Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató


    valaki segítsen már mert a support olyan csendben van mintha nem is létezne
     
  2. x$И!ÞΞŖ_ŤĦě_ĻĕĢęņĎx

    x$И!ÞΞŖ_ŤĦě_ĻĕĢęņĎx Utánpótlás-írogató

    Üdv!

    Nem tudom mit művelnek a fejlesztők de már az egész DO tele van hibával..játszhatatlan,vadászni nem lehet,átugrasz egy ellenséges térképre befagy "újrakapcsolódás"' addigra kilőttek..start gomb után is ez a helyzet hogy nem tölt be,bezzeg mások meg ott játszanak körülötted,a mostani hangár na arról...
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Ajánlom az alábbi topikot: http://hu.bigpoint.com/darkorbit/bo...problemakrol-tajekoztatas.114839/#post-853830

    ------
    Régebben uriért lehetett venni, egyre drágábban. Aztán pár hónapja az első pár hangárhelyet kreditért lehetett megvenni. Most már nincs hangár, annyi csarnokod van, ahány hajód.
     
  4. -TOKEI-Ihto-

    -TOKEI-Ihto- Fórum-zöldfülű

    Estét !

    Lehetőség volt,megvettem...,Iron dizi. Nincs sehol,valaki nem látta ? Egy röpke választ megköszönök !
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

  6. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    Elolvastam,és nem értem.Mint irtam aegis,spearhed,citadel hajóim eltüntek,meg jópár desing,ha azt a 60 kulcsot kaptam azért amiért az aegist meg a spearhedet uriért megvettem,hát vicc.3hajó,6 desing,azt kapok 60kulcsot????Ne vicceljünk már.Aegis,spearhed uriból vettem,és az 295000uri volt,a 60kulcs 90000uri!!! Valamint a 3 b efolyáspontos hajot is megkaptam még a multheti eventnél mikor kaput kelelt kivinni és desinget adot.Megkaptam az összes desinget akkor,csak a suregont nem mert ép vége lett az eventnek.Mostrmeg elvették a befolyáspontos desingeket,és az utolsó eventnél mikor a desinget adta,olyat adot ami megvolt eleve.
     
  7. .steelmaker.

    .steelmaker. Járnitanuló

    VALAKI!!!
    Itt irogatjuk, hogy milyen problémák vannak a játékkal - föleg a legújabb fejlesztéssel - de senki nem mond semmit, csak elnézést kérnek a problémakért, mindenről tudnak stb. de nagyon lassan intézkednek, a support is csak a DO bibliából másolgat ki vagy hivatkozik rá. Ahogy olvasgatom már mindenkinek tele a padlás az igéretekkel.
    Irtam volna még cifrábakat is de azért biztos, hogy kitiltottak volna a fórumból örökre. De már nagyon pipa vagyok.

    köszöntem
     
  8. walter762(HUN)

    walter762(HUN) Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, logikus hogy a hangárban csak akkor pakolhatom át a felszerelést ha azonos hellyel rendelkezik???
    Mi van akkor ha több fér bele? Goliból surgeonba miért nem lehet átrakni??
    Változik ez vajon?
     
    LastChance kedveli ezt.
  9. Surgeonból azért nem tudod átpakolni mivel az nem azonos típusú hajó a hangár szerint mint a Góliáth, eggyel több generátor hellyel rendelkezik, és ezért nem tudod átpakolni.
    A hajó testre szabásról itt olvashatsz többet:
    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/m-a-s-q-u-e-shiplookz-faq.114827/
     
  10. nonameany

    nonameany Fórum-zöldfülű

    Miért nem fejlődnek a drónok?
     
  11. Rival

    Rival Aktív író

  12. MΣM؆SLK†

    MΣM؆SLK† Fórum-zöldfülű

  13. Rival

    Rival Aktív író

    Gondolom,mert nem fog így maradni. Dolgoznak a hibák kijavításán.
     
  14. Sweetnight

    Sweetnight Utánpótlás-írogató

    Ha már kompenzáció.... ha egyáltalán volt ilyen... Akkor az Én Aegisem, Citám, Cita veteránom, Goliath, Vengeance hajóm és hajó designért semmit nem kaptam holott megvolt! Nagyon köszi ezért a hiper szuper hangár váltásért egy igazán sikeres fejlesztésen van túl a BP! Gratula hozzá!
     
    sefthes65(HUN) kedveli ezt.
  15. Rival

    Rival Aktív író

    Leírták hibaként,hogy van akinek a hajó kompenzációt nem írta jóvá a rendszer. Nem te vagy az egyetlen. Legyünk türelemmel míg kijavítják a hibákat. A hibákról a tájékoztatást itt találod : http://hu.bigpoint.com/darkorbit/bo...problemakrol-tajekoztatas.114839/#post-853830
     
    Sweetnight kedveli ezt.
  16. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató

    kíváncsi vagyok hogy én mit kapok arra hogy szombat óta nem tudok belépni csak a főoldalra...
     
    LastChance kedveli ezt.
  17. MΣM؆SLK†

    MΣM؆SLK† Fórum-zöldfülű

    rival, attol még betehetnék . mert ez igy elég gáz h javitani kell de fejleszteni nem lehet.
     
  18. LastChance

    LastChance Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Van egy óriási problémám. Több mint 4 napja (vasárnap, 20:05 elpukkantam a kuiperben, majd lejavítottam és onnantól) nem tudok elstartolni a játékban, szóval be tudok jelentkezni a főoldalra, csak nem tudok játszani. Egyszerűen kiírja hogy kapcsolódás és csak pörög a csík.... Kaptam supporttól választ hogy töröljem a böngészési előzményeket stb.. megtettem, semmi hatása, megpróbáltam másik gépről bejelentkezni (3-ról) és semmi. Majd újra írtam hogy mi a bajom, akkor azt a választ kaptam hogy sok a hiba a játékban és dolgoznak rajta. Én értem, de lemaradok az eventekről, meg jó lenne fejlődni, megszerezni a zeust stb. (Nem beszélve az ez idő alatt lejárt prémium napokról!)
    Köszönöm.
     
  19. LastChance

    LastChance Utánpótlás-írogató

    Megértem...................
     
  20. Ha átváltasz leonovba és ugy lövöldözöd az npc ket akkor fejlődnek a dronjai mindenkinek .. :)
     
    Nitronyussz kedveli ezt.