Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Hány darabot csináltál? Nem lehet, hogy többet és azért sok az építési ideje?
    Egyik játékban sincs 1 Support, ahol több százezer játékos van. Nem robotok ülnek Supporton, hanem nekik is van életük, családjuk és munkahelyük. Vannak olyan játékok, ahol a Support rendes munka, és azért ülnek ott napi 8 órát és válaszolnak minden levélre pár órán belül. A moderátorok pedig nem férnek hozzá a Supporthoz, hiszen ott nagyobb bizalom van, szóval én sem.

    De kérném, hogy az ilyen hozzászólásokat ne ide írjátok, hiszen offoljátok a témát.
     
  2. HUNlajcsi

    HUNlajcsi Utánpótlás-írogató

    utolso hozzászolás ez eböbb irtamhoz :) de van WOT , mivel ott a support rendes munka körbe tartozik , és minden egyes játéko s csak angol nyelven irhat a suppnak, ezek ojan ebrek mint a te feljebbvalod volt GreatG rendes muka rendes fizetés .
     
  3. Logan(Hun)

    Logan(Hun) Utánpótlás-írogató

    Üdv!
    EU4 szerveren mi a helyzet? 5 perce tölt a start menü! A főoldal egyenesen halál! Mikor várható valami javulás?
     
  4. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Nekünk rendesen betölt. Próbáld meg törölni a gyorsítótárat és sütiket.
     
    Logan(Hun) kedveli ezt.
  5. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    EU-1 en van valami ismert szerverlassulás? 3X kell rákattintani,hogy betöltsön......már a bejelentkezési oldanál,a játék meg......mire PEt elkezd gyújteni,megcsináltam a napi küldetést:p
     
  6. .-sesshoumaru-.

    .-sesshoumaru-. Utánpótlás-írogató

    Hu1-en is akadozik a belépés. Az 50%-os boosterek megvásárolva, de belépni nem lehet.
     
  7. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    Hali másnak is ilyen gagyi a rakéta találati arány? kb 5 2026-osból 2 ha betalál... mégis mi értelme van annak hogy nem talál 1-1 lövés vagy rakéta???
     
  8. HUNlajcsi

    HUNlajcsi Utánpótlás-írogató

    sziasztok , érdeklödnék hogy hogy bent vanak, a rozsaszín linek X 6- mapokon, eventet nem ír , nyersit nem adnak a linek , csak a szokásost , ez hiba vagy a szerver nem tudja hogy mi is van xd
     
  9. TheBeginning

    TheBeginning Járnitanuló

    Vannak, hogy legyenek :D
     
  10. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Nekem semmi változás nincs, olyan mint régebben.
    Nem tudjuk, hogy miért van bent. Az eventből ezek maradtak bent :) Majd írunk, ha kezdődik egy event, de mi még ilyenről nem tudunk.
     
  11. HUNlajcsi

    HUNlajcsi Utánpótlás-írogató

    az ugy jo csak aza baj hogy eddig nem voltak bent :)
     
  12. Ezek most kerültek be. Adhatnának olajat ;)
    UPDATE: x-7-en bent van a kapu meg a pink lonok.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.17
  13. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

  14. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

  15. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Oh, köszi :) Javítva :D
     
    [EventHorizon] kedveli ezt.
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

  17. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Sajnos nem tudom, és még tesztelni se volt időm. Ez az utolsó hét elég zsúfolt lesz nekem :) Esetleg talán a többiek tudnak segíteni, vagy keresgetni kell YouTube-on egy friss videóért :D
     
  18. Mi az az üzenet ami megjelenik:
    Esély
    Jobb esély a zsákmányra?
    [​IMG]
     
  19. -Icem4n-

    -Icem4n- Fórum-zöldfülű

    cseppet bugos,ajánlom hogy nyisd meg valamelyik ablakot,mondjuk booster húzd a kurzort az egyikre aztán eltűnik,nálam is ugyanez,de nyersivel is csinálja :D
     
  20. Köszi, eltűnt.
     
    -Icem4n- kedveli ezt.