétig nem játszunk a lagg miatt? Már maga az elgondolás is alapjában rossz. 50 lordi/1 uj nyersi....30 saimon/1 uj nyersi......25 devo/1 uj nyersi.....50lin /0 uj nyersi.....nem csak kevés npc van a térképeken ahhoz hogy ez müködjön,hanem senki nem fog honapokig lordikázni hogy gyüjtögessen. x3 térképen van 2 devo+2 boss devo...vagyunk rá ugy 2-3 ezren. A linek nem is adnak az uj nyersiböl,pedig a leirásban az szerepel hogy ad. De beszéljünk a kicsikröl......minden lon ad 1 uj nyersit.Azzal mit kezdjenek? Azért nem tudnak a liciten pl irist venni,mert ugye a lon már nem ad régi nyersit igy kredit egyenlö a 0-val.A leirásban az is szerepel hogy a meglévö pl cpu-kat amiket megvettünk,szét lehet majd szedni.....ezzel az a baj,hogy a sok kredittel rendelkezö játékosok beköltöznek majd a licitre,össze licitelnek füt-fát és azt szedik majd szét a nyersikért.Természetesen a kicsik ismét mennek a levesbe,mert nem tudnak majd alap dolgokat venni,mint pl a hely bövitö,rakétavetö,stb....

    Nem lázadni akarok,nem akarok hálátlan lenni,csak kezd ez az egész nagyon kicsuszni a fejlesztök kezéböl.
     
  3. nemzetihang

    nemzetihang Utánpótlás-írogató

    Nagyon megköszönném ha csinálnának valamit ezzel az iszonyatos laggal mert így nem lehet játszani !!!
     
  4. CUCCKOMBÓ

    CUCCKOMBÓ Utánpótlás-írogató

    Kicsit nyugodj le, már mondták hogy dolgoznak az ügyön.
    Mellesleg nekem a linek 10/4-5 adott a Lonok meg MINDEGYIK adott.. amit azok adnak az már nekem meg is van 60 db ami kel la surgeonhoz.
    Saimon: 50 db ből nekem olyan 25 db roncs jött.. ez teljesen korrekt. van 459 roncsom és csak tegnap gyűjtögettem.. 12 nap van még szerintem ez idő alatt lazán megszerezheted a surgeont, a dróndiziket, és a pet diziket is ha nincs még. és még marad is köved...
     
  5. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Teljesen nyugodt vagyok :) Akkor te szerencsés vagy! Épp most vidizem hogy mi mit ad,majd felteszem és megnézheted.Ami meglepö,hogy kb minden 10. lordika zöld ládát ad :D persze az arány kb 70/1 uj nyersire változott.
     
  6. boros022

    boros022 Utánpótlás-írogató

    A csoport ablak nem működik nem mutat semmit akkor sem ha elvileg abban vagyok.Másnál is van ez a hiba?
     
  7. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Az előző irományomhoz hozzátennék még néhány dolgot.:(
    A fórum is több sebből vérzik. Az 504 Gateway már régebb óta is jelen van a válaszok küldésénél.:eek:
    Ma már többször is kitette ugyanazt amit a játékon belül szokott, amíg még játszottam. 5 perc alatt kapásból 3 különböző bug itt a fórumon, :confused: meg még korábban egy, nem tudtam feljönni: [​IMG]
    Stb... stb... :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

    Mindenesetre egy kicsit megnyugtat, hogy csak 2 hetes, szóval akkor 2 hétig off a játék, aztán okés.... egy időre.
    Vagy veszek az ultra cool gépet, és azzal fut.
    Ismerősöm 320000 forintért nemrég vett egy teljesen használatlan laptopot, és neki is laggol. Nem tudom, ha nem laptopom lenne, hanem gépem, akkor jobban futna-e, de ez elméletileg semmi jelentősséggel nem bír.

    Ja és csinálhatnának valamit a szervergépükkel is, mert éjjel kb másfélszer olyan FPS van, mint nappal (ez még korábbi tapasztalat). o_O

    Ja most vagyok olyan döntés előtt, hogy mennyit tegyek a játékba. Segítsetek: mennyit költsek bele 0-15000 FT között? :D
     
  8. sanyi

    sanyi Fórum-zöldfülű

    Végre egy jó event de játszani nem lehet vettem direkt prémit és kjedvezményt is de be lépni nem tudok ha igen akkor akkad laggol minden baja van a szervernek nehogy már kitalálja a supp hogy böngészö vagy pc a rossz ezt is megcsinálták megint gratula nektek hajrá Kina :)
     
  9. DartsEu1

    DartsEu1 Járnitanuló

    Költsd magadra jobban jársz, ebbe már felesleges pénzt fektetni. Nekem majdnem félmilliós gépem van és nekem se jó a játék úgyhogy ez nem géptől függ hanem a BP-től, és kár ezen idegeskedni ameddig nemjó addig nyugodtság van :D
     
    sefthes65(HUN) kedveli ezt.
  10. Incident

    Incident Törekvő

  11. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Ne tedd! Az én lapim 4x3Ghz i szériás proci,8Gb ram,Intel HD vidi /1.8Gb/+ Gforce GT 1Gb vidi,stb....Asszem ez elég jonak mondhato,pl BF4 fullon pörög rajta,zokszo nélkül....de egész nap nem játszottam,nem tudtam...:/ 2 hétig csak nyersizek :s
     
  12. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    HEJ, ez az én nevem, én eddig majdnem mindenhol corvettet hasznnáltam, még a régi jelszavaimban is volt corvette. xD. ez nem tom hogy hogy sikerült, de tényleg, nagyon jó :D.

    hogy ne offoljak

    a zenék is ki lesznek javitva majd?
     
  13. Incident

    Incident Törekvő

    A plazmid olyan szinten nem jön, hogy hihetetlen. órák óta lövöldözök reménykedve aban, hogy egyszer összegyűlik az a 600 db, és azalatt a nemtom' hány óra alatt sikerült szereznem 2 nyersit. Egyszerűen.... ezt lehetetlen szavakkal illetni. Roncsból kb minden 15. npc után kapok, amiből pedig rengeteg kellene. Van még mit hangolni a dolgokon bőven - és ennek nem sok köze van a DDoS-hez, úgy gondolom. Nyilván van fontossági sorrend, ennek ellenére mégis lejjebb ment a droprate az új nyersiket illetően.
     
  14. -_rozi_-

    -_rozi_- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    A problémám az hogy minden egyes pályán akadok.
    Haladni még sikerül csak ne támadjon meg npc-é, vagy én ne támadjak mert akkor azt csak a végkifejletet látom semmi mást.
    Ha tudtok rá valami jó módszer hogy ne csinálja akkor el fogadnám!
    Jah a gépem csak 1 éves és 4 giga ramos tehát nem kicsi és még is akadom.
    Előre is köszi sziasztok.
     
  15. CM_Olaf

    CM_Olaf Fórumprofi

    Szia.
    A problémáról tudunk.
    Addig is, próbáld meg 2d-ben a játékot (saját tapasztalat alapján úgy nem akad annyira).
    Legyetek türelemmel.
     
  16. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    "Először bizonyos NPC-khez és küldetésekhez fogunk zsákmányként hozzárendelni egyes új nyersanyagokat. Az elterjedtebb nyersanyagok közül kettő a játékon belüli üzletben is kapható lesz, így nyugodtan koncentrálhatsz a ritkábbak begyűjtésére.

    Boltrum Devolarium (normál, Boss és Uber) Üzlet: Van
    Mukózum Lordakia és Lordakium (normál, Boss és Uber) Üzlet: Nincs
    Prizmatium Kristallon és Kristallin (normál, Boss és Uber) Üzlet: Nincs
    Szkrapium Saimon (normál, Boss és Uber) Üzlet: Van "

    Ehhez kérnék segítséget,mikor lesz kapható?
    Mert ott tartok hogy inkább kevésbé nyugodtan koncentrálok arra,hogy minden létező nyersit összeszedjek,mivel:
    1. Nem tudni mikor lesz boltban nyersi
    2.Milyen horror áron,mert ha annyiba fáj hogy egyből felejtős legyen a vásárlás,akkor átverve érezném magam
    A cél a surgeon,és ha a nyersi vásárlás meghaladná a kedvezményes árat (prémi+25%),akkor csak 2 hétig lövették az npc-t velem,a feladatát nem teljes mértékben ellátó szerveren,az összeszerelés lehetőségének igéretével.
    Próbák:ha kész van az egyik próba utána válik elérhetővé a következő?
    Mert a "szerelééés" nevű próba egyből viszi egy részét a nehezen összegyűjtött dolgoknak,és csak az event elején vagyunk,ergo későbbiekben előforduló hasonló tervezésű próbák,a számomra kitűzött célként szereplő surgeon design elérésének reális esélyét a NULLÁVAL teszik egyenlővé.Az eddig megszerzett dolgokkal az esély így sem sok.
    Ja, uba-ban sem jött semmi.
    Köszönöm.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.5.16
    boros022 és Total1871 kedveli ezt.
  17. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    Se Boltrum Se Szkrapium nincs a játékban igaz csak a nevük más. Szkrapium=Srcap=Roncs...
    Nem lenne rossz ez az egész dolog de! Kicsit sűrűbben adhatná azokat a nyersiket vagy ténylegesen lehetne venni. Esetleggg a a laa gg g g g megszüntetése se lenne rossz.
    Jelenlegi állapotában hogy jellemezzem a helyzetet : "Jutalmad 1 Roncs"
     
    boros022 és ♥Grand♥ kedveli ezt.
  18. (RBK)

    (RBK) Utánpótlás-írogató

    a protokolok meg most sem mukodnek a petben tehat a dobozhoz vagy a lezerhez a protokolok nem mennek remelem megoldjak lassan oket
     
  19. orgon1968

    orgon1968 Utánpótlás-írogató

    Az én masinám 8 óra alatt romlott annyit,hogy 1fps-sel is megy a játék.Ettől a régi P3 procis 384MB sdramos vasam is többet tudott 6 évvel ezelőtt.Kici nagy kínai főnök nem tudná gyorsabban hajtani a szekeret?
     
  20. †DARKSIDE†HU

    †DARKSIDE†HU Utánpótlás-írogató

    Nem lehet igy jatszani lövöm a Devot lag,es kilött a Dev igy nem nagyon lesz Surge Desing