Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. __ĐR.KISHARA__

    __ĐR.KISHARA__ Utánpótlás-írogató

    Mikor fog bejöni az új kronos?
     
  2. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    milyen új kronosra gondolsz?:)
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Zeus drónt Zeus napon tudsz nyitni aranyládából és ugyan ilyen ládából tudsz kizárólag tervrajzot szerezni. Vagy még meg veheted uridiumért.

    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-dronok.67/
     
  4. __ĐR.KISHARA__

    __ĐR.KISHARA__ Utánpótlás-írogató

    Szia arrol amihez minden kapuból ötöt kell megcsinálni és 15 hadest :D
     
  5. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Nem tudom kitől hallottál ilyen információt, de ez téves, ilyen kapu soha nem lesz.
     
  6. Ez csodálatos :D
     
  7. Ha már be vagy jelentkezve DO n akkor a sajátodat látod meg ha a játékban nézed meg valaki profilját. De kívülről linken keresztül senmkinek sem lehet. És ezt már jópáran jelezték.
     
  8. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    egy kérdés.most mire volt jó a neveknél a betütipus modositás???nagyon undoritó lett igy vastagon,ennyivel lehetne fél méteres betükkel a név.
     
  9. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    [​IMG]
    Már egy jo ideje, hogy nem lehet átugrani a 45 percet laborban, nemhiszem ,hogy azért lenne mert nincs megnézheto szabad video...:(

    "Kedves Felhasználó!
    Túl sokáig nem történt semmi ezen az oldalon. Biztonsági okokból megszakítottuk a kapcsolatot.
    Kérjük, nyisd meg még egyszer az ablakot és indítsd el újra a fizetési folyamatot. Az ablak újbóli megnyitása után minden funkciót ismét használhatsz."
     
  10. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Honnan tudod? :D
     
  11. __ĐR.KISHARA__

    __ĐR.KISHARA__ Utánpótlás-írogató

    oké akkor téves bocsi
     
  12. __ĐR.KISHARA__

    __ĐR.KISHARA__ Utánpótlás-írogató

    :D ilyen nekem is volt :D
     
  13. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    darkorbit én igy szeretlek . kam
     
  14. Tina☆Golden☆Sun

    Tina☆Golden☆Sun Utánpótlás-írogató

    hello mar elnezest de nagyon roszul megy a jatek megint es hetvegen nem lehet jatszani kockakba megy es mindenki panaszkodik e miatt a chaten nezek mar meg mi a baj nem lehet normalisan jatszani soha mikor raerne az ember mert nem megy a jatek :(
     
  15. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    tökéletes ugróval ha ugrok,meg ha bázison hangárt váltok összeomlik a böngészöm.firefox,aurora,crome ezt csinálja.töröltem az elözményeket,ujraraktam a böngészöket,úgyanezt csinálja.megprobáltam a saját laptopommal,pároméval,akkor is összeomlik mindegyik böngészö.most mit csináljak?semmi virus nincs a gépen,3napos a gépem.
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Azt megnézted, hogy mennyi memóriát használ fel a böngésződ ilyenkor?

    Ilyenkor pl a Firefox sok adatot/információt küld, ami ismétlődik (pl: Keresés, fizetés megerősítés, stb), így a Flash összeomlik, ha nem bírja a géped.

    A játékbeállításoknál állítottál valamit a grafikai megjelenítésen? Ha max-on van, akkor lehet, hogy az a gond, így próbáld meg minimumon, hogy úgy is összeomlik e.
     
  17. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Már régebben is jeleztem, hogy 4-2 PVP térképpel gond van, de javulást nem észlelek csak romlott a helyzet.


    Hiba:

    Ha megnyomom a kapuugrást, és valaki meglő a mini térkép mint navigációs eszköz megszűnik létezni, teljesen használhatatlan. A PET a kapuban ragad, semmilyen funkciója a továbbiakban nem elérhető. Ha ezek után átugrasz pl 2-4 a PET ismét működőképes lesz, de a mini térkép ugyanúgy használhatatlan. Csak a restart oldja meg. Mi van ezzel a problémával? Ha jól emlékszem már tavaly novemberben többedmagammal jeleztük ezt!


    Scoremageddon alatt, ha megnyitod a dicsőségfalat, az isten nem ment meg egy fagyástól!

    A játék azonnal megáll. Jelezném nem a gépemben van a hiba!

    Még valami, az űrlaborban nem lehet megnézni a videót :)))
    Javítva már meglehet, egyet enged. A másodikat már nem, és persze levonja a megnézhető videókból!
     
    Utoljára szerkesztett: 30.6.14
    sajt és [EventHorizon] kedveli ezt.
  18. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    köszi.hát igen,6magos proci,32gb ram meg a 3gbos videokari gyenge ide.nincs egy hetes a gép.most viszavigyem mert nem megy vele a do?ne viccelj már.
     
    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- kedveli ezt.
  19. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Szintén most akartam ujra írni, az osszes PVP térképen hiba nem csak 4-2, uberen is.
    Már ideje lenne tenni ellene mert visszaélnek vele, állcában Lightning kapu mellett rámlott és éphogy csak elértem kaloz kapuig, pontkijelolés nélkul minitérképen.

    urlaborban, ugy van ahogy írtad :(
     
  20. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Szia!

    Szeretném megvédeni a moderátorokat. Mikor először jeleztem ezt a hibát, azonnal megnézte egy moderátor, és jelezte is, valaki felé.
    Ami az ő hatáskörükbe tartozik, azt megnézik, és megteszik, ezt már többször tapasztaltam.

    Engem az érdekelne igazán, hogy ez egy baromi régi hiba, nem is kicsi, és minden butaságot ami irgalmatlanul felesleges lejavít a DO ezt viszont nem.

    Tehát a kérdés továbbra is fent maradt, mi van ezzel a hibával mikor lesz javítva!