Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. 궫긷긃귡궳

    궫긷긃귡궳 Junior szaki

    Az hol normális hogy akad a játék spaceballon 20játékosnál egy olyan gépen amibe van 4gb am 1gb videókártya és i5-ös proci?Frissíteni kéne a bibliában a minimális gépigényt 8gb ramra és i7es procira,2gigás videókártya mellett....
     
  2. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    ezt már nem a flash playerre kéne dolgozni hanem valami letölthetős játékra ugy talán jobb lenne a játék kevesebb lagg stb... sőt ha már most laggol szaggat a játék mi lesz jövőre hisz állitólag 3D-re akarják átalakitani
     
  3. Hogyan? Ki-be kapcsolható funkció hogy piros-kék szemüveggel kijöjjön a monitorból? :D
     
  4. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    én nem tudom , hogyan gondolják de ha nem hiszed el

    3:20-nál mondja
     
    KłŁŁER és Extreminator-HUN kedveli ezt.
  5. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    Valamelyik forum moderátornak kéne szolszni hogy továbbitsa a BIGPOINT-nak fapapi szövegét "Az elő lépés a flash lecserélése, és váltás a Unity-re. A flash egy nagy kalap sz..r, csak a memóriát és a procit zabálja. Egy atomerőmű gép kell egy ilyen mértékű játék futtatásához. Ebben a programban olyan mértékű a flash rétegződése, hogy nagyon a végét feszegetik a használhatóságnak. Szinte már alap beállítás a háttérkép eltávolítása, a hangok kikapcsolása." jó lenne vagy valami letölthető kliensfélét csinálniuk.

    Ne írj pirossal!
    Ŗocco
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.5.14
  6. (RBK)

    (RBK) Utánpótlás-írogató

    lehetetlen váltogatni 2D és 3D között!!! egyszerü pedig egy sima beállításban lévö opcioval , csak enyi , és te dönthetsz hogy meikat akarod futtatni,még anyit ,hogy , I3 as procim, 4 g 1600 hz-s ram ,om van és van ugy h kevéss :/
     
  7. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem, mert 3d-vel mélysége is lenne a térképeknek, de 2d-ben ott repülsz a felületén. Ha kötelezően át kell váltani arra, én abbahagyom a játékot.
     
  8. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Ha a petet meglövik pvp n álcába akkor el kell ugrani h ujra álcázódjón és ha már rég nem lövik akkor se lehet javitani (nem lötték ki teljesen) 10perc után is azt irja ki h a pet harcban áll
     
    LoneWolf kedveli ezt.
  9. És valamikor ki se lehet kapcsolni mert azt irja hogy harcban áll, ilyenkor frissíteni kell..
     
  10. (Jocó81)

    (Jocó81) Járnitanuló

    Ez már nagyon régi hiba, de nem javítják mert nem fontos hiba. Nem számít ha sz@r a játék, attól még lehet játszani. Meg amúgy is állandóan visszajönnek a hibák a játékba, hiába javítják.

    Foci közben lapos labdát is lehet rúgdosni, attól még foci a foci. Ja és ha pumpát viszel a pályára, kitiltanak mert balesetveszélyes és tiltott eszköz? :confused:
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.14
    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- kedveli ezt.
  11. EDEMEN-11

    EDEMEN-11 Fórum-zöldfülű

    Sztok. Az a gondom hogy napi 3 millió creditet bukok de nem tudom hol . Este mikor befejezem a játékot ahoz képest reggel már 3 millióval kevesebb pénzem van. Válaszokat köszönöm előre is. EDEMEN
     
  12. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    kattints a főoldalon az Uridium menüpont,ezek után pedig oldalt lesz 4 opció, ott válaszd a másodikat a Mérleg menüpont. Itt fogod látni tételesen mit kaptál és mit vontak le. Úgy gondolom, hogy ha klánba vagy, és ez mindig reggelre "tűnik" el, akkor az a klánadó lesz.
     
  13. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Klánadó volt több, mint 3 millió kredit. De ha ilyenkor írsz supportra, egyszerűbben, gyorsabban kapsz választ.
     
  14. EDEMEN-11

    EDEMEN-11 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm.
     
  15. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    Ez igy igaz .
     
  16. Psycho

    Psycho Utánpótlás-írogató

    Üdv!
    Én azt szeretném kérdezni, hogy van-e információ arról, hogy LOW kapuban mikor javítják ki, hogy a Centuri ne kövessen folyamatossan? Vagy egyáltalán tudnak-e a fejlesztők erről a hibáról, mert azt már javították, hogy az npc-k ne jöjjenek rám, hanem középre menjenek, de a Centuri még mindig követ.
     
    MadKason kedveli ezt.
  17. ßμßμ™

    ßμßμ™ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    Ukrajnában Lakom Van Egy 19-es szintű hajóm és vennék rá prémiumot...De az a helyzet hogy 6.00€ a(z) 1 hónapos prémium.
    Nos ezt hogy lehetne megoldani úgyanis sokan mondták hogy csak 2.00€-ért vették.
    Most hogy az ország nem áll jó helyzetben attól még nem kellne 3x annyit fizetnem(nünk).
    Esetleg hogy tudnánk ezt megoldani?
    Ötleteket Tippeket Ellfogadok
    Üdv ☩ßμßμ☩ツ™

    Ne írj pirossal - Morphi
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.5.14
  18. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    az árakon sajnos változtatni nem tudunk, mi csak közölni tudjuk ha valamilyen okból a vezetőség úgy dönt,hogy változtat az árakon. Amivel te találkoztál,az úgy gondolom az egy speciális ajánlat lesz, amit te is megkaphatsz. Viszont ez mindenkinek más. Van aki urit vehet kedvezményesen,van aki prémiumot. Ezt az ablakot bejelentkezéskor dobja fel. Ezen keresztül lehet olcsóbban prémiumhoz jutni.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  19. Og€rł-89[HUN]

    Og€rł-89[HUN] Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Már több mint egy hónapja áll fenn egy probléma. Írtam fórumra is, és a Supportnak is KÉTSZER!! Most megpróbálom negyedjére is, hátha nagyobb sikerrel járok. Szóval nem látszanak a küldetéseim. Sem normál, sem napi küldetések. Kaptam helyette előzőleg egy olyat, hogy lőjek ki 25 lont és 10 boss lont. Megtettem, gondolván, hátha ezután megoldódik a gondom. Jelenleg ugyanaz a helyzet, tehát semmilyen küldetést nem látok, kivéve egyet. 10 boss lon, 10 über lon vagy hasonló. Szóval kérdéseim a következők: Ez a gond csak nálam jelentkezett vagy másnál is? És mit tegyek, kinek írjak, hány bárányt áldozzak fel, hogy újra láthassam és el is fogadhassam a küldetéseket?
     
  20. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    1. Kérlek ezt nézd át: http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-probak.7/

    ha még mindig probléma van vele, akkor kérlek, az alábbira válaszolj:

    Flash süti törlés, gyorsítótár, stb meg volt e, másik böngészővel, esetleg másik gépen megnézted már, hogy ott se látszódnak (természetesen, ha jól sejtem a gondot, akkor ezek felesleges lépések)?
     
    Utoljára szerkesztett: 24.5.14