Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Hikaril

    Hikaril Utánpótlás-írogató

    :) amikor reggel írtam a fenti üzenetet, kb. 1 órába telt mire be tudtam lépni :( most az előbb szintén lefagytam 4-3n :( se balra, se jobbra.. egy titánnak ezzel örömet szerezve, hogy olyat lőtt ki, aki nem tudott visszalőni :) ez legyen a legnagyobb öröme!
    Próbáltam firefoxban, de őszintén megmondom még mindig Chromeban fut nekem a legjobban.
    A chatet én sem szeretem és nem hnagyon használom, de ha csopiban vagyok, akkor legalább böfögés szinten egy sziát tudnék írni :( így meg még azt se.
     
  2. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Chromeban a flasplaier meg fog szűnni , már nem frissítik így sokat laggol.
     
  3. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Erre neked csak a support tud választ adni,várd meg amíg válaszol neked.
     
  4. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Tudom,lehet már unalmas,de megint kb 20 perce kérik a türelmem,nem enged be a játékba...kissé bosszantó....:-(
     
  5. cUkrassz

    cUkrassz Járnitanuló

    lenne egy problemam akartam rendelni premit ki toltotem minden adatot ra mentem a vasarlasra de utana semmit nem irt ki pl ul hogy tranzakcio sikeres vagy nem ak most vagy nekem nincs lovem vagy nem lehet rendelni egyeb tanacsok?:S
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ezzel supportra írj, ők tudnak tanáccsal/megoldással szolgálni.
     
  7. DarkCortéz

    DarkCortéz Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Van egy kis problémám. Van ez az accountom, amit kb. 1-1.5 éve hoztam létre, aztán abbahagytam a játékot. Kedvem támadt ismét játszani, de szemembe került, hogy valaki ügyesen megsemmisítette az accountot, mégpedig úgy, hogy konkrétan mindenemet eladott. Lenne-e lehetőség ennek a visszaváltoztatására, hogy az account visszatérjen a "megsemmisítés" előtti állapotba? :|
     
  8. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Szerintem ha ebben vaalki tud neekd segiteni az a suport! Más aligha hiszem....minél előbb irj nekik,minden adattal,ID szám ,szerver stb...
     
  9. DarkCortéz

    DarkCortéz Fórum-zöldfülű

    Megtörtént és kaptam egy automatikus üzenetet 3 óra múlva, ami nem is a kérdésemre válaszolt. :'D
     
  10. Ikarosz

    Ikarosz Aktív író

    akkor az ügyed már feldolgozás alatt van :)
     
  11. Ikarosz

    Ikarosz Aktív író

    türelem :)
     
  12. Sweetnight

    Sweetnight Utánpótlás-írogató

    Ez normális, hogy sok dolog elvész egy bizonyos idő után. De aztán azok amik addig megvoltak visszakapod.
     
  13. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    nagyon jó, hogy vettem urit mert kiakartam rakni zetát és mostmeg nem lehet játstani
     
  14. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nem vagy egyedül,konkrétan engem sem enged be,de a napokban írtam suportra,ott mondták,tudnak a problémáról és dolgoznak rajta.....
     
  15. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    ja mint multkor.....
     
  16. »ØĜŘĘ«

    »ØĜŘĘ« Fórum-zöldfülű

    Szeretnék jelenteni egy két hibát lehet hogy már dolgoztok rajta de azért szólok.
    1. Ha a Góliáth veterán hajót aktiválom másik térképen kötök ki (pl. 3-8-on vagyok hangárban aktiválom a veteránt és a 3-1-en vagyok mikor viszamegyek a játékba).
    2. A hangár kinyitása kis nyil nem müködik. Ott van de nem nyílik ki. Nemtudok még egy hangárt vásárolni se használni.
    Az egész európa szerveren játszom. Szeretnék egy tanácsot is adni arra az esetre ha nemtudjátok rövid idö alatt megoldani azt a problémát ami a játék szerverével kapcsolatos. Egyszerüen este 19-20 órától játszhatatlan a játék volt hogy egész éjszaka sorozatoztam megvolt reggel a szerver frisités és utánna rendben müködött. Volt hogy délben is volt szerver frisités aznap nemvolt gond. Az lenne a tanács hogy 12-óránként legyen szerver frisités a játék élmény javitásáért. Sokan azért nem játszanak mer egy percig tart egy kaput átugrani...
     
    Lanselott kedveli ezt.
  17. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Lehet,de ha megnézed az utánad szóló is ezt írta,és mint írtam ,nekem is gond,de nem tudok mit tenni. Laborból küldtem nyersanyagot a hajóba,megérkezett,de nem tudok újabbat küldeni,mig el nem adom,de igy nem tudom eladni,ha nem enged belépni. Valamint holnap kezdődik a halowen event és ott pl a Terror alagútja az éjfél kor van,az esélytelen.....De ha idegeskedek,csak agyvérzést kapok,annyit meg nem ér :p
     
  18. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    Másnál is lagol a játék??
     
  19. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Esetleg nem lehetne megcsinálni a licitet? Folyton azt irja ki " too fast! ". Elég bosszanto,hogy nem lehet licitálni semmire szinte,pedig 10 millioval is többet rakok mint a ténylegesen nyertes licit.
     
  20. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Örülj neki,ha nálad csak laggol,vagyis beenged és legalább tudsz nyersanyagot eladni,vagy álcában dobozolni-legalább valamit.Engem EU1 en be sem enged.......