Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Amíg normális hangnemben írja le az ember a véleményét, addig semmi probléma. Mivel személyesen nem ismerjük egymást, nem mondhatom, hogy hidd el amit írok. Nem mondom hogy nálam tökéletesen fut minden. Nekem is lassú a kapuugrás, nekem kifagy olykor a PETem, de nem tapasztalok minden hibát, viszont van olyan dolog, ami nálam előfordul, másnál nem. Erre akartam célozni csupán. Sajnos én és a moderátortársaim egy közvetítő szerepet töltünk be a játékosok és a team között, pedig hidd el ha többet tehetnék,megtenném :)
     
    fapapi kedveli ezt.
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ma "csak" -306k becsületpontot szedtem össze a ctrl beragadása miatt.. 1x megnyomom és ugrál összevissza.
     
  3. mercyke

    mercyke Utánpótlás-írogató

    megprobáltam mindent amit irtatok hogy töröljek mindent de sajnos még mostsem kapom meg a sepit és még mindig elveszi a laborbol ha igymegy továbbra is befejezem a játékot
     
  4. Eziztos

    Eziztos Junior szaki

    Sziasztok!.
    2014.08.01 - Kaptam egy ilyen levelet.
    [​IMG]
    Rá kattintok hogy "START BATTLE" és ezt kapom hirtelen

    [​IMG]

    Megjegyzem egyszer SEM használtam fel eme ajánlatot de mégis ezt a "ablakot" kapom cserébe.
    Esetleg erre a problémára valami megoldás?
    :)
     
  5. Nézd meg hogy van-e 1500 RB-214ed ha van akkor megkaptad.
     
  6. bynks

    bynks Járnitanuló

    attól függ milyen levelezőprogramot használsz?! valahol enegdélyezni kell az ilyen tartalmakat ....és aztán nem ilyen hiba üzik jelennek meg...
     
  7. Incident

    Incident Törekvő

    Sziasztok! A magyar mentalitás azt diktálja, hogy minden kezdőt lerohanunk maxos Golikkal és Vengákkal. Így aztán úgy döntöttem, hogy az utolsó kezdő küldetést, a Devolarium-támadást nem fejezem be. Befejezéséig tudtommal nem lehet megtámadni, amíg én nem támadok. Igen ám, csak ma nemes egyszerűséggel lerohant egy Lightning Venga, meg valami új dizis Goliath. A Goliath eleinte szerintem nem tudott meglőni, de néhány próbálkozás után sikerült neki valahogy (míg szenvedett, addig én egy Devot próbáltam lelőni - és biztos, hogy nem lőttem meg a Golit, mert futás közben is Devon volt a jelölés). A Venga viszont amint meglátott, lőtte rám a Hellstorm rakétákat, meg az x4-es lézereket (szabad út a pokolba - számomra).

    Szóval ezt nem igazán értem... Valaki felvilágosítana?
     
  8. lost

    lost Fórum nagymestere

    Úgy tudom egy bizonyos szint után eltűnik a védettség.
     
  9. Incident

    Incident Törekvő

    Lehetséges, bár a szintet én kizárnám. Tegnap is, illetve ma is 7-es szinten van a hajó. Ami tegnap óta változott, az a drónok száma. (tegnap nem volt, ma van)
    Azért köszönöm a választ :)
     
  10. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    A drónok számától biztos nem függ. Amúgy nagyon sunyi vagy te, meg is érdemelted. :D:D Van rá tippem mért tudott lelőni, de megnézem rájön-e valaki. :D
     
  11. Incident

    Incident Törekvő

    Sunyi? Megérdemeltem? Csak lejáratni akarsz, vagy megosztod velünk a problémádat is?

    A tippedre azért kíváncsi lennék. Már ha valóban van... ;)
     
  12. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Sunyi hogy ki akarod játszani hogy senki ne tudjon lelőni. Ebben semmi lejáratás. :D Mindenesetre ötletes. :) A tippem pedig hogy nincs elfogadva egy kezdő küldi sem, a goli meg csak azért nem lőtt mert nézte mit csinálsz, nem akart szemét lenni, aztán gondolt egyet azt mégis lelőtt. :D
     
  13. bynks

    bynks Járnitanuló

    ez egy ilyen játék,szokj hozzá! Ha eléred azt a szintet amit fullnak nevezhetünk addigra kb 3000x fogsz pukkani ...kitartás! :p :) amúgy meg túl vagy a szinthatáron...és azért lehet lőni
     
  14. Incident

    Incident Törekvő

    Hát ebből a szemszögből nézve valóban sunyiság. Dehát vagy sunyizok, vagy az életbe nem fejlődök még idáig se. :D
    Nincs elfogadva.. Ez való igaz, de nem tűnt fel, hogy feltétele lenne a védelemnek. Mindenesetre egy próbát megér. Köszi a választ. :)

    Hát, engem nem is igazán a szint érdekel. Lehet, hogy én gondolom máshogy, de nálam az a maxos, aki tele van LF3-4-el, B02 pajzsgenerátorral, stb. Ez ugye szintektől független. Az viszont tény, hogy ez még nagyon messze van. :D
    Illetve a pukkanással semmi bajom, PvP rendszer ugyebár. Csak az tud idegesítő lenni, hogy az ellen is látja, hogy megvédeni nincs esélyem magam, pláne nem elfutni, ennek ellenére azért is utánam jön és leszed. Hát megszokás kérdése. Lassan már természetes lesz, hogy akinek hatalom van a kezében, az átáll a "sötét oldalra". :D
    Köszi :)
     
    bynks és sajt kedveli ezt.
  15. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Kérj meg valakit hogy próbáljon meg lőni (miután felvetted a küldit). Aztán majd írd meg az eredményt. :) Ha aztán is tudnak lőni akkor nagy valószínűséggel a szint miatt van.
     
  16. Incident

    Incident Törekvő

    Nem különösebben kellett könyörögnöm (kérnem se), hogy szedjen le valaki. A tipikus vadászgéppel a verébre effekt. :D És hát így (elfogadott küldivel) sem működik a védelem már. Ezek szerint a hetes szint a vízválasztó. Akkor tegnap valószínűleg az utolsó támadás után értem el a 7. szintemet.
    Köszi szépen a segítséget!
     
    Captain_Armando és sajt kedveli ezt.
  17. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    A Fórumban hol találom a megváltozott klán kasszás leírást?
    Gyötrelem a fórumban keresni!
     
  18. lost

    lost Fórum nagymestere

  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Igen. A 7-es szinttől már lőhetnek.
    Szia!

    Remélem erre gondolsz: http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/klan-kredit-korlatozasok.53811/
     
  20. mercyke

    mercyke Utánpótlás-írogató

    mértnem adja be már három hete asepit a hajoba ez már tulzás hogy az urit meg asepit elveszik de nemkapom meg mikor küldök.nemgondoljátok hogy ez azért tulzás?már minden csináltam állandoan frissitek de semmi, vagycsak a fizetösöknek javitják ki a hibákat?