Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Vagyokakivagyok2

    Vagyokakivagyok2 Junior szaki

    hello,



    [​IMG]

    [​IMG]

    Érdemes lenne beszélgetni arról, hogy a fenébe lehet ennyit beküldeni a hajóba. Kis hajón kipróbáltam, és valóban be lehet.... úgysem játszom vele, ha kell adok Id-t ki lehet rakni bugkihasználásért... Pusztán megnéztem tényleg van e ilyen. És van.

    Olyan jó, hogy bizonyos oldalakon található linken lévő videók elég nagy százaléka működik a játékra tekintve, mikor kezdik a fejlesztők ezeket javítani? Event, event, színező,új hajó, jó hajó, új dróndesing, új a .... is... persze külön osztály, meg ez fejleszt az meg...
    Na mindegy.

    A hibát kéretik jelenteni, köszönöm.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.5.17
    Csülök[H] kedveli ezt.
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Már jelentve van.
     
  3. Savice

    Savice Fórum-zöldfülű

    Aztán várható valami Büntetés ?
     
  4. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Először a hiba javítását várjuk, de valószínű, hogy ilyen mértékű sepromot nem fog tudni büntetés nélkül megúszni.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.5.17
  5. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Nem az első eset a sepi küldési hiba.
    Lehet hogy a javítás után lett rosszabb a helyzet.
    Inkább az egyik kérdés,hányan használják ezt és mióta?
    Szerintem ha összeülnének,egyik napról a másikra javítanák a hibákat és egy hétre pihi lenne a kihasználóiknak,arra az egy hétre drasztikusan csökkenne a játékosok száma.

    Más:UBA,hát megint a no comment csak amit írhatok.
    Bő a repertoár,vagy 5 percig pörgünk egymásnak mert nem tudjuk lőni egymást,vagy be sem enged,vagy mire beenged már otthon is vagyok mert addigra kilőttek,szemét az egész.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.5.17
  6. Vagyokakivagyok2

    Vagyokakivagyok2 Junior szaki

    Az egész játékostársadalom benne van, szinte mindenki buggoltat .... meg honnan is tudják kinek mennyi sepromja volt? Az a probléma, hogy lehet ezt kredittel, sőt pallával is, egyeseknek félmillió GG energiájuk van már....

    De inkább az a legnagyobb probléma, hogy több éve folyamatosan előjönnek ezek a hibák. Nehogy már a játékosok nyakába varrják a saját töketlenségüket. Mikor már tizen....alkalommal tér vissza a probléma, hát... vicc.

    Emlékszek valami proxium bugra is...ahol szintén...nem történt semmi...
     
  7. **Vadócka**

    **Vadócka** Fórum-zöldfülű

    Mi értelme van megcsinálni? Semmi!kiderül ugy is! Meg huzzá jön egy szépp büntetés (igaz akor nem lesz játékos csak botosok:)
     
  8. Vagyokakivagyok2

    Vagyokakivagyok2 Junior szaki

    Sok ember nem tud ellenállni ennek...
    [​IMG]
     
  9. HanCooRoPlay

    HanCooRoPlay Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Újra elkezdtem játszani, de nagyon alacsony az FPS(5-10) ha sok az NPC a hajóm körül, nem tudok rájönni mi lehet a gond.

    Amit már próbáltam:
    Firefox böngésző cache ürítése (CCleaner)
    VGA kártya driver újratelepítés
    Játék grafika lebutítása
    3D hardveres gyorsítás ki-be kapcsolása
    Legújabb flash player újratelepítése

    de egyik sem segített...

    Gépem: Intel Core i5 + 16 GB RAM + GTX1060 + Windows 10 x64

    Minden építő jellegű ötletet várok a teljesítmény fokozására, mert így elég rossz a játékélmény.
     
    kusimitama és okoska76 kedveli ezt.
  10. **Vadócka**

    **Vadócka** Fórum-zöldfülű

    Igaz itt már mind1 hogy kirakják e ökett vagy sem .kár pénzt külteni a játékba.amég ilyen híbák elő fordulnak
     
  11. Vagyokakivagyok2

    Vagyokakivagyok2 Junior szaki

    3 éve vannak folyamatosan brutális hibák...Proxium bugoltatók sem kaptak semmit sem... nincs miről beszélni.
     
  12. Sámuel

    Sámuel Fórum-zöldfülű

    Nincs min igazából csodálkozni proxi bug jó vicc akik több millió rsb-t kiszedtek ennek köszönhetően, gg-t, kulcsot egyebet ne is említsünk az nem volt gond kaptak egy kis ejnye-bejnyét és ennyi röhögtek mert a cuccot nem vették el tőlük miután vissza kapták a hajót. Persze amikor az indoktrin olaj bugja volt (többször meg lehetett csinálni a küldit) az már hatalmas gond kegyetlenebb megtorlásba részesítsük őket mint a proxit 7 nap + 25% tp becs elvonás és még az olajat is vegyük el. Tegyük hozzá ez a küldetés akkor volt bugos és többször elvállalható amikor elvileg végre valamit kezdtek a küldetésekkel javították a vadászós küldiket és raktak be újakat. Egyértelmű a játékos hibája volt, hogy feltételezte, hogyha most van javítva és megcsinálva a küldetés rendszer akkor az nem hiba ha többször eltudja vállalni. Kíváncsi leszek mekkora lesz akkor itt a büntetés értéke, bár lehet megint most jön az a játékos nem hibás csak kapjon kis figyelmeztetést a sepit, gg-t, kredit stb hagyjuk meg nekik... Majd a kövi bugnál ami kisebb értékű kár nagyobb megtorlást adunk és akkor jók vagyunk a szeren..
     
  13. Vagyokakivagyok2

    Vagyokakivagyok2 Junior szaki

    Én is kíváncsian várom, hogy mit találnak ki, ugyanis lassan nincs ember aki ne buggoltatna, emiatt érdekes lesz, fel merik e vállalni, hogy mindenkit megbüntetnek aki kihasználta. Mondjuk nagyon unalmas már ez a elrontott, büntetünk, ejnye, mert lehet meg kellene végre csinálni a problémákat, és nem azzal foglalkozni ki, mit használt ki, s mivel büntessék.

    Ha mindenkit szabály szerint bugkihasználásért kiraknak végleg, akkor mehetnek a fejlesztők spaceballra lőni a lasztit, meg elmagyarázni a maradék játékosnak, hogy lehet eljutni 4-4 re. :D :D :D

    Zseniális, én mondom, zseniális :D

    Vajon mikor jönnek rá a kedves vezetők, hogy egy bizonyos végtermékből nem lehet palotát csinálni? Törölhetik ezt a kommentet, meg szerkeszthetik is, de ez így igaz. Akkor követeljenek már szabályok betartását, ha a szabályalkotó azt adja amit ígér ....
     
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A mai restart után már a fényörésbe se lehet belépni. :)
    (Chrome alatt nem jelenik meg az üzenet) :D
     
    Utoljára szerkesztett: 30.5.17
  15. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Ne aggódj, én kilépni nem tudok a fénytörésből kb 1 órája már.
     
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Akkor jobban jártam. :)
     
  17. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Így van.
    Nos igen ez megint egy olyan dolog, amivel senki sem tud mit kezdeni, együtt kell élni vele.
    Vegyük példának okáért a sepromot. Hu1-es szerver kivételével minden más szerveren játszó játékosok nagy részének több tíz milliójuk van. Ha minden hajó bannolva lenne nem jönne be nekik a pénz, ha csak néhány hajó, akkor a többi miért nem? :p
    Ezért gondolom én úgy, hogy amit szinte "mindenki" használ, azt nyugodtan használd te is, jobban megéri, mint helyette idegeskedni (bár tudom hogy te már nem játszol a játékkal). Vagy ha nem, ráébred az ember, hogy már csak ő az egyedüli fair játékos, annak meg mi értelme van?

    Ui: Egyébként köszönöm a 60 nap prémiumot, amit a kalózevent végén nyertem, csak hát az a helyzet, hogy még 5-x mapra sem mentem fel, egy kalózt sem lőttem le, de köszönöm. :D
     
  18. Vagyokakivagyok2

    Vagyokakivagyok2 Junior szaki

    Az azért úgy kemény. :D Mint a hitac főnyeremény, hadd ne mondjam mi volt ott is :D :D :D
     
    Smith-Program, Mislix, Pipin és még 1 ember kedveli ezt.
  19. Járdaszegéj

    Járdaszegéj Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Hitac főnyeremény :D :D Erre tényleg elég csak ennyit tudok írni...
    Rosszul érzem magam hogy én nem kaptam 30db 16-os lf-4-et... :(

    Ez tetszik :D :D
     
    Utoljára szerkesztett: 31.5.17
  20. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    Nagyon nagy a csend, hogy milyen szankciót alkalmaznak a sepi és s.t.b bug kihasználókkal szenbem! Sejtésem van és röhögök is rajta :) Azért ez nem ugyan az a kategória mint a többszőr elfogadható eventküldi ami melett bent volt egy hibás amit hiába csináltál meg nem írta jóvá a rendszer. Akár hihettem azt is, hogy az a normális, hogy többszőr meg kell csinálni. A sepi bughoz kellett másik programot is használni tehát nem fogható rá, hogy bocsi véletlen volt! Igaz a játék mostani állásánál még ez is előfordulhat :) Remélem ugyan olyan határozottan megkapják a TP + becs minuszt és a több milliós sepikészlet törlését, hisz az elég furcsa, ha valakinek naponta ennyivel emelkedik a készlete és állitólag itt mindig mindenről tudnak :)