Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Denis29

    Denis29 Járnitanuló

    sziasztok nem tudom jó helyre írok e de meg tudnátok nekem mondani hogy mi ért nem tudok már 3 órája be lépni a játék ba ?
     
  2. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Tudod, nem tudom miért nem tudsz belépni, de ha megtudom, akkor biztos hogy tudomásodra hozom!

    Mindenkinél ez van!
     
  3. Denis29

    Denis29 Járnitanuló

    ok sa értem van egy pár ismerősöm akinek több orrát tölt be a játék most is mondták nekem most a szerverrel lehet a gond ?
     
    Utoljára szerkesztett: 21.9.14
  4. Na ebből sem lesz ma már játék.:(
     
  5. Fantom-2014

    Fantom-2014 Fórum-zöldfülű

    Nincs igazad, ha nem tetszik ne játssz itt. Káromkodni a sarki kocsmában is lehet.
     
  6. Nem baj, hogy bugos meg rossz a játék, már megszoktuk, csak belépni lehetne.. [​IMG]
     
    zebegi és $coobyĐoo kedveli ezt.
  7. $coobyĐoo

    $coobyĐoo Utánpótlás-írogató

    Csak 19.30-óta tölti be a játékot... 4 év nyugalom után újra élvezhetem ezeket a bosszúságokat ... Na, de a figyelmeztetés nélküli chat kizárások mellett ez eltörpül!
     
  8. zebegi

    zebegi Fórum-zöldfülű

    Csak tölt tölt tölt... Mikor lehet végre belépni?
     
  9. IstvaN[swe]

    IstvaN[swe] Junior szaki

    Az rendben, hogy panaszkodik mindenki, de "hivatalosan" senki nem reagál!
     
  10. $coobyĐoo

    $coobyĐoo Utánpótlás-írogató

    Hivatalosan nem érdekel senkit! A fő oldalra be tudsz lépni.. licitálgatni lehet, fizetni lehet.. nagyobb valószínűségű dobozokat LF4-gyel szedni..jaa, bocsi, azt nem lehet :)
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  11. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

  12. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Hála istenek,én eltudtam olvasni. De kipróbáltam google fordítóval... Hát... Mit is mondjak,magáért beszél:

     
  13. Istenem : DDOS Attack :)
     
  14. Denis29

    Denis29 Járnitanuló

    Ezt szerintem direkt a jakpont csata miatt csinálhatják hogy kevesebenn tudjanak játszani
     
  15. PiZsike

    PiZsike Fórum-zöldfülű

    csak nem.... :(
     
  16. SaphyraHUN

    SaphyraHUN Fórum-zöldfülű

    Szuper, várok két órát, de jó, be tudok lépni kivinni a zetám, legyen kulcsom hátha kapok egy LF4-et (Bár 2x0 még mindig 0, de álmodozni lehet.) Csak épp elkövettem azt a hibát, hogy a gépem tehermentesítése érdekében újratöltöttem a játékot. Vagyis újratöltöttem volna, ha rájönne, hogy a 100%os betöltés után még kapcsolódi is lehetne... Hát újabb két óra eredmény nélkül, köszönöm szépen, buktam az eventet, meg úgy 3k pallát amit összeszedtem volna ez idő alatt. Persze kárpótolni tuti nem fognak a bevételkiesésért... Még jó hogy nem vettem prémiumot, mert akk tuti egy hónapig nem lenne jó a játék, és elbuknám azt is
     
  17. Cherokees

    Cherokees Fórum-zöldfülű

    Detto,egész nap probálok belépni de nem tölt be pont most ma,LF4 bukta meg egy rakás minden más
     
  18. $coobyĐoo

    $coobyĐoo Utánpótlás-írogató

    19-30 óta még mindig várok! AZ LF-4-ek is tovább várnak..
     
  19. $coobyĐoo

    $coobyĐoo Utánpótlás-írogató

    Kínomban 10 ezrekért megnyertem 17 licitet és utána eladtam őket 37.500-és 2,5 millió között :)
     
  20. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    pontosan mi is a problémád?
    nem tudsz csatlakozni ? Nekem "tökéletesen" működik a játék ... igaz apró laggok vannak de az nem olyan vészes...
    Próbáld kipucolni a gépet, CCleaner-t ajánlom , azzal patentul meg lehet oldani , én is azt használom .
    Más
    Az LF-4 nap semmit nem jelent , én soha nem kaptam több LF-4 et LF-4 napon mint sima napokon. átlagban 1000 ládából max 1 el több LF4 et kapsz , szal nem amradtál le sok mindenről . Különben meg a kárpótlásért hiába sírsz nem fogsz kapni , nekem még azóta sem válaszolt a support a demaner kárpótlásos dolog miatt...

    Up: na tessék most már nekem se jön be xD vagyis bejön csak 1-2-3 frissítés után