Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. És a ráadás ha 2x 3x gyorsan nyomod meg a javitás gombot többször vonja le az urit.
     
  2. N3T3

    N3T3 Fórum-zöldfülű

    ████حروعربية████: szia
    ["?"] N3T3: szia mond
    ████حروعربية████: kell ez a kari
    ["?"] N3T3: jaja
    ████حروعربية████: van telod
    ["?"] N3T3: igen
    ████حروعربية████: küld el ezt az üzit és megkapod ezt a karit és még kapsz hozzá 20000 urit
    ████حروعربية████: ingyen van
    ████حروعربية████: eskü
    ["?"] N3T3: de mien üzit hova??
    ████حروعربية████: ird a számot
    ████حروعربية████: 0690**8277
    ████حروعربية████: ird az üzit
    ████حروعربية████: BIG *4343655*

    Az ilyen játékossal mit kezdtek?? ki a többi játékos hiszékenységéét kihasználva akar előnyhöz jutni én nem vetem neki urit de kitudja van 2 uris dronja lehet mást már átvert ilyen ellen kéne tenni
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.1.14
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Ha ilyet látsz, akkor készíts print screen/screen shotot, rakd fel egy kép megosztó portálra és küld el azonnal a supportra.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.1.14
  4. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Felhívnám a figyelmedet arra, hogy a karakter üzletelés tilos a játékban, és következményekkel jár.
     
  5. N3T3

    N3T3 Fórum-zöldfülű

    és mit tesztek ellene?? Mert egyesek ha nem is költenek a játékra de legalább becsülettel játszanak ,nem akarnak másokat kihasználni és nem tudni hogy menyi embert "lopót meg" úgymond mert itt nem a karakter üzletelésen van a szó ,mert úgyse adja oda senkinek ,hanem így akar uridiumot szerezni magának mások kihasználásával!!!!!


    következőleg képet is készítek de gondoltam egyenlőre elég a kód és a szám és a név hogy megbizonyosodjatok róla hogy nem kamu
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.1.14
  6. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Először is, megkérdezték tőled : kell kari?
    Mit válaszoltál?
    Kell!
    Na itt ki is merítetted a karakterüzletelés fogalmát.
    Egyébként büntetjük az ilyet, amit másoltál, de nem szabad hiszékenynek lenni, és a szabályokat megszegni.
     
  7. N3T3

    N3T3 Fórum-zöldfülű

    öhm ez az üzenet már a második megeresése volt először kiléptem csopbol és közöltem vele nem veszek neki urit másodszor belementem játékba hogy legyen némi bizonyíték elenne mivel ha már másodjára megkereset biztos másokat is megkeres vele én válalom következményeket de, ha már más rossz indulatú emberek leleplezése következményekel jár ne várjátok el hogy más is megpróbáljon leleplezni embereket ,és a végén metin2 filingen mindenki mindennel próbálkozni fog. és ezáltal kihasználjáka kezdö vagy jóindulatú embereket
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Tisztázzunk valamit:

    Ha valaki úgy kezdi a beszélgetést, hogy "Kell kari?" és ehhez hasonlók, akkor elkezdhetsz tiltakozni és ekkor vagy megpróbál meggyőzni vagy sem. De te közben csinálsz képet róla és küldöd is supportra. Vagy elkezdhetsz bele menni az ő által generált "játékba", nah ekkor mindketten kapjátok a büntetést.

    Szerintem kimerítettük ezt a témát.

    S mint írtam:
    A supporton intézkedni fognak.
     
  9. N3T3

    N3T3 Fórum-zöldfülű

    és mien büntetésre számithatok??
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Az alábbi két idézettel válaszolnék erre:
    DarkOrbit: A játékszabályok
     
  11. KoBa45

    KoBa45 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy melyik fórumos oldalon látom azt, hogy mikor lesz fejlesztési óra?
     
  12. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

  13. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Ez mi?? Kétszer kattintok a P.E.T javítás gombra és levon 180 urit 90 helyett..
     
  14. KoBa45

    KoBa45 Utánpótlás-írogató

  15. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, kérlek írj supportra.
     
  16. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Oké:) De nem csak nálam van ez így. Már valaki feljebb is írta.
     
  17. Aitowntown

    Aitowntown Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    LoW kapuba csak 5-en lehet bemenni :(
    Jó lenne ha minden csoporttag bejöhetne.
     
  18. _Đöngi_[HU]

    _Đöngi_[HU] Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Kettő észrevételem is lenne amire válaszokat keresek.

    1.
    A minap bepattantam a leóba gondoltam lövöldözgetek kicsit.Azt vettem észre hogy a rakétasebzés duplázása csak npc-re hat,más megbízó játékosaira nem.Természetesen alsó,és saját térképen próbálkoztam.Ez vmi hiba,vagy elvették ezt a képességet a leótól.

    2.
    Spearhead JAMX képességnek van hatótávja? Mert kaptam egy venom képességet a nyakamba és hiába nyomtam be a JAMX-et nem hatástalanította.Ott kellett volna álljak a goli mellett hogy ez működjön?
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    1.
    Köszönjük, hogy szóltál. Utána kérdezünk, hogy változtattak e rajta, ha nem akkor továbbítjuk, mint hibát.
    2.
    A JAMX képesség csak akkor hatástalanítja a Venom képességet, ha az ellenséges hajó a hatótávolságodban tartózkodik (tehát látod, hogy a közeledben van).
     
  20. _Đöngi_[HU]

    _Đöngi_[HU] Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a válaszokat.Szomorú hogy a JAMX így működik,így használhatósága jelentősen csökken számomra.Jobban tetszene ha úgy működne mint az emp.Tényleg nem lehet ezt felterjeszteni fejlesztési ötletnek?