Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sweetnight

    Sweetnight Utánpótlás-írogató

    Egyéni hiba vagy mindenkinél jelen van, hogy a vengákat nem számolja bele a küldikbe? Ez a hiba az új hangár változtatás óta jelen van! Valami infó?
     
  2. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Hangár változás utáni hiba,amin dizi van azt nem számolja,sem venga sem góli,sem semmit.
    Jó lenne némi változás,mert 200 spear kellene és ****** nehéz találni dizi nélkülit (mint a többinél szinte lehetetlen).
    Van 1-2 botos de ha azt lövöm le,akkor még engem csesznek meg pushing miatt.
     
    LastChance kedveli ezt.
  3. Sweetnight

    Sweetnight Utánpótlás-írogató

    Akkor még jó, hogy mellette az 500 goli kész. De ezen javítani kéne már mert már készen lenne a küldi...
     
  4. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    500 golit megcsináltam 3 hét alatt az500 vengával egy éve nem végzek, csak 239 van! Nincs venga, ha van biztos tsaló!
     
  5. LastChance

    LastChance Utánpótlás-írogató

    Szia te kaptál valami kárpótlást azóta ? Én nem...
     
  6. palacsintah

    palacsintah Utánpótlás-írogató

    hello,mi a teendő ha használtam az átviteli rendszert hangárban de az itemeket nem rakta át a másik hajóba és a régiben sincsenek valamint sehol sem? eltüntek az éterben? egyébként az eszközöknél minden item-nél mutatja őket
     
  7. MekkoraJampiVagy

    MekkoraJampiVagy Fórum-zöldfülű

    sziasztok ! vasárnapi hiba miatt csak annyi, hogy ma dupla nap van ? Ez a dróndiziknél hatalmás kitolás , ha így van a kárpótlás, mert akkor csak a már fullos hajókra gondolnak !
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A kárpótlásokról nem sokára többet fogtok tudni. Lenni lesz, de hivatalosan még nem mondhatunk meg semmit sem.
     
  9. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves Morphi.

    Ennyi rengeteg hiba, stb a játékban... remélem nem 3 zöld kulcsal bökik ki a szemünk.. :D:oops::rolleyes:
     
  10. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató

    Dehogy kaptam. A support is azt mondta hogy amíg vannak javítani valók addig nem lesz várjunk ,szerintük lehet hogy lesz ....javítani való meg mindig van...
     
  11. ★whitewolf★

    ★whitewolf★ Utánpótlás-írogató

    Sokszor nekem se engedi küldeni, ilyenkor még 1x beírom a mennyiséget és akkor elmegy. Lehet "élni" ezzel a problémával
     
  12. ★whitewolf★

    ★whitewolf★ Utánpótlás-írogató

    Töröld a konfigurációkat és akkor előjön megint. Utána meg lesz minden és betudsz mindent pakolni,
     
  13. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Van valami hir arról hogy a lenyult hajókat,desingeket mikor kapjuk vissza???Mert lassan 1 hónapja várok arra hogy a citadel alap hajot és vagy 6 desinget visszakapjak.Nem hiszem el hogy hónapokat kell várni itt bármi javitásra.Nagyon unalmas már hogy 5000x kell valamit leirni hogy hozzákezdjenek!
     
  14. ™MΔRV™

    ™MΔRV™ Fórum-zöldfülű

    Miért nem megy a 3D nekem?
     
  15. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Délután óta késik a játék. Kb 8-10 másoodperceket. Másnál is van ilyen próbléma?
     
    ♥Grand♥ kedveli ezt.
  16. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Olyanra gondolsz hogy gamma mordont írogatja a monitoron miközben már a devokat lövöm?
     
  17. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Eu2 seron mostr akkora lagok vannak mint állat.Lövöm a lont,abbamarad a lövés,2mp megáll a kép a lon a mapp tulso végén van egyböl.Kapuugrásnál 50x pörög az ugrás animácioja,majd kapcsolat megszakadt üzenetet irja ki
     
  18. »20«●ICE●EIC«

    »20«●ICE●EIC« Fórum-zöldfülű

    Nem értem miért panaszkodtok! Beta lon mind sarokban 1 et löttem még kívül. És hiába mentem a hajóval hiába váltottam konfigot, hiába akartam kijelölni az utolsó lont , nem csinált semmit és lelött mivel a hajóm se ment sehova . Na ezt eljátszottam 2 szer és most lett elegem.
     
  19. dzsuzepe

    dzsuzepe Fórum-zöldfülű

    nekem akadt egy kis technikai problémám ma este, mégpedig az hogy amikor átszerettem volna menni a spírhedemre akkor a gólimban kitoroltema konfigurációkat mivel át szerettem volna tenni a a másik urhajómba a felszerelésem de amikor rámentem a konfiguráció torlésére az osszes felszerelésem legyen az fejlesztett lézer vagy sima vagy pájzs az osszes dolgom eltunk mintha koddé vált volna. Na és akkor most mi a jó istent csináljak ha a teljes felszerelésem amit nagy nehezen megspóroltam es beszereztem eltunt a kodbe????
     
  20. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Nem értem miért panaszkodsz.