Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. bynks

    bynks Járnitanuló

    [​IMG]

    "A kaszás" kitüntetéshez már csak pár darab kellett, de eltűnt az a számláló... lehet azóta teljesítettem is a 10.000 lelőtt hajót, de nem tudom most mi van...? :mad: ja és az áttekintés->legújabb- és következő kintüntetésnél se jelzi ki...
     
    Utoljára szerkesztett: 4.10.14
  2. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Párszor nekem is előfordult ma,kb. 4 térképen.
    Ellen kijelölve-ctrl-egy lövés aztán semmi,megint ctrl-egy lövés,aztán megint semmi,.....
    Ugyanez a lőszerhez adott gomboknál is.
    Restart aztán 1-2 hajóig jó,aztán nem lő,restart,és így tovább.
     
  3. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Ugyan ezt a jelenséget tapasztaltam a mai nap folyamán én is. Annyi különbséggel hogy folyamatosan.
     
  4. Nálam is tapasztalható volt a jelenség illetve a másik, hogy 4-5 ön próbázom behozom a bázishoz az Ükaiumot illetve Üsibit és nem sebez amire azt az információt kaptam, hogy bug és nem lehet kihasználni mert büntetik ezért kérdezem rá, hogy akkor mit tegyek ? ne próbázzam mert előjön a probléma és bajom lesz ? miközben csak lövöm a lényt. 5-ből 4 ilyen volt azt inkább hagytam nehogy bajom legyen megvárom a választ.
     
  5. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Hogyha ez valóban bug kihasználásnak számít, akkor remélem azok az emberek is megkapják a megérdemelt végleges kitiltásukat, akik azzal szórakoztak ma 1-6on, hogy elkezdtek téged lőni, majd ha nem tudtak lelőni, akkor beszaladtak a kapuba, ahol érdekes módon valamilyen végtelen védelmi zónájuk volt, ami abból állt, hogy nem bírtad őket lőni. Viszont ha mégis sikerült valahogyan meglőnöd, akkor Te kikerültél a védelmiből, ő pedig vígan lelőhetett téged, mert ő még mindig abban maradt... nem mondom, érdekes jelenség volt. :)
     
  6. A kérdésemre kapott választ majd megírom, vagy itt fórumon ha valami hivatalos személy válasz ad rá megköszönöm. Amit te írsz az se kutya a kapuk védelmi zónás hibáját már olvastam itt a fórumon is többeknél. Jó lenne javítani őket mihamarabb, mert így nem igazán indulok el "vadászni" mert felesleges potyára meg nem lövök elitet sepronnal ezért is akartam addig űberezni még a hiba jelen van, de egy újabbal szembesültem csak.
     
  7. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    „Jó hírünk van: átalakítottuk a kereskedelem ablakát, hogy a licitálás még egyszerűbb és áttekinthetőbb legyen.”

    Lehet, mindenben csak a hibát látom, de ahogy ez a licit meg van írva nevetséges, és amatőr!
    Az amatőrt megmagyarázom, mert nem szeretném, hogy a levegőbe beszéljek. Valakinek lassabb a gépe, vagy egyszerűen a do szervere lassú (ami sokszor előfordul), a licitet nem tudja használni a felhasználó. Vagy csak úgy, ha valami irreális összeget tesz fel, és vagy bejön, vagy nem!

    Mitől is amatőr?
    Először is úgy kellett volna elkészíteni a licitet, hogy ajax és egy pici javascript kombóval meg kellett volna oldani, hogy oldalfrissítés nélkül látszódjon a licit összege, ha valaki nagyobbat tesz rá! Abszolút nem egy bonyolult feladat, bár az itteni programozókról nem mondható el, a logikusság, és az átgondoltság. Inkább a kapkodás, és az összevisszaság! Egyszer már írtam a licitrendszerről, akkor megkaptam, hogy így a tuti, mert látszódnak az összegek, mint az igazi licitnél. Igen ám, de az igazi licitnél azt is tudni azonnal, hogy ki milyen összeget tesz fel!
    Amatőr az is, hogy nincs hármas tagolásban a beírható licit összeg. Ezt maszkolásnak hívják.
    Elnézést kérek, hogy ki vagyok bukva, de az elmúlt fél évet, iszonyat bugok között kellett lejátszani.
    Igazából pedig soha nem történik semmi. Olvasom a Patchnote/log-ot és sírok, hogy olyan hibákat javítanak ki, amik röhejesek. Aki egy kicsit is ért a programozáshoz, látja, hogy elnagyolt sikertörténetek, holott csak egy összeget kellett javítani vagy egy adatbázis lekérést.

    Itt ez a fantasztikus TA. Betettétek, de el sem indult. Mi lenne, ha végre javásra kerülne, hogyha kapuban robbantod a peted, akkor megkapjad a jutalmat? Béta kapuban mai napon egy darab linnek nem kaptam meg semmiét, de még a rakománydoboz sem jelent meg. Hónapok óta tartó hibák, vannak, és a válasz csak annyi nem könnyű a javítása.


    Logikus következtetés szerint 2 lehetőség van.
    1. Fogalmuk sincs ezekről a hibákról!
    2. Ezeket a hibákat azért nem javítják, mert annyira elavult a rendszermag, hogy túl költséges lenne a javítás.

    Ezt megint kettészedhetem.

    Vagy elkezdték írni a teljesen új felületet, és ezt már ezért nem javítják, de erről még nem adtak hírt, vagy azt jelenti, hogy a DO-ba nagyobb összeget nem akarnak belefordítani, tehát veszteséges.

    Unom már, és tuti nem vagyok vele egyedül!

    Kidühöngtem magam, köszönöm, hogy elolvastad!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.10.14
  8. "Mi lenne, ha végre javásra kerülne, hogyha kapuban robbantod a peted, akkor megkapjad a jutalmat? Béta kapuban mai napon egy darab linnek nem kaptam meg semmiét, de még a rakománydoboz sem jelent meg."

    Erre már anno én is rákérdeztem és azt mondták, hogy ez nem hiba, hanem csak azok az npc-k után kapod meg a jutalat amelyik sebez, én is robbantással vittem s felfigyeltem, hogy 3-4 ért megkaptam a jutalmat többiért nem, s akkor kaptam ezt a választ rá.
     
  9. .-sesshoumaru-.

    .-sesshoumaru-. Utánpótlás-írogató

    Lehet hogy bennem van a hiba de miért kell folyamatosan újítás amikor tele van a játék hibákkal.
    Én azzal is elégedett lennék ami eddig van de az legalább jó lenne.
     
  10. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Akkor miért hat a robbantás arra ami nem sebez! Ennyi! Megveszed a petet, fejleszted, pont ezekért a dolgokért, és igazából amire kell nem használható? Röhej!

    Mindenre van valami értelmetlen magyarázata a DO nak!
    Szerintem besokalltam!
     
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Sajnos tapasztalom én is és más is, hogy mi jelezzük a hibát, de válasz nem jön rá. Ezért én egy kicsivel feljebb mentem és épp egy reakciót várok.

    Szeretném kérni a türelmeteket és a megértéseteket is.
     
    fapapi és bynks kedveli ezt.
  12. Nos, nekem is fura volt a válasz s nem értettem, hogy akkor miért robban. Ezt ahhoz hasonlítottam mint amikor bejött a petrobbantó megvettem a 3-as szintet + prémiumot és elhatároztuk a klánnal, hogy 2-3 an összeállva robbantgatunk a cubinál másnap már nem élvezhettük mert korlátozva lett a robbantás... De beletörődtünk nem volt más választásunk ahogy úgy vélem most sem lesz...

    Értem, köszönjük, hogy te is utánaérdeklődsz.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  13. bynks

    bynks Járnitanuló

    *azt jelenti, hogy a DO-ba nagyobb összeget nem akarnak belefektetni(és pont) :eek:
    egyetértek szavaiddal fapapi ;) végre valaki megfogalmazta... :)
    csak azt sajnálom, hogy ezek az okosságok sose fognak eljutni a "fejesekhez".
     
  14. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Lehet, hogy a válaszaid, a stílusod, vagy a higgadtságod, okozza, én hiszek neked!
    Elhiszem, hogy olyan magasságokba nyúlsz, amibe csak tudsz, és teszel a közösségért, a játékért, a játékélményért.
    Hiszek benned, de a DO-ba már nem. Az évek alatt csak azt tapasztaltam, hogy nem a játékosokért vannak, hanem a pénzért. Pedig ha tetszik, ha nem ez a kettő együtt jár.
    Régebben többet költöttem, vettem az urit vettem mindent. Most max prémium, (nagyobb lendületemnél dobozdupla) de már nem sírom el magam ha nincs. A játékélményem ölték meg. Fokozatosan kiölték belőlem a játék örömét. Már nem a játék miatt vagyok itt, hanem a közösségért. De az a közösség sincs már meg, akikkel elkezdtem a játékot. Ők is beleuntak ebbe, és most már csak emlékfoltok, néha-néha még elkottyantott szavak, de már nem játékosok. Ezt okozzák a hibák, a sablonlevelek, a flegmázások.

    _Morphi_ örülök, hogy itt vagy!
     
  15. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    Felháborító hogy bánnak a bigpointosok a törökökkel -.- ...

    az mi már hogyha vesz 150.000 urit kap hozzá galaxyt meg herkules dróndesignt? +ba egy új goliath designt is? kérem világositsatok fel hogy miért van az hogy a külföldiek ilyen akciókat kapnak -.-
     
  16. lost

    lost Fórum nagymestere

    Pff. Most nézem csak a törököknek elérhető. Mondom magamban, lehetne + hercim legalább ebből, erre csak nekik rakják be, bár nem tudom miért van ennyi kivételezés számukra. Saját dizi stb....
     
  17. Valóban érdekes és picit felháborító a megkülönböztetés szerver és szerver között ilyen mértékben mennyivel másabb egy török mint egy lengyel, magyar vagy még sorolhatnám...

    Tényleg elgondolkozom ezek után akár egy prémium vagy 50% os booster vásárlásán is...
     
  18. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Továbbá,az iris és az lf-3 akciós mindig a törököknél... Szerintem,megyek át török szerverre...
     
  19. lost

    lost Fórum nagymestere

    Mondjuk nekünk meg 50%-os kedvezmény van uri rendelésnél, és azért az se kis dolog ám.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  20. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    50 % kitörölheted ha a törököknek meg herka dizit adnak meg goli dizit + ba urit is .