Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    A raktár modulnál lehet látni a tényleges termelési mennyiséget óránként. Ám a promérium termeléshez xenomit szükséges, ezért figyelj arra, hogy a xenomodul ugyan azon/magasabb szinten legyen, mint a promériumfinomító, mert e miatt váltakozhat a termelés.
     
  2. kicsifoxi

    kicsifoxi Járnitanuló

    Ezt tudom. Most néztem meg kíváncsiságból a raktárnál mindegyiknek a tényleges termelése van kiírva egyedül a probi 851 helyett 187. Pedig ugyan azon a szinten van a xenomit modul is meg van 10k xenomit is űrlaborban. csak szépen levonja a Seprom költséget ami -664! promi oldalon mindent elindítottam fejlesztésre kivéve sepromot, raktárban meg ezt írja. Szóval a gond itt abban van, hogy ha tele a seprom raktár akkor mért vonja le a termelést?
    Hát, hogy érthető legyen:

    promi termelés modulon írva 851 raktárban 187
    sepi termelés modulon és raktárban írva 66

    prémivel + raktér növelővel aegisre 5 óránként lehetne küldeni 5k nyersit ( 4940 promi meg 60 sepi így szoktam küldeni )

    akkor itt 1 óra altt vissza kellene jönni sepinek, ez vissza is jön itt nincs gond
    promi meg ha nem vagyok ratyi matekból akkor 187 + 4*851 = 3591 azaz ennyinek kellene lenni (+ pár db mert sepi 66ot csinál), helette van a 5*187= 935 ami most bejön

    Szóval biztos, hogy ennek így kellee lennie?

    Tele a sepi raktár (16os raktár van 6144 sepi) meg megy a fejlesztés mint írtam és vonja lefelé a promit a raktárból :S
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Eddig is így volt. Ilyenkor célszerű kikapcsolni a sepromfinomítót, hogy ne foglalja le a "neki" szükséges promerium mennyiséget.
    Hiába van tele a seprom raktár, a sepromfinomító még termelné a sepromot, ezért vonja le.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.12.13
  4. maxx1717

    maxx1717 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, olyan problémám lenne, hogy ma reggel mikor be akartam lépni, beírtam felh. név, jelszó, de mikor bejelentkeznék, betölti az oldalt, frissíti is, de ugyanúgy a kezdőoldalt hozza be, semmit nem ír ki, szóval valószínű nem kitiltás, mert semmi okuk nem lehetne rá... elvileg, remélem tudtok segíteni... :/ (másik böngésző, cookie-k törlése megvolt, ugyan az a hiba)
     
  5. Cassy

    Cassy Utánpótlás-írogató

    Írj a supportra majd ott segítenek.
     
  6. -»{*ĐmĞ*♠*ΩmΣğλ*}«-

    -»{*ĐmĞ*♠*ΩmΣğλ*}«- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy a születésnapi jutalmakról illetve feladatokról az e-mail hírlevélből tudunk-e meg többet vagy a megbízó hírlevélből, az én esetemben ez az MMO Hírlevelet jelenti.

    A választ előre is köszönöm! :)
     
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    A játékban megadott e-mail címre fogják küldeni.
     
  8. -»{*ĐmĞ*♠*ΩmΣğλ*}«-

    -»{*ĐmĞ*♠*ΩmΣğλ*}«- Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen! :)
     
  9. levke55

    levke55 Utánpótlás-írogató

    ÉN nem kapok már kb 1 éve hirleveket mért van ez?a hirlevél küldése be van kapcsova :(
     
  10. RiotGamer

    RiotGamer Fórum-zöldfülű

    Üdv mindenki! Mai napon több klántársam jelezte, hogy kapott egy utalványkódot amit beváltott és Hades kaput kapta meg. Megnéztem e-mailomat de nem találtam ilyen hírlevelet. miért nem kaptam meg???
     
  11. A félreértéseket elkerülvén, aki bukott valaha is a Szűrőn azok a hírlevél rendszeréből ki lettek véve :) szóval ha auto-progival játszott valaki és elhasalt az ne is számítson promóciós kódokra és ajándékutalványokra :)
     
  12. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok, aki nem kapott Hades kaput tegnap, annak ajánlom a figyelmébe:
    Vizsgálják az okát, hogy miért nem érkezett meg a hírlevél, és pótolják.
    Tehát, akinek meg kellett volna kapnia, az nézzen emailt gyakrabban, mert utólag megkapja.
    Kérnék mindenkit ellenőrizze azért, hogy a hírlevél kérése be van-e állítva.
     
  13. Doncsa

    Doncsa Utánpótlás-írogató

    Ez a levél magyarul jelenik meg?
    Mert ha igen akk én is kimaradtam!
     
  14. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Emailbe érkezik, nekem nem magyar, de a kód a lényeg, egy számsor betűkkel lényegtelen milyen nyelvű :)
     
  15. MotherFUKKER

    MotherFUKKER Fórum-zöldfülű

    Heló. Engem 1 hónapra kitiltottak chat-ről minden ok nélkül, és hiába írtam a support-nak, csak azt írták hogy: A kérdésed minél gyorsabb feldolgozásának érdekében kérjük, add meg ezenkívül a következő adatokat:

    - a játék nevét és nyelvét,
    - a UserID-dat és
    - a felhasználónevedet.

    És akármit csináltam, hiába adtam meg ezeket az adatokat is, újra meg újra ezt az üzit küldték. Mit tegyek?
     
  16. Józsie853

    Józsie853 Fórum-zöldfülű

    Én nem voltam még soha kitíltva mégsem kaptam meg :(
    Mi lehet az oka?
     
  17. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, az egy automata válaszlevél volt, azzal nem kell semmit tenned. többek közt ez is oda van írva:
    Ez egy automatikusan küldött válasz. Kérjük, ne válaszolj közvetlenül erre az üzenetre!

    Még egy levelet kell megvárnod. Abban lesz a válasz.
     
  18. ■kocka■

    ■kocka■ Utánpótlás-írogató

    Üdv!
    Annyit szeretnék megtudni, hogy a klaviatúra helyett játszhatnék-e numerikus billentyűzettel (tehát olyannal, ami kizárólag a 'num lock' oldal gombjait tartalmazza)?
    Előre is köszönöm a választ!
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Maga a játékban vannak olyan gomb funkciók, amelyhez szükség van a betűkre is, pl J - ugrás. Ajánlom, hogy klaviatúrát használj, mert azzal könnyebb játszani a Darkorbittal.
     
  20. -»{*ĐmĞ*♠*ΩmΣğλ*}«-

    -»{*ĐmĞ*♠*ΩmΣğλ*}«- Fórum-zöldfülű

    Feljebb olvastam hogy aki 1x fent akadt a szűrőn azok nem kapnak már hírlevelet...ezzel semmi gondom nem is lenne...csak az a para hogy barátom tévesen akadt fent...meg is kapta rendesen a kárpótlást mindent, de így most ő akkor kap hírlevelet vagy nem?