Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Kopter88-

    -Kopter88- Utánpótlás-írogató

    EZt azért vitatnám. Néhány hete vettem meg a 9.-et és 10.000 uriba került.
     
  2. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Akkor nem tudom.Én márciusban kezdtem ujra a játékot,én kreditért vettem a helyeket.
     
  3. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Na kérem,most telt be a pohár! Különleges jutalmak a galaktikus átjárokbol nevezetü mega átverésröl érdeklödnék egy valoban illetékestöl,már ha ki mer állni a müve mellett! Lambda kapubol kaphato dron dizi 1-esével,és persze 10-es csomagban is. Kérdem én,hány kaput kell megcsinálni ahhoz,hogy megkapjam végre az a 10-es csomagot? Rendeltem most urit ugy,hogy ki jöjjön belöle 9 kapu.Volt már dizim ilyen-olyan,gondoltam a maradék meg lesz ezekböl a kapukbol. Össze-vissza kapom a szineket,10-es csomagot meg hirböl sem láttam.Kivel kell lefeküdnöm vagy mit kellene használnom ahhoz,hogy végre ne nézzenek karácsonyfának,hanem végre egyforma dizihez vagy dizi csoomaghoz jussak? Szivesen költök a játékra,ez a 3. hajo amit igy huzok fel /2x abba hagytam/ ,de ennek itt vége.Nincs értelme!

    A káromkodást mellőzd, még akkor is, ha jogos lenne. 1 kérdőjel is kérdőjel, nem kell ezer. - Morphi
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.6.16
  4. NoCarry

    NoCarry Fórum-zöldfülű

    Leenne egy problémám !!! Valamiért a frissités óta nemtudok belépni a hangárba . Nem tölti be. Ilyen fekete töltőképernyő van es mart rohadtul idegesit hogy 4. Ik napja nemtudok belepni. Es bezzeg ha egy másik felhasznaloval belepek akkor pedig betölti. Nem ertem . Valaki pls segitsen . Köszönöm.
     
  5. Muki

    Muki Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nekem is ugyanez a problémám van.Írtam e-mailt is, többet is, és a mai válaszban azt írták, hogy már dolgoznak rajta, és hogy ne írjak több e-mailt ebben a témában.Hát ok.
     
  6. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató

    Én tegnap este 8 óta a játékba nem tudok belépni ,mindegyik serverre be tudok csak magyar1-re nem
     
  7. Babukaa√

    Babukaa√ Fórum-zöldfülű

    hello ! Lenne egy problémám , nem tudok belépni a hangárba egyszerűen nem tölt be .
     
  8. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Többek közt ez is van még!

    ...

    Emelett elfogadtam néhány boss küldit,kilöttem kb 20 boss lont,ugy 300 boss lint,300 boss sibit,devot,stb.....egyet sem számolt.Mindezt tegnap ota.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.6.16
  9. FΛŋŋiкa

    FΛŋŋiкa Fórum-zöldfülű

    eltünt magátol az aegisem most mit évő legyek mégegyhez már nincs türelmem vissza lehet valahogy szerezni vagy nem?
     
  10. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    A Morphi meg írta a közleményekben.. belső hiba.. javítják..
     
  11. -={ALAMANDER}=-

    -={ALAMANDER}=- Fórum-zöldfülű

    sziasztok, most ért véget a helix 350%-os kedvezmény és 36. mp-ben vettem uriduiumot és nem adta meg azt a kedvezményt.
     
  12. Muki

    Muki Fórum-zöldfülű

    Tegnap is volt este ilyen Helix 350%-os akció, Én az 50. perc körül vettem SMS-est, 3-at, de abból csak 2 volt 350%-os, de nem siránkozom, mert így is megérte.Nálad gondolom lassan töltött be az oldal és ezért késted le.
     
  13. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Delta galaktikus átjáró befejezve.
    Kaptál 45000 UCB-100 típusú lézerlőszert.
    5 javítási utalványt kaptál.
    450 Xenomit
    Jutalmad: 450 Promerium.
    Kaptál 9 logfile-t.
    Egy rész megszerezve a Kronos kapuhoz.
    Kronos kapu elkészült.
    Jutalmad: 1 Goliath Sovereign

    Goliath meglepetéscsomag: 1 db Goliath Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher vagy Surgeon design. (Figyelem: akinek már megvan ezek közül valamelyik, az nem kaphat még egy ugyanolyat.)


    1x már megkaptam legutobbi hasoló eventnél,mind3 ilyen desinget meg a kentaurit.Ha jol tudom ugyanazt nem adja 2x,akkor én miért kaptam meg????
     
  14. Muki

    Muki Fórum-zöldfülű

    Gondolom mert azokon kívűl mást nem ad.
     
  15. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Megkaptam a legutobbi ilyen eventnél mind a 3 befolyáspontos goli desit,meg a centaurit.Ha elolvasod amit irtam,ott van hogy még a suregont is adja.Az jött volna,vagy semmi.Helyete még1x megkaptam azt ami megvolt.De még1x nem kaphatom meg azt ami megvolt mert látod ott az irás a dologról hogy ha megvan akkor nem kapom meg még1x.
     
  16. dark=)war

    dark=)war Fórum-zöldfülű

    sziasztok.csak kérdezni szeretném,hogy mi lett a többi disikel?mert nekem eltünt egy.
     
  17. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató

    Én mit szóljak akkor a főoldalra enged csak be a játék tovább nem ,minden hova be tudok lépni tudnék játszani az összes létező szerveren csak a magyar 1 csinálja ezt és ez szombat este óta
    http://kepfeltoltes.hu/160530/N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    és csak tölt és csak tölt de semmi . a support vicceskedik egyik tagról kerülök a másikhoz mindegyiknek újra és újra el kell magyaráznom mindent ,okoskodnak hogy ők be tudnak lépni meg hogy működik nekik meg hogy ekkor voltam bent meg akkor de egyik se tudatosítja azt amit már a szájukba rágtam hogy a főoldalra be enged de a játékba nem ,hogy ürítettem már minden létező dolgot már újra tettem a böngészőt a flasht már csak a gépemet kellene újra tennem ,már beléptem egy kis karakterrel azzal is be tudok lépni és játszani is de az én hajómmal nem lehet már nem tudok mit kitalálni ,már regedit cleanert, ccleanert is futtattam ,nem enged se telóról se laptopról se asztaliról se tabról se másik városból úgy hogy lecsusztam a kapubeli plusz nyereményről is
     
  18. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Kronos galaktikus átjáró befejezve.
    Kaptál 25000 UCB-100 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 250 x extra energiát a galaktikus átjáró materializálójához.
    Kaptál 500 UBR-100 típusú rakétát.
    Kaptál 5000 RSB-75 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 15 logfile-t.
    Kaptál 10 zöld zsákmánykulcsot.
    Jutalmad: 1 Goliath Saturn.
    Kaptál 12.000.000 tapasztalatpontot.
    Kaptál 649687 becsületpontot.
    Kaptál 35.000 uridiumot.


    Egyszer már megkaptam a saturn desit.Most miér adta meg megint????
     
  19. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Sziasztok!

    Kérdésem: zaklassam a supportot azzal. hogy pajzs generátoraim eltűntek, kb. 60-ból 30 használható, mert a többi nem látszik, viszont ha rászűrök az eszközök menüpontban ott megvannak. (Hajókat átnéztem, párban még teljes 1-2-es konfikat is törölgettem, hátha előjönnének azok a kis huncut bujkáló pajzs generátorok, de csak nem akarták az igazt )

    Szerk* estére megoldódott, köszönet érte valakinek :)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.5.16
  20. Muki

    Muki Fórum-zöldfülű

    Oh, bocsi, tényleg, már késő volt aztán félig aludtam.