Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ÖregVadász.93

    ÖregVadász.93 Fórum-zöldfülű

    és annak van esélye hogy azok a napok hozzá lesznek adva a lejárati időhöz amin nem adott duplán ?
     
  2. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Van rá esély, de mint mondtam, ez a Supporton kell rendezni.

    Ha semmi nem segít, akkor írd meg a Supportnak. Lehet, hogy beragadt a hajód valahova, vagy valami hasonló. Talán megjavul.
     
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nos,van-e olyan akinek nem számolja a Boss Straunereket a küldetésbe? Nem a jutalom miatt,csak igy nem enged tovább....8 at kellene lőni,lőttem vagy 30 at,de nem számolja.....
     
  4. panda_papa74

    panda_papa74 Fórum-zöldfülű

    nem boss kell lőni simát x8 on
     
  5. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nekem azt irja : Megsemmisités Boss Strauner,és igen x-8 on lövöm de semmit nem számol:-(
     
  6. madmanic

    madmanic Utánpótlás-írogató

    Üdv. Nyersanyagküldéssel kapcsolatos hiba: 3400 nyersit küldenék az űrhajóba normál küldéssel és csak 2742 érkezik meg. Napok óta.
     
  7. APACH

    APACH Utánpótlás-írogató

    Üdv. Az a boss x-2-n van, x-8 ott Boss StrauneR
     
    Kyrus és Lanselott kedveli ezt.
  8. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kösz,közben rájöttem:p
     
  9. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Az űrlaborban van 3400 nyersanyag?
     
  10. madmanic

    madmanic Utánpótlás-írogató

    A laborból küldtem fel 3400 DARAB sepromot. Ezúttal csak 2115 DARAB érkezett meg az űrhajóba. Napok óta ilyen.
     
  11. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    De a labor raktárában van 3400 darab? Mert hiába írod be a Transzportmodulba, hogy 3400 sepromot küldjön ki, hacsak a raktárban 2115 darab van, mert akkor csak 2115 darabot fog küldeni.
    Ha a raktárban van 3400 darab és mégis csak 2115-t kapsz, akkor kérlek írj Supportnak, hogy jobban megtudjuk nézni.
     
  12. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Ma agyhalott a licit. 3 perc a betöltés . 4 perc kérdés hogy mi legyen a fleshel, leállít vagy várakozik. Licit vége .
    Talán a következőre sikerül , ha most kezdem. :)
     
  13. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    A licit is,de az egész játék is nagyon laggol,legalábbis EU-1 en biztosan,inkább rá is hagytam a játékot....
    Ja esetleg van valakinek tippje,megcsináltam az összes eventes küldetést,kivéve egyet,ahol X-6 on kell fertőzütt kristalinokat lőni,ami nem is gond,de kell hozzá ,azt hiszem 3 db fertőzött Gyrenthalt,vagy valahogy igy hivják:) Na azt kb 4 óra alatt sem tudtam összevadászni a 3 at,egyrészt az esetek nagy részében 1-2 van az egész térképen,és sokan vadászták. Valaki esteleg tud praktikát,vagy másik térképet ahol van rózsaszin kis müttymütty?:p
     
  14. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Azt csak úgy tudod hogy várod a 20 lin kilövését és pet keresőben az van beállítva,max radarral és némi szerencsével te érsz oda előbb.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  15. Esetleg keress valakit, aki segít.
     
  16. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    Vagy csináld csoportban mert akkor is megadja. És lehet totál szerencsém volt csak de nekem mindig 1-6 bal alsó kapu környékére tette be.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  17. 3-6-on össze vissza dobálja.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    A csoport nem rossz,tudom megadja,az is volt már vagy 3 szor,de addig vanank benn,amig nekik nem lesz meg a küldetés,ahogy megvan,már ki is léptek,vagy nem lőnek tovább semmit.....így szivtam az űber sibelonokkal is az ujfajta LF-4 ért....:)
     
  19. Psycho

    Psycho Utánpótlás-írogató

    Nekem a karanténzónás küldik az utolsók, hol van übersibis küldi új lf4-ért?
     
  20. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Egy übersibis sincs, csak boss sibis.
     
    Lanselott kedveli ezt.