Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Incident

    Incident Törekvő

    Elvileg ez is téma, valahol itt a fórumon találsz linket a dologról. Kifejtik benne, hogy mi miatt nehéz megoldani. (Angoltudás szükséges hozzá - ez néhány kb 20 perces videó.) A látszat így megvan, talán lesz is belőle valami. Esetleg pár héttel azelőt kész lesz, hogy naprendszerünk csillaga megszűnik energiát termelni. Addig is örüljünk a lila Lightningnek és társainak, szerintem mindenkinek rejtett vágya egy lila űrhajó. Nem is értem, hogy eddig miért nem volt ilyen lehetőség.

    Bár ha saját színt lehetne kiválasztani egy teljes színskáláról (beleértve a lilát is...), gondolom az összes játékos nagyobb örömmel fogadná - esetleg semleges lenne, de senkit nem zavarna.
    Teljes újrafényezés egyéni színre: 10k uridium.
    Teljes újrafényezés metálszínre 20k uri.
    Ugyanez krómhatással 30k.
    Az előbb felsoroltak lilában: féláron.
    Tuti biznisz ez a lila szín. :)

    Következő lépés lehetne a sportkipufogó színes csóvával és a tuningfelni bevezetése a kerék drónformához.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.5.16
    Mislix és whitewolfthefatal kedveli ezt.
  2. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató

    protokollokat javítsák ki előbb ....
     
  3. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató

    protokollokat javítsák ki előbb ....
     
  4. MedveDisznó

    MedveDisznó Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Nem tudja valaki véletlenül, hogy miért nem működik a Hu1 szerver? Többször megnyitottam és azt írja, hogy a weboldal nem érhető el.
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Egyszerűen nem jó. Szóltunk már a központnak, innentől kezdve már nem rajtunk múlik.
     
  6. killerlol98

    killerlol98 Fórum-zöldfülű

    hogy kell az ürlabor meg javitani ha el fogyott a Prometium ????:D
     
  7. Incident

    Incident Törekvő

    Mióta és hogyan?

    Kapcsold ki a Prometid- és Duraniumfinomítót. A gyűjtők szintje mindig legyen magasabb a finomítókénál. A Promerium legyen kisebb a Prometid és Duraniumnál. A Seprom pedig még ezeknél is kevésbé legyen kiépítve.

    (Prometium = Endurium = Terbium) > (Prometid = Duranium) > Xenomodul > Promerium > Seprom
     
    Nitronyussz és NumizN1 kedveli ezt.
  8. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Mutatnál valami erre vonatkozót? :confused:
     
  9. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    Megnyitod a transzportmodult és a "küldés azonnal" Gomb felett van egy ikon amivel ezt be tudod állítani.
     
    Rival kedveli ezt.
  10. MIKROBI

    MIKROBI Utánpótlás-írogató

    Ezt, hogy lehet? Úgy tudom ez már nem lehetséges egy jó ideje. Valami újdonság?
     
  11. MIKROBI

    MIKROBI Utánpótlás-írogató

    Egyébként az a legjobb ha feltolsz mindent 20-as szintre, a termelés fenn tartja magát, olyan a rendszer. Azonban ha valamelyik kavicsból rosszul állsz vagy kikapcsolod az azt használó finomítót, vagy belépsz a prometiumgyüjtőbe és ott vásárolsz robotokat. A robotokkal több a termelés. A gyüjtő mindig minimum olyan szintű legyen mint a finomító, de jobb ha magasabb.
     
  12. Rival

    Rival Aktív író

    Igen, úgy látom tényleg nem működik :) Akkor marad a másik lehetőség amit írt Incident, kikapcsolod a finomítókat :)
     
    MIKROBI kedveli ezt.
  13. MIKROBI

    MIKROBI Utánpótlás-írogató

    Több mint egy éve nem mükszik, azt hiszem a nem legális sepromozás miatt törölték ezt a funkciót.
     
    Nitronyussz és Rival kedveli ezt.
  14. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Igen. Kivették, hogy ne tudjanak még jobban visszaélni a laborral.

    Az utolsó sort szerintem berakom a leírásba, mert sokan nem értik meg szimplán leírva. :)
     
    MIKROBI és Incident kedveli ezt.
  15. MIKROBI

    MIKROBI Utánpótlás-írogató

    Nincs semmi baj a próbával, a próba nem azt írja, hogy lőszert "szerelj" össze, hanem azt, hogy tárgyat, ha pl. egy dróndizit alkotsz akkor a missziódat teljesítetted...
     
  16. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Második próbálkozásra sikerült (szintén)x4 alkotásával.
    Nem az a fajta vagyok hogy 500 uris próbáért szenvedjek 1 darab dróndiziért ami semmi pluszt nem ad.Lövök egy cubit 1024 uri és 2 perc.
    De azóta összeszereltem a surgeont is.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  17. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    Szia köszi a tanácsot én falusi vagyok szóval itt van friss levegö böven ha hiszed ha nem hála istennek nm panelban gyepesedek befele . :) csak tudod én fizetek a játékba így elvárom a jót te hogy avgy ezzel? megelégszel a rosszal is?
     
    sefthes65(HUN) kedveli ezt.
  18. ★•Й•I•T•®•O•★

    ★•Й•I•T•®•O•★ Utánpótlás-írogató

    Jól van látom ezen a hangáros változtatásokon sem kellet sokat gondolkoznia a bigpointnak......botrány hogy milyen komolyan mondom hagyták volna ugy ahogy van mert az legalább működött ugy ahogy de ez, ez semmi null a surgeon dizimet nem tudom exaltedre cserélni mert nem ugyanannyi hely van a két hajóban ezért át kellene pakolnom...szép volt jár a taps...
     
  19. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    ebben igazad van ez egy kataszrtofa pusatban voltam ami csak lf3 akkal van konfizva szorakozás képpen de elakartam menni cubizni majd kapuzni váltanak soveringre erre meg nincs repülö képes ürhajóm sírás kerülgetet mikor láttam hogy mi van meg hogy kitörölte teljesen a konfimat meg össze vissza ugrál a hajóm a térképek közöt sovering 2-8 speki 2-1 utána meg hirtelen 4-2 van ez kész elmebaj. a régi jóbb volt mi csak egy szimpla konfi mentést lértűnk nem egy komplet váltopztatást részvétem az ilyen újitásnak.
     
    whitewolfthefatal kedveli ezt.
  20. MIKROBI

    MIKROBI Utánpótlás-írogató

    Heti liciten eltünt a venom licitálásom, több mint 1 milliárd kredit, nézem a licitet és látom, hogy valami új arc tartja 8 millióval.......A hajóba meg nem került vissza a kredit.... Továbbá a razer goliát dizim sincs meg, remélem legalább a kreditet visszaadják.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.5.16
    -Eragon-2(HUN) kedveli ezt.