Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    Ez az új event katasztrofa játszok 10 percet sürü apró laggokal 100 lény után kapok 1 roncst nagyon jóóóóó arány és jó pár ezer elem kell a surgeronhoz majd 10 perc után simán lelö engem egy devo mert ugy beált az egész játék hogy hihetetlen nem tudom ti hogy vagytok vele én folyamatosan veszem a premiumt kedvezményt és egyéb szolgáltatásokat plusz néha az akciókat de én nem ezt vároma pénzemért. Kérem csinálják meg hogy lag nékül menjen a játék mert ez így katasztrofa se vadászat se cubikonozás ráadásul annyi lény után kapok 1 roncsot????????????? nevetséges szerintem én inkább addog nem játszok mig az event tart NEMMM LEHET ÍGY JÁTSZANIIIIIIII !!

    Köszönjük! Nem kell 1000+1 felkiáltójel. - Morphi
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.5.16
  2. Űrlényvadász™

    Űrlényvadász™ Utánpótlás-írogató

    Azért mert itt sírsz vagy kiabálsz nem lesz jobb. Gondolom már javítják :) Ahogy elnézem már 2 napja csak hibákat írtok ki. Szerinted nem tűnt fel ez a sok probléma nekik ? :) Addig menjetek levegőzni kicsit ki a szabadba :) Nem fog ártani a friss levegő :D;)
     
  3. MIKROBI

    MIKROBI Utánpótlás-írogató

    Amúgy se lenne meg, ha 12 napon keresztül folyamatosan lövöd akkor se szedsz össze annyit hogy meglegyen
     
    sefthes65(HUN) kedveli ezt.
  4. -_rozi_-

    -_rozi_- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Új problémám lett!
    Most az a problémám hogy a hangár felszerelés oldalon nem lehet javítani a dronokat mert kicsi lett az ablakom.
    Ha lehet legyetek szívesek tenni ellene mert így nem jó.
    Előre is köszi üdv rozi.
     
  5. (RBK)

    (RBK) Utánpótlás-írogató

    szerintem legyetek turelmesek es varjatok mert biztos rajta vannak a problemam csak turelem es nem kell irogatni minden felet mert tudjak es javitjak ahogy tudjak szerintem szoval csak fo a nyugalom
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Próbáld meg a ctrl+görgő használatát, vagy a böngészőnál a nagyítás visszaállítani vagy beállítani.
     
  7. DM.EU2

    DM.EU2 Utánpótlás-írogató

    _Morphi_ Mi a baj azzal hogy bugot tettek ide?? :D Azé durva, hogy mi meg osszuk és ti fél válról veszitek. Hogy is van ez??
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Kedves DM!

    Szó se róla, hogy a te egyik kis accountod volt, amellyel meg lett osztva, legalább is IPről ez állapítható meg.

    Másodszorra:
    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/darkorbit-a-jatekszabalyok.2906/

    2. Visszaélés egy buggal, programhibával exploit hibával
    Tilos a bugokat és/vagy a programozási hibákat egyéni célokra kihasználni. Amennyiben a két felhasználónál megállapítható az ilyen fajta kihasználás, a csalással szerzett előnyöket eltávolítjuk a felhasználói fiókból. Az eset súlyosságától függően a visszaélés akár a játékból való kizárással is járhat.
    A felismert játékhibákat a lehető leggyorsabban írásban kell jelezni a játék vezetésének (support) - a legmegfelelőbb erre a célra az adott játék kapcsolatfelvételi lapján keresztül. Az olyan hibákat, bugokat és biztonsági hibákat (exploit), amelyekkel előny szerezhető a játékban, csak a kapcsolatfelvételi lapon keresztül szabad közölni a supporttal.


    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/darkorbit-forumszabalyok.3022/
    Általánosan tiltott tartalmak:

    Minden olyan tartalmat, ami az alábbi kategóriákba tartoznak a moderátorok és a játék adminisztrátorai a meglátásuk szerint azonnal törölhetnek vagy átszerkeszthetik.
    A játékban esetlegesen felmerülő, jogosulatlan előnyszerzés céljából meglévő hibák, biztonsági rések terjesztése


    Harmadszorra:
    Ha így nézzük, akkor a kis karakterrel együtt a nagyot is zárhatnánk, játékhiba terjesztéséért, annak kihasználására való buzdításért és bug kihasználása végett, mivel a hozzászólásban bele lett írva, hogy ezt fogod csinálni. Így a helyedben meggondolnám, hogy mit kérek számon egy BA-n.
     
  9. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    LoneWolf kedveli ezt.
  10. Űrlényvadász™

    Űrlényvadász™ Utánpótlás-írogató

    Nézd a jó oldalát de legalább 500 urit kapsz a "semmiért".Még a kicsi hajósok sokszor szenvednek ezért az uriért.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.5.16
  11. ««Nuçleдя-$µияise»»

    ««Nuçleдя-$µияise»» Fórum-zöldfülű

    Az üzletben várhatóan mikor lesznek elérhetőek az összeszerelés nyersanyagai?
     
  12. boros022

    boros022 Utánpótlás-írogató

    Hali napok óta nem jó a csoport ablak azzal várhatólag mikor kezdenek valamit mert igy elég problémás , gyakorlatilag semmit nem mutat
     
  13. Űrlényvadász™

    Űrlényvadász™ Utánpótlás-írogató

    Töröld a sütiket és ha minden igaz jó lesz :)
     
  14. DeXter217

    DeXter217 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék hogy a lambda kapurészt amit nem adott hozzá a kronoszhoz már kijavították?
    Mert én még nem kaptam meg.
     
  15. orgon1968

    orgon1968 Utánpótlás-írogató

    Köztudományos lény,hogy a boss 4x,az über 8x több nyersit ad mint az alap űrlény.Várható ez az ujj érceknél is?
     
  16. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    NEM ! :(
     
  17. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Szereléééééééééééés nevű próba.
    Üdvözlünk az INTEX-Systems oldalán.
    Az új tárgy (200 UCB-100 építési terve) összeszerelése során a következő tárgyakat és/vagy hozzávalókat használtad fel:
    10 Plazmid felhasználva.
    10 Roncs felhasználva.
    2 Prizmatium felhasználva.
    200 UCB-100 építési terve összeszerelése folyamatban.
    200 UCB-100 építési terve összeszerelése elkészült.

    És vajon mi hiányzik utána?
    Azt nem néztem a lőszert megadta-e,de hogy a próba nem tűnt el hogy kész az fix,mit és hányszor kell összeszerelni???

    Üdvözlünk az INTEX-Systems oldalán.
    Félbeszakítottad a(z) „Szerelééés!” küldetést.

    Bezzeg ez megy. :(
     
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nekem ma két alakalommal úgy összeomlott a rendszer,hogy szürke lett a képernyő,és egy kis négyzetben kiírta,hogy szeretném-e jelenteni a rendszerhibát? Nem jelentettem,úgyse megyek vele semmire...Viszont,mire újra indult és betöltötte a képet ugye leszedtek.....Eu-1 es szerver,ott nem nagyon lehet kb egy percet semmit csinálni,mert megtalálnak.....ÉS amikor megy a szerver,akkor is ha beállok a kapuhoz,kb 2-3 percig írja még ki amiket lelőttem,hogy mennyi kreditet,uridiumot stb kaptam....
     
  19. CUCCKOMBÓ

    CUCCKOMBÓ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok valaki valamit tud arról hogy a múltkori LAMBDA buggot mikor javítják ki? mert 4/5 ön volt a kronoshoz a lambda rész és 2 lambdát csináltam azóta és 4/5... vagyis még akkor csináltam mikor ez buggos volt... Ezt már nem is kapom meg soha a KRONOS kapuhoz? Csak mert az nem kárpótol például engem hogy dupla jutalom hétvége van a gg-kapukban, ha nem tudok most kirakni 1 lambdát se... Így potyára csináltam a múltkor meg a kronos részekért...
     
  20. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Lambda galaktikus átjáró befejezve.
    Kaptál 20000 UCB-100 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 6 logfile-t.
    Kaptál 10 zöld zsákmánykulcsot.
    Egy rész megszerezve a Kronos kapuhoz.
    Kaptál 5.500.000 tapasztalatpontot.
    Kaptál 262500 becsületpontot.
    Kaptál 15.000 uridiumot.

    ma csináltam 5/3 volt a lambda,most 5/4.nálam is az van mint nálad.Ugy látszik erre nem jár a dupla