Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Na más. Most volt egy kicsit nagyobb restart tegnap este, ismét be tudtam lépni. Jaj, de jó mondom, lehet dobozolni, ládázni. Megyek, megyek, elvagyok, aztán megjön az első erősebb ellen is, hát elfutok, elugrok, kicsit félve ugrottam át 4-4-re, ugyanis a 4-4 és a 4-1 térképek háttere (és emiatt a minimap is) folyton kifagy. Most is kifagyott. Nem zavart különösebben, volt már ilyen, megtalálom magamtól a kapukat, árugrottam 4-1-re. A két kapu között ismét kifagyott a hajóm (pontosabban eltűnt és nem ugrott át). Frissítettem, és most ismét az a hiba, mint legutóbb: a B betűnél megáll a betöltés, tovább nem megy, nem tudok belépni.
    Ez kezd már eléggé idegesíteni, hetente 2-3 nap van 1-2 órám játszani, de akkor se tudok.
    És már nyilvánvaló, hogy a hiba nem nálam van, mint ahogy legutóbb ezt hittük, hanem a játékban, mivel be tudtam lépni, de a minitérképes-hátteres bug miatt megint nem tudok visszalépni...
     
  2. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Háttérkép nélkül is kifagy! 4-2-ről 4-4-re nem szabad ugrani! :)
     
  3. Nem használtam ki egyes emberektől halottam ezt a dolgot és azért nem mindegy hogy 50 ezer urit összelő óránként a Low kapuból. De azért látom a szavam meghalgatásra került és javítva lett a mai nap! Köszönöm előre és utólag munkátokat! :)
     
  4. ĦĪPOCΞИŤЯЦМ

    ĦĪPOCΞИŤЯЦМ Fórum-zöldfülű

    Nekem egyáltalán nincs ilyen problémám, pedig sem a gépem, se a netem nem fényvillanás. Lagg az van, de géphibából, és ez a bejelentkezési probléma sem áll fent. Tehát, a mellett, hogy én is utálom a válaszként küldött sablonüzeneteket, nem olyan biztos, hogy a szerverekkel van a gond.
     
  5. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul


    Na én Ezen besírtam...benned egy író deák veszett el :D

    Néhány gondolat:
    A diplomáciás üzenet rendszere azóta rossz amióta létezik a darkorbit:
    -ha pl egy egy német klán diplót köt egy magyarral, akkor a magyar klán kapja a német üzit és a fritzek meg a mádzsárszíj-t.:eek:
    (ebből is látszik mennyire törik magukat a javításokon a központban....)

    A Tagok sorrendje, ha jól sejtem aktivitási sorrendben jelenik meg (aki épp online az van felül..)

    Az Üzenetek Fogadása szerintem jó így, mert aki pl nem kíváncsi az általa lelőttek núbozására meg mutterfukkerezésére az miért ne kapcsolhatná ki ezt a funkciót, ha klán vezér ha nem..(de azért átérzem a kilóméteres leveled sikertelenségét:D, szerintem sokan jártak már így és fognak is még)

    A Bónusz gombot én küldetésekre cserélném, mivel ilyen régen is volt és nem ketyegtek a boosterek, míg az ember nézegette a küldetéseket, ez ma nagggyon gázZz.

    Jól rátapintottál a lényegre, eléggé elhanyagolják a Bp-nál a Do-t , dehát isten tudja mennyi játékkal foglalkoznak egyszerre. :rolleyes: (azért kiganézhatnának néha a jó öreg aranytojást tojó tyúk alól)

    Engem ezektől sokkal jobban bosszantanak a kliensbeli problémák, pl:
    - a petjavító eszi az üzemanyagot, ha nyomkodod a gyorsgombját, holott nem is javít még...
    -helyszínrejavításnál nem működnek a gyorsgombok, míg vadul el nem kezd az ember kattintgatni a verda körül kínjában!
    - A PETre nem hat az EMP....
    ...és ilyen egyéb apróságok...
    ezek javítására szánjanak pár munkaórát, a többi menübeli bakit már megszoktuk a hosszú évek során.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.14
  6. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Hát igen!

    Több sebből vérzik a rendszer.

    Én arra akartam rávilágítani, hogy az apró, nem rendszermagot érintő javításokkal, sokkal élvezhetőbbé lehetne tenni a weboldalon történő navigálást!


    Köszönöm, hogy elolvastad hozzászólásom, és te is hozzátettél. A küldetések nekem is borzasztóan hiányoznak a weboldalról. Sőt a küldetések akkor voltak a legátláthatóbbak, amíg nem fektettek felesleges energiát a többnyelvűsített megnevezésekbe! A számos rendszert imádtam!

    Ezt biztos sokan lehurrogják:
    Sokszor én is a booster miatt nem lépek be, pedig szívesen beszélgetnék a játékban lévő emberekkel. Én örülnék annak is, ha a chat is ki lenne téve a weboldalra.


    Ami még nagyon fontos lenne: Minden változást javítást, eseményt, a fórumon közölnek.
    Bejön a chat-re a cm, bemásol egy linket és ezzel el is van intézve az értesítés. (Gondolhatjátok mennyi felhasználót elért, és persze a nem tudás nem mentesít semmi alól!)
    Ebben az a legnagyobb hiba, hogy TS beszélgetek, így a chat ablak nincs nyitva, tehát nem mindig látom. A másik nagy probléma, hogy 5 éve játszó ember sem tudja hol is van a fórum.


    Ezek a fontos linkek, amiket a cm-ek beszórnak, megjöhetnének a postaládába is.
    Egyrészt a játékosok is megtalálnák végre a fórumot, másrészt lehetne értesülni a fontos dolgokról.


    Bezzeg az oroszok teleszórják a postaládám spam üzenetekkel :)
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  7. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    :D"DÍSZ ÍZ DÖ BJÚTIFÚL FRENDSIP DÖBIGINNING" :D

    Igen a küldiket én is ki írtam és kategorizáltam mindet a "számos nevük" alapján, de most nem tudok vele segíteni a klántársaimnak, (hogy melyiket melyikkel érdemes bevállalni, mert azonos térképen kell őket csinálni már) mert már más a nevük XD


    - A CM-ek nek így is sok dolguk van, gondolj bele mennyi csetelő lenne, ha a főoldalról is elérhető lenne a cset....:eek:

    - A Fórum jó és meg is tudhatsz mindent, ha jó helyen keresed!:D
    ( Német Fórum)
    Ott mindig minden kint van időben, de sajnos a más országok csapatjait késve, vagy egyálltalán nem értesítik a központból, ezért van néha az, hogy hetek múlva vagy sohasem kerül ki valami pl a magyar fórumra..( erről, csak a központ tehet, mert, ha értesítenék a Team-eket azok elvégznék a dogukat és nyomban kiírnák)
    Tetszik ez a kapjuk meg a linket levélben ötlet!☆☆☆
    Valóban késve , vagy egyálltalán nem jut el a júzerekhez az ifó, pl.:
    -A legutóbbi "csoda event" DOMINATION alkalmából túlzottan beharangozták a szállítóhajót és nem volt 1 nagy durranás, (nekem személy szerint 200k urimba fájt a lőszer) de mind 1. A lényeg, hogy event küldetésekről szó sem esett sehol.
    Naná, hogy az utolsó napokban vettem észre itt fórumon, hogy milyen event küldikről is írkálnak itt az emberek. :eek:o_O:( (mondanom sem kell előtte kilőttem pvp-n fél milla X-4-et a szektorfoglalgatás közben):D
    Szóval ami gagyi volt, azt az egekig magasztalták, amiből meg esetleg profitálhattak volna picit a júzerek azt frankón elhalgatták.

    Szerintem a Napi küldetésekkel is kezdhetnének valamit.
    Lehetne mondjuk szintfüggő!
    Most őszintén melyik 20, 21, 22, 23-as szintű foglalkozik a napi küldikkel???
    Kicsit nehezítenének rajta, meg fizetne picit jobban, máris több értelmük lenne.

    Más, ami nagyon idegesítő és többektől is hallom vissza:
    -Volt egyszer egy patchday, azóta az űrpilóták minden bejelentkezés és frissítés után az űrhajó ablakban az élet, pajzs, stb "szép" színes csíkok formájában jelenik meg, mindegy, hogy az illető hogyan hagyta ott azt.:p

    Az orosz spamlevelek meg még 1 ok a levelek tiltására;)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.9.14
    fapapi kedveli ezt.
  8. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Hát a dominion event tényleg egy kalap citrom volt, a hitac sokkal többet adott jobban... Ami viszont fájó , hogy ezt a dominion eventet jobban is kihasználhatták volna .... a pontokért valami jobb jutalmat adhattak volna , stb ...

    A napi küldikkel egyet értek , de véleményem szerint külön küldikként legyenek meg , tehát az alsóbb kisebb küldiket is fel lehessen venni ( így amikor a napi küldi kulcsot ad , nem 1 hanem már x+1 kulcsot kapnánk :DD )

    egy kicsit több jutalmat odanyomhatnának az orrunk alá , mert szorgosabban játszik az ember ha kellően magas az a jutalom ... nem kel nagy , de szörnyen kevés urit adnak bizonyos küldik , még az npc jutalom felét sem érik el . Rendeltem én már nem egyszer , igaz nem 100 ezer forintokat fektetek a játékba , de ezt még rendelés mellett is alig bírom :D egyszerűen cseszettül unom a játékmenetet ... a jó eventeket sajna elfuserálják ( lásd dominion event )..... így elég nehéz aktív maradni , inkább filmet nézek szabad időmben, sokkal jobban szórakoztat... jöjjön már valami olyan működő újítás ami nem billenti ki ennél is jobban azt az "egyensúlyt" ami most van de élvezhetőbbé teszi a játékot (pl új térképek , jobban adó küldik új NPC-k , hasonló eventek minthogy szedj le egy admin hajót , mint régen az UFO-kkal azok jók voltak ) addig nem hiszem hogy fektetek a játékba pénzt
     
  9. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Eszembe jutott mit akartam neked írni!
    Aki klán vezér az viselje ennek a súlyát is! Ha ezt nem bírja idegileg akkor ne legyen vezér! :)

    Engem is borzasztóan idegesít, hogy szép színes csíkokkal fogad az űrhajó ablak!

    A napi küldetésekről már írtam egy kisregényt. Semmi izgit nem visznek bele, pedig milyen jó volt az az event, amikor minden nap meg kellett csinálni egy küldit, és aki teljesítette hétvégén kapott egy összefoglaló nagyobb küldetést! Már 2-3 napja nem játszottam, mert semmi olyan nincs ami miatt belépjek. Már azon is filózom minek vegyem meg a prémet meg a dobozduplát.
     
  10. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Gondolom valami kis lélekszámú szerón játszol.....:D etióp 8 :D
    Tudod a nagy szerókon 1 óra vadászat után lenne kb.20 leveled, és aki sokat vadászik az, csak így tudja ezeket mellőzni.
     
  11. Cyberdart

    Cyberdart Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Megtudná valaki mondani miért lett piros a nevem a klántagok listáján? Tudtommal senkit nem támadtam meg jogtalanul
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  12. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Mire gondolsz pontosan?

    A barátlistán, a kliensben a nevek mellett a megbízókat jelölik és ott a figurák jelölése mutatja, hogy online e vagy sem az illető.
    A csoportban pedig akkor lesz piros a neved, ha harcban állsz.
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  13. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul


    HÁHÁHÁÁÁÁT, ha tippelnem kéne, akkor célkeresztes lettél! (minuszban van a becsületed, mert rosszkisfiú voltál, így már a saját megbízód tagjai is csépelhetnek kedvükre, nem kapnak érted mínuszt)
    :DNagyon gratulálok hozzá! :D

    Ui: Morphi ne spamelj!;)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.9.14
    fapapi, Nitronyussz és lost kedveli ezt.
  14. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    belépésnél igazán megcsinálhatnák már hogy a számos kijelzés minden bejelentkezésnél visszavált pálcikásra.kezdem unni már az állitgatást:mad:
     
  15. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    ó bárcsak ez lenne a legnagyobb problémám a játékban , nem pedig a laggok , a hibák, az hogy néhány dolgot elhanyagoltak fejlesztés terén , ezért elavult , meg az hogy egy fullos apríthatja naphosszat a kicsiket ezért nincsenek játékosok .
     
  16. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    .
    lagg mindig volt,lesz is.azért nem is lesz javitval mert a laggbol nincs semmi haszon.

    restartoltam,azota be se tudok lépni,töltéscsik még zöldbe se vált
     
    Utoljára szerkesztett: 21.9.14
  17. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    gyáááááááááááá, hát nem igaz már, "Mari néni"!!!!
    Ismételten nem sikerült összehozzni a JPA-t!!
    Congrat BP! --Jön megint a kompenzáció 500 ExtraGG formájában, zsírrr......... kár, hogy abból nem tudunk Boostert venni.
     
  18. lost

    lost Fórum nagymestere

    Nézd a jó oldalát. Legközelebb semmit nem kell ráfordítani, és csak nyersz a JPA-n ;)
     
  19. Ja és vegyünk sok urit mert a legközelebbi JP-n is ez lesz biztos.
    meg különben is a mi gépeink a rosszak....
     
    NoNo kedveli ezt.
  20. αchiℓ€µs™

    αchiℓ€µs™ Fórum-zöldfülű

    Legalább magát a játékot betölthetné!!
    Nem hiszem el, hogy 1óra 23 perc alatt nem tölti be a játékot.
    (és nem a gépem rossz.. -_-)