Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ha megnyugtat,nem vagy egyedül,tegnap igy csusztam le egy hajóról a napi liciten,úgy láttam csak akkor csinálja ha valamire már ajánlottál,és ujra szeretnél. Az orvosság,várd meg Te is az utolsó másodpercet és akkor tegyél sokkal nagyobb licitet....nekem így sikerült.
     
  2. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Pont azt teszem,az utso 10-15mp-ben licitelek egy joval nagyobb összeggel,de nem jo.Persze azt látom hogy ki és mennyivel nyerte a licitet,pont ezért bosszanto.
     
  3. pystukaa

    pystukaa Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Két hónapja történt, hogy amikor lépnék be a játékba azt írja, hogy a szerver kapcsolat megszakadt viszont játszani tudok így csak chat- et nem látom beszélgetni nem tudok senkivel, ez mitől lehet? Support ra írtam, de amit ő írt azt megcsináltam mégsem működik!!
     
  4. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    nekem is ez van már nyár óta.
    Sup meg semmi értelmes választ nem adott, csak a sütikre és a gyorsítótárra fogják!!
     
    pystukaa kedveli ezt.
  5. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    Csak nem enged be ez a ........ (sípolás helye) játék.
    Lesz rá esély hogy valamit kezd vele DO vagy ez veszett fejszenyele???
     
  6. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    hali. nem engedi cserélni, vagy levenni az állandó címet. :confused:?
     
  7. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Egy időben nekem sem engedte,utána úgymondd magától helyrejött,ez az egyike lehet a milliónyi hibának,amivel nem jut idejük foglalkozni....
    Ma különösen laggol,a küldetésben meg sok követ kell szedni,és igy nem igazán gyűjt a Pet sem,meg a hajóval is nehéz,rámegyek,és nem történik semmi....kapuba menni,rá sem merek gondolni.....Event végére csupa "elégedett" felhasználó lesz a fórumon......:-(
     
  8. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Üdv.
    Nálam jelenleg crazy cubi játszhatatlan, akkora laggok vannak, 3-4 mp-ig csak áll a játék majd 1-2 mp-ig mozog (kb. mint 1 képrergény).
    Gondolom a kapu is játszhatatlan, dobozolás közben is 60-62 fps mellett meg-meg áll a játék 1-2 mp-re nagyon gyakran.
    Hu1, Firefox, grafika minimumon, más progi (torrent stb..) nem is megy, speedtest.net szerint minden ok... (Megjegyezném eddig még ekkora laggokat nem láttam, csak itt a fórumon olvasgattam róluk.) Weboldalas kattintgatás is nagy várakozásokkal telik.
    Chat pár hete nekem sincs (szerver kapcsolat megszakadt), viszont routerem frissítése után jelentkezett gond, máshol bejelentkezve volt chat, de csak ezért nem downgradelem vissza.
    Címekre ránéztem, az is tényleg problémás, mint fentebb írták mások.
    Gondolom server loadja az egekben lehet.
    Másnál helyzetjelentés?
     
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kb 25 perce kéri az oldal bejelentkezési ablaka a türelmem,engem be sem enged,de ez EU 1 en régóta "normális" este,de az event óta délután is jelentkezik.....HA véletlenül beenged,akkor pedig lagg ahogy irod....
    De mivel van aki azt írja,nála probléma mentesen fut,ezúton megkérném azokat,akinél nincs lag,irják már be ide,mennyi RAM-vagyis gyors memória van a gépükben? Van egy sejtésem,hogy ha extrém sok van pl 8 GB vagy felette,akkor nem akad a gép......de persze lehet tévedek,nekem pl 4Gb van....
     
  10. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Nem csak a ramtól függ, a lagg mérete. Hardveres témába kár belemenni, inkább a szoftveres oldalon kellene optimalizálni, amit szerintem csinálgatnak is, régebben volt hogy 1-2 óra játék után a flash 1-2 gb ramot elhasznált, akkor ki-be jelentkezés sokat segített, most 1G alatt marad hoszabb használat közben is úgy hogy azóta jó sok mindent belezsúfoltak a játékba. Van vmi faces farmeres játék szintén flash-es az is haldoklik, ott 7G feletti ram használatot is láttam már (csak a flash!). Ha nincs elég ramod, akkor elkezd swappelni a win, azaz megpróbál a fájlrendszeredből kicsikarni plusz helyet a futó programoknak mitha az lenne a ramod, ami még nagyobb lassuláshoz vezet, ekkor a hdd visszajelző kis led a számítógépen/laptopon nem csak néha-néha villan fel, hanem szinte folyamatosan világít. Ha ez az állapot hoszabb ideig fennál, akkor jön a fagyás/böngésző nem válaszol. A modern böngészőkből a flasht a biztonsági problémák, és a nagy erőforrás igénye miatt el is kezdték írtani (pl youtube is dobta és a html5-re váltott). Várható hogy a böngészők szigorúbb beállításainak hatására (mindig kattintással kell majd engedélyezni a flash tartalmat), a flash-es játékok fejlesztői is kipróbálnak majd vmi mást, pl. az a bizonyos html5-öt. Hogy az milyen lesz, az még a jövő titka. :)
    De hogy írjak is vmi jót: hu1-en chrome-al kipróbálva így este 11 körül lehetett normálisan dobozni. A dobozokból lehet kapni vmilyen szellem csináló ládikát amit a játékban a CPU-k között bekapcsolva átváltoztatja a saját hajónkat is szellemé. Ebből kéne csoprtképeket készíteni, és fórumba feltöltögetni.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Még csak annyit,tuti,hogy szoftveres a hiba eredete és szerver függő,mert a minap itt volt az egyik ismerős,és a fia is játszik itt.....Mondom,tegyünk próbát,én megpróbáltam belépni,akkor,mivel délután volt beengedett,de nagy laggban,alig tudtam pár dobozt felvenni.A fia egy másik szerveren van,konkrétan az EU 7 en,és innen az én gépemről felment,röhögött rajtam,neki probléma nélkül futott. Namost,ez ugye kizárja,hogy az én rendszeremben lenne a hiba.......a "másik oldalon" pedig nem vagyok kompetens:)
     
  12. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Az én lapimban 8gb ram,4x3ghz proci,az integrált hd-n kivül még egy geforce 1gb vidikártya van.......és jo minden,csak az event kapuban az übersibiknél szaggat néha,lemegy 7 fps környékére a képkocka.
     
  13. *[HALÁLOSZTÓ]*

    *[HALÁLOSZTÓ]* Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy miért van az hogy a Mozilla-ban maga a játékban olyan lagom van hogy pl. rákattintok egy menüpontra és kb. 15 mp kell várni hogy érzékelje hogy én rákattintottam és hogy megnyissa vagy a mini térképen vagy a rendes térképre kattintok és várni kell ugyan ennyi időt mire észleli és hogy a hajó megmozduljon? Más böngészőben nincs semmi ilyesmi gondom. :(
     
  14. Szintén, tegnap óta ez a helyzet
     
  15. Valóban többen azt írják, hogy a TOT kapu végett, bár kétlem mivel másnál is észlelhető a lassuság lagg képmegállás stb csak a firefoxban.
    / Tegnap a firefox és a skype frissítése után jelentkezett nálam és pár klántársnál is a probléma
     
  16. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Örülök neki,ha nálad jól fut a játék,ez alátámasztja némileg az elméletem a RAM -ról,de túl sokan vagyunk,akinél nem fut jól,és ezernyi féle OPrendszer és gép,nem lehet mind rossz.....
    A gépem egyébként nekem is hasonló erősségű,már a proci,csak kevesebb benne a RAm,és a videókártya is hasonló,most gondolkodtam fejlesztésen,de akkor nem csinálom.....a mai csúcs videükártyák egyrészt nagyon nem ócók,másrészt külön táp kell nekik stb,nagyon megdrágitják a rendszert....:-(
     
  17. Nálam megoldódott a probléma FireFoxban! Keresgéltem és kaptam egy kis segítséget megosztom veletek hátha:
    Lépések:

    1
    . Nyiss egy új lapot a böngészőben!
    2. A böngésző mezőbe írd, vagy másold be a következőt: about:config
    3.
    Az enter megnyomása után, egy kis "fenyegető" szöveg következik, de bátor vagy és rákattintasz a szöveg alatti gombra:
    [​IMG]
    4.
    Egy új oldalra kerülünk, egy keresőmező és egy lista fogad bennünket:
    [​IMG]
    5. A keresés mezőbe írd, vagy másold be a következőt: dom.ipc.plugins.asyncdrawing.enabled
    6.
    A jelölt helyen dupla kattintással állítsd át az értéket true-ról false-ra:
    [​IMG]
    7. Indítsd újra a böngészőt!

    Remélhetőleg tudtam segíteni, Üdv
     
    Utoljára szerkesztett: 20.10.16
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Héé,ez tényleg segit,ha nem is tökéletes,de sokkal játszhatóbb a játék. Köszönöm,gondolom többedmagammal. Csak még azt nem tudom,ez a beállitás módositás nem fog-e másra később kihatni,de reméljük a legjobbakat:)
     
  19. Heavens_Thunder

    Heavens_Thunder Utánpótlás-írogató

    NA! Szuper! Így irónikusan. Elérkeztünk arra a pontra, hogy már hetek óta játszhatatlan. Mi legyen?????????????????
     
  20. ŦRΘZEИ

    ŦRΘZEИ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Az exklúzív ajánlatoknál a 150.000 és 5.000 uridiumra hány % kedvezmény van? :D