Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. KoBa45

    KoBa45 Utánpótlás-írogató

    oh, köszi, akkor elnézést ezért az egész maceráért:oops:
     
  2. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Semmi gond :)
    Utólag raktam be a linket, nézd meg, ott vannak az admin, és tesztahajók képekkel.
     
  3. káwé97[HUN]

    káwé97[HUN] Fórum-zöldfülű

    Szépjónapotkívánok! :)
    Az lenne a kérdésem, hogy van egy radar CPU-m, ami elvileg megmutatja a minitérképen, hogy az ellenséges megbízók közül ki barát (persze a minitérképen a saját megbízósokat is jelölte szövetségesként, mnt-sként). Ez az utóbbi időkben nem nagyon mutatott aktivitást (márhogy a CPU). Szimplán csak mutatja a klántagokat zölden, és slussz. Mi lehet a gond?
    U.I.:Mielőtt még rákérdeznétek: igen bennt van a hajómban :D
     
  4. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, egy ideje hibás a CPU( javításra elküldve), jelenleg csak a prémium tagok látják a diplomáciát, reméljük hamarosan kijavítják.
     
    káwé97[HUN] kedveli ezt.
  5. Shadowhunter33

    Shadowhunter33 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok lehet, hogy hülye kérdés de delta kapu részeit miből tudom kirakni mert a gg csak az első 3-om kapu részeit adja (azokat meg már többször kiraktam) az összes többit nem, akkor a többi kapu részeit miből rakom össze?
     
  6. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, katt a Deltára, és úgy dobáld a gg-t. A többi kapunál is ugyanígy, kivétel ezalól az alfa, béta, gamma.

    Ismertető a kapukról:
    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-galaktikus-atjarok.73/
     
    Utoljára szerkesztett: 29.12.13
  7. Shadowhunter33

    Shadowhunter33 Fórum-zöldfülű

  8. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Szevasztok! Nekem 2 problémám van. 1, nem tudok a suportnak írni mert hiba üzit ad. Nem léptem át a 140 karaktert. Spamot sem küldtem vele! 2, Nem tudok a 3. hangárba extrát rakni mert hiba üzit ad .
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Pontosan milyen hibát ír ki a supportnál? Esetlegesen csinálj róla képet és rakd fel ide.

    Próbálj törölni gyorsítótárat, sütiket a böngészőben.

    Az extrák hangáranként csak 1 lehet. Tehát, ha az elsőbe be van rakva, akkor azt a többiben nem tudod használni.
     
  10. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Annyit még hozzátennék ahhoz, amit Morphi írt, hogy az extra behelyezése némelyik játékosnál hibás, el lett küldve javításra.
     
  11. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Minden suportnak írt levlemre ez a hiba üzi jön. Minden süti törölve van .
    Hiba
    Kérjük, a lehető legérthetőbben írd le a problémádat, legalább 140 karakterben. Köszönjük.
    - A következő problémám hogy az extráknál üres hely van ennek ellenére semmit nem enged elhelyezni sem a bővítőt sem a javítórobotot stb. !
     
  12. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Ezzel kapcsolatban lenne egy rövid eszmefuttatásom:
    - Hivatalosan is elismert, hogy a diplomáciai cpu bugos, álcában így zöld pöttyként látszik a waros saját megbízós.
    - Aki direkt küldözgeti a saját megbízójának a warokat számolatlanul és álcából ugrik rájuk npc közben, hogy esélyük se legyen kiszúrni az álcás ellenfelet, az ezek szerint bugot használ ki?
     
  13. nagygyerek

    nagygyerek Fórum-zöldfülű

    Üdv mindenki! Lenne egy kérdésem: Régen ugye rá lehetett rakni az accountsokat, egy bigpoint felhasználóra, és én véletlen 2 felhasználóra raktam rá. Hogy lehetne megoldani, hogy csak az aktív bigpoint felhasználómon legyen az accom?
     
  14. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    A radar CPU hibás. Tehát hiába van felszerelve, nem jelzi a diplomáciát. E hiba javítása folyamatban.
    Szia!

    1. Belépsz abba a Bigpoint felhasználófiókba, amelyikben nem szeretnéd, hogy összekapcsolva legyen.
    2. Rákattintasz a Saját profilra (jobb fent), ha alapból nem hozta be belépés után.
    3. Utána a Játékaim menü alatt keresd meg a DarkOrbitos felhasználódat, ha esetlegesen több játék lenne rácsatlakoztatva.
    4. Kattints az Adminisztráció-ra (pirosan van írva)
    5. Majd kattits a User ID törlése gombra.
    Ekkor rákérdezz, hogy biztosan törölni akarod e, nyomj rá a Törlés gombra. S, ha minden igaz sikerült törölni.
     
  15. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Köszönöm válaszodat, örülök neki, hogy fél éve már folyamatban van a javítása. Nagyon jól ismerem a hibajelenséget, már többször voltam szenvedő alanya, nem is volt ez kérdés.

    Ettől eltekintve a "bug" megnevezéssel, amikor éppen nem bogárról van szó, akkor a programhibát szokták illetni, tehát ami bugos, az hibás. Amit aztán ki lehet használni, ahogy írtam előzőleg.
     
  16. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    -Kapcsolódva ehhez a kérdéshez, ha a hiba vagy bug ennyire komplex és jó pár hónap alatt nem sikerült ki javítani, miért nem szüntetik meg mindenki számára a használatát, miért lehet megvenni és licitálni rá ha használhatatlan? Ha csak a prémiumosok használhatják egy hiba miatt azt nevezhetjük bárhogy akkor is jogosulatlan előny!
     
    LoneWolf kedveli ezt.
  17. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, nem így van.
    A prémiumosok cpu NÉLKÜL látják a diplomáciát.
    El van küldve javításra, szóval nem mi határozzuk meg, mikor javítják ki. Egyébként meg vannak sokkal fontosabb hibák, bugok, amiket javítani kell. A javítási sorrendet nem mi alakítjuk.
     
  18. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Lenne egy másik kérdésem, a PET támadás alatt van c. szintén féléves hiba is javítás alatt van?
    Ha álcában vagyok és meglövik a PET-em, utána nem lehet kikapcsolni, hiába állítom passzívra, vagy váltok konfigot.. ez elég zavaró, mikor palán üldözik az embert, aztán javíthatja 200 uriért a petjét, mivel a fenti hiba miatt nem lehet elrakni, és ha az üldöző látja, hogy úgyse fog utolérni, legalább a petet kilövi. Kapuugrás után persze működik megint, de ha elérek a kapuig vele, már úgyis mindegy.
    [​IMG]
     
  19. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    -Nem mondtam, hogy ti határozzátok meg a javítási sorrendet, nekünk viszont ez a hiba igenis fontos, főleg a küldetések során mert azt hiszem saját megbízós jön aki segíthet közbe meg nem:) Ha én a boltban egy hibás használhatatlan terméket árulnék hónapokon át avval, hogy nyugi majd megjavul egyszer, nem sok vevőt tudnék rávenni a vásárlásra, de azért köszönöm a válaszodat.
     
  20. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Nekem az a problémám , hogy ha valaki lelő valakit hibásan írja jóvá.

    Például: Xy és Yx lővi Z-t és Xy kezdi a lövést és végén oda jön E és belelő egyet és ő kapja Z hajóért a jutalmat.

    Vagy esetleg ő (Yx)kapja hiába Xy kezdi lőni és lövi folyamatosan.

    Tehát a lényeg ha én lövök egy ellent folyamatosan és odajön a klántársam és segít nekem , belelő párat és ő kapja a jutalmat. De ez fordítva is igaz.