Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ejzi07

    ejzi07 Utánpótlás-írogató

    Ma Spaceballon estem, és 3-8-ra javítottam. Gondoltam javítás közbe drónformit váltok, de véletlen megnyomtam a cubikon portalt. Ez még nem is hatott volna meg különösebben, de a meglepetés akkor ért, mikor a cubit védelmibe rakta le a játék. Úgy tűnik kilőhetetlen. Nem lehetett volna úgy megcsinálni, mint az aknákat, h kapuba vagy bázisra ne rakhassam le? Van rá esély, hogy visszakapjam és eltűnjön a bázisról, vagy ez már ott rohad el?
     
  2. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Te is tudod, hogy ezek utána automatára állítódnak, megkeresem -mint ahogy épp őt lövöldözöm most is le sorba- és folyamatosan lövöm.
    (Ilyenkor merül fel bennem: Még jó, hogy a szűrő profi módon és valós időben működik, különben nem tudnám ennyiszer lelőni őket) :)
     
    Lanselott kedveli ezt.
  3. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Egy észrevétel. Pár napja tapasztalom, hogy az EMP kikapcsolja a tartarus sebességét. Ez mindig így volt, vagy ez újítás?
     
  4. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Meg fogod kapni, hogy ilyen nincs!
    Flax drónos hajó kilőtt úgy, hogy nekem minden fullon van, több hétre elegendő boosterrekkel. Nem bírtam el vele. Ez, hogy van??? "tudom nem tudok játszani"
    Szimpla matek, nekem több fegyverem van, több életem több pajzsom, ha egy helybe állnék és 2 ilyen hajó lőne sem tudnának kilőni.
    Senki nem foglalkozik vele!
    Mint, ahogy azzal sem, hogy x-2 nem lehet kilőni a botots! Pedig x-2 térképen más nincs csak gyűjtögető botos!

    Jeleztem többször is, hogy nem kapok Aurus-t. Senkit nem érdekel egyéni szoc probléma, senki meg sem nézi mi lehet az oka.
    Hektikusan működik, van akinek megy van akinek nem, és ki nem vizsgálnának semmilyen problémát! A lehetőség megvan rá, de minek.

    Festegessek, fizessek erre jó vagyok, én ezt érzem.
    Ezért hagytam abba 2 évre a játékot, és most, hogy 3 hete újraékeztem ismét azon vagyok, hogy abbahagyom mert annak nincs értelme, hogy a botos szed ki a flax hajójával, hogy a Tartarust utoléri a góli, és kilő.
    Tudod tudom lag!!!!! (ezt mondanák a hozzáértők)

    Érdekes ha azt jelzem, hogy lagol a szerver akkor nincs lag, nem adnak vissza semmit mert a szerver abban az időben nem lagolt. Ha utolér a botos, és ezt jelzem akkor az nem bot hanem lag :)))))

    De folytatom tovább!

    Event küldetés nincs értelme elkezdenem sem!
    Miért? Mert amikor beraknak egy ice meteort, vagy a többi cuccot, akkor etetjük a gyereket altatunk, stb.. Tudom ez is egyéni szoc probléma, de azért nem esne le a karikagyűrű az ujjukról ha délelőttre- délutánra is néha néha betennének valamit.

    Küldik ezeket az értékelő leveleket, meg a miért hagytam abba. Mindig kitöltöttem megírtam! De változás semmi. De biztos azért van, mert mindenki más csak csillivilli dolgokat válaszol meg ezekben a kérdőívekben!


    Nekem szép lassan megint ennyi volt, februárban lejár a prémium, és csákó mákó, egy újabb fizetőképes lép le!

    Ez meg legyen a DO egyéni szoc problémája!
     
  5. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nézd,csak annyit fűznék hozzá,egy időben én is megírtam ide mindent ami a napi játékban bosszantó,de a moderátoroktól,konkrétan a főnöktől nem segitséget vagy némi nemű pozitiv hozzáállást kaptam,hanem töménytelen eltiltást fórumról ,és maga Saxo írta,hogy minek kell összeszemetelnem a fórumot....Innentől kezdve leírhatjuk a dolgokat,de mi értelme?
    És csak egy halk kérdés,ami még ide tartozhatna. Tegnap volt benn a 30-valahanyadik küldetés,a nehezebb,ahol ugye Interceptort is kellett lőni,ami ugye csak kalóztérképen van. Bevallom,nem sokat szoktam oda járni,mert egyedül (nem vagyok klántag ) nem sok értelme.....max a kilövések számát szaporitom percenként. De a lényeg,odamentem,volt rengeteg akna,meg Anihilátor,Baracuda,Interceptor,ellen megbízós,meg minden,de körösztül-kasul bejártam a térképet,de egy darab palládiumot nem láttam sehol....Ez véletlen lenne? Tudom meg lesz magyarázva,hogy sokan voltak a térképen,és összeszedték:) Sok minden nem a régi a játékban,de úgy vannak vele,nekik higgyünk,ne a szemünknek:)
     
  6. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Kipróbáltam, de nekem nem kapcsolta ki a képességet. Esetleg nem volt ott Spearhead ami kikapcsolta volna?
    Nyersanyag megjelenítése be van kapcsolva? 5-3-on alul, illetve 5-1 közepén található pár darab.
     
  7. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Tegnap azt hittem, hogy valami új program hiba, ám ma üldöztem egy hajót, ahol ketten voltunk és ahogy EMP-et dobott rögtön kikapcsolt. Tegnap is a spaceball-on sok EMP-et dobáltak és csak azt vettem észre, hogy lelassultam.
    De ettől még csak találgatok miért kapcsol ki.
     
  8. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nyersanyag megjelenítése be van kapcsolva? 5-3-on alul, illetve 5-1 közepén található pár darab.[/QUOTE]

    Kyrus,könyörgöm,ha nem lenne bekapcsolva a nyersanyag megjelenités,akkor hogy tudtam volna összeszedni az emlitett küldetéshez szintén szükséges nyersanyagokat?:) Bocs,de ezt a részt imádom,hogy minden topik elején oda van írva,gondoljuk meg,mit és hogyan írunk,de néha úgy tűnik,ez nem mindenkire vonatkozik :)
    Ja,és ha már itt vagyok megkérdezném,az hogy lehet,mert nem állítom,hogy nem,de igen meglepett,miszerint is a rendszerkiírás szerint kiírt rangsorom több száz helyet esett lényegében egy 24 óra alatt?
     
    Utoljára szerkesztett: 29.12.16
  9. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Körülbelül 2 másodperc alatt kilehet kapcsolni. Szóval vagy ki volt kapcsolva vagy pedig rossz helyen kerested. Illetve ha összeszedik, akkor van olyan, hogy pár másodpercig nem jelenik meg a következő "adag". Te írtad, hogy nem sokszor szoktál kalózon járni, gondoltam írok egy pár infót. Olyan nincsen, hogy te nem látod a palládiumot, ha mindent jól csinálsz.
    Több százan előztek meg. Nem tudom, hogy hányadik vagy, de ha valaki nagyon akarja, akkor gyorsan lehet előre haladni.
     
  10. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Itt is vagyok. Tegnap éjjel az egyik összeszerelt obszidián láda adott egy Goliát-x-et. Kérdés: mivel ez alapból ajándékként meg van, miért nem adott helyette a szokásos 10. e. uridiumot? Erre nem érvényes?
     
  11. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Ha megvolt a Goliath-X, akkor kapnod kellett volna. Esetleg nem csak dizájnt kaptál hozzá?
     
  12. Angel1980

    Angel1980 Utánpótlás-írogató

    valaki írja meg nekem mekkora a max sebesség amit hajóval össze lehet hozzni. fejlesztésekkel nyersivel stb
     
  13. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Néztem, de nem dizi. Mindegy....:)
     
  14. Angel1980

    Angel1980 Utánpótlás-írogató


    én csak egy-két dolgot szeretnék kérdezni az 5-2-es kalóztérképpel kapcsolatban egyrészt már nem látom a felhőt ami megszünteti az álcámat de a hatást igen másrészt régebben legalább a felhőben nem támadtak meg a kalózhajók az nagyon bosszantó hogy gyüjtögetnék de folyamatosan támadnak a kalózhajók ha leszedek eggyet kettő jön helyette. ez csak nálam van így?? és ha nem akkor ez a módosítás melyik okos ötlete volt mert üdvözlöm
     
  15. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    5-2-ön nem volt soha köd. Talán 5-3-ra gondolsz? Mert ott van köd alul, de az most is ott van. Tedd feljebb a grafikát, akkor látszódik igazán a köd. Illetve 5-1 közepén is így van.
    Régebben is támadtad kalózok, de mivel mostanában kevesebben gyüjtik a paládiomot, ezért mélyebben betudnak menni a ködbe az űrlények.
     
    lost kedveli ezt.
  16. lost

    lost Fórum nagymestere

    Az 5-3-mas palamezőre gondolsz? Régebben volt egy változtatás, de az csak annyiban módosította a ködöt, hogy mostmár nem szedi le a pajzsodat. Az npc-k mindig is jöttek és megtámadták az ott lévő embereket, lehet hogy csak nem vetted észre, mert valószínűleg a többi játékos leszedte őket.

    Szerk: Kyrus, gyorsabb voltál egy perccel :D
     
    Kyrus kedveli ezt.
  17. Angel1980

    Angel1980 Utánpótlás-írogató


    igen ara gondoltam csak elírtam bocsi és köszi
     
  18. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    644 :) Tartarus képességgel, promeriummal fejlesztve és kerékben. Meg persze full maghajtó :D
    Valamint 748 Lightning képességgel :)
     
  19. Angel1980

    Angel1980 Utánpótlás-írogató


    köszi most már értem miért érnek mindig utol
     
  20. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Most már 100%, hogy ha a spearhead EMP-et dob kikapcsolja a tartarus turbó sebességét. Már meg is jelentek a spearheadek, amelyek ezt csinálják.