Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. lost

    lost Fórum nagymestere

    CCleanerrel csinálj egy nagytakarítást a gépeden, utána működnie kell.
     
  2. _CORVETTE_

    _CORVETTE_ Fórum-zöldfülű

    Mindig takarítom a gépem és mégis nehezen lép be,alig adja be néha az oldalt is napok óta. Eddig nagyon jól működött és a gépemet nemrég cseréltem 1 full gamer gépre. Mi a hiba ?
     
  3. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    FÓRUM MODERÁTOR VAGY AKÁR MILYEN MODERÁTOR VÁLASZÁT VÁROM!

    üdv az lenne a problémám hogy EU1 en miért van az hogy border admin juk van pár embernek s hogy visszaélnek vele? hmm??? hogy a klántársaiknak segitenek hogy mi hol van meg addolnak azért ez már felháboritó tisztességesen játszunk most meg ezek bxák el a játékot vagy adjanak valami magyarázatot. most rögtön
     
  4. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Remélem tudod hogy ezek elég súlyos vádak....és ha erre nincs kézzelfogaható bizonyítékod, akkor alaptalan rágalmazás az egész. Az,hogy valaki felelősségteljes pozícióban van, nem jelenti azt, hogy bármit megtehetet...ugyanis egy BA-t is ellenőriznek, és ha ilyet tenne....amiket te írsz, már rég nem lenne BA.

    Azt hiszem ezzel le is zárhatjuk a témát.
     
  5. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Mibe fogadok hogy cseten olvastad valami kr*téntől ........
    Ha azt mondom neked hogy én vagyok a Britt király azt is elhiszed?
     
  6. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    te hibás , gyere eu1 re s meglátod hogy milyenek a német hajók -.-

    ugye az a vicces hogy még is teszi . nézd artemis ha lenne pár perced szivesen elmondanánk hogy mi ez . hidd el megmagyarázzuk. ha fel tudnál jönni ts re csak pár percre beszélgetni elmondjuk.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.9.14
  7. SzDani

    SzDani Fórum-zöldfülű

    Nálam is pont ugyanaz a probléma
     
  8. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    hú ez aztán a beszólás, most leoltottál engem , már sírok is.... ja nem.
    1.: ha beszólsz legalább normálisat szólj be ne valami gyenge 5 éveshez méltót.
    2.: igen eu1 tele van pénzes játékossal , tudod lehet rendelni is. HA tudod nekünk itt bizonyítani hogy az adminok addolnak nekik akkor elhiszem. addig nem. Ugyanis ha egy BP-s dolgozó addolna valakinek annak jogi következményei is lennének, lévén tiltott az adminoknak .
     
  9. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Látszik,hogy 5-6 éves lehetsz,vagy Google fordítóval próbálsz magyarúl írni.
    Kettő. Játékos sértegetését jó lenne ha befejeznéd,mivel ez nem ide való,továbbá fórumszabály szegés.

    Három,nagyon veszélyes dologgal állsz elő. Mert. Ha nem igazat mondasz,akár fel is jelenthetnek. Nem vagy tisztába a dolgokkal. Elsőnek fontold meg jól,mit akarsz írni....

    Hát veled inkább senki se beszélne,mert szívbajt kapna.
     
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ne sértegesd!

    eu1-en kikre gondolsz? Az ars tuti nem, full pénzesek, játékosok. A törökök csak szimplán földet művelnek (célzás megértve?)...
     
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    1. Senkit se sértegessünk, mert abból, mint láthatjuk, egymásnak esés lesz a vége.
    2. Mint írta Artemis, egy admint ugyanúgy ellenőriznek a központban, mint egy normál játékost.
    3. Ha szerinted tényleg ez történik és nem lehet az, hogy a németeknek jobb fizetésük van és szerintük jobban telik rá nekik erre a játékra, mint másnak, akkor kérlek ezzel a supportra írj, mert mi itt a fórumon vagy innen a fórumról nem tudunk semmit sem intézkedni. Ha írsz, kérlek írd bele azokat a játékos neveket, akikről úgy gondolod, hogy segítséget kaptak illegálisan, esetleg klán nevet és normálisabb hangvitelben add elő a problémádat.

    S mint megint írta Artemis, a téma lezárva.
     
  12. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    S mielőtt elfelejteném és nem szeretnék itt fenyegetőzni:

    Mielőtt bárki olyat állítana, ami szerinte tényleg igaz - és nincs rá semmi bizonyítéka, csak az, hogy ő úgy látja - és valamely csapat tagot megpróbálja ezzel besározni/lejáratni, annak a hozzászólását töröljük és - akár - fórumtiltást is kaphat.

    Köszönöm.
     
  13. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    s ha van rá bizonyitékom?
     
  14. lost

    lost Fórum nagymestere

    Ha van rá bizonyítékod, akkor Morphi által neked írt válaszából kiemelem azt a részt amit tenned kell.
    Remélem így már nem kerüli el a figyelmedet.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  15. Két ilyen üzenetet kaptam...:
    *****!
    Ezt supportra küldjem, vagy látják a 'központból'?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.9.14
  16. lost

    lost Fórum nagymestere

    A biztonság kedvéért küldd el supportra is. Úgy a biztos
     
  17. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    én a supportra jeleztem , meg is kapta az érte járó jutalmat az illető :)
    engem azért lőtt pár romániai játékos mert magyar vagyok , és bizonyos dolgoknak hordtak el cseten , 3 man voltak és amint kiléptem védelmiből lőttek is rám (mert ott volt a HUN a nevem mellett ...) jeleztem a supportra , ők pedig elintézték :) azóta nem találkoztam velük a játékban...
     
  18. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    jól van . mit kell itt kritizálni bánat olvas hosszú szöveget. supportra feleslegesen irok mert sablonszöveget irnak vissza. sőt ha már itt tartunk a programok is jönnek vissza nem azért a 100 ft ért. azért sem tesznek.
     
  19. OK, köszi.
     
  20. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    na morphi és a további forum moderátor

    itt a bizonyitékom


    ADMIN PANEL ÉS A SEBÉZE 313.000 ennél több kell??? mert mert szerintem nem