Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, mivel ezek a legújabb hajók, nem hinném, hogy variálni akarnának a fejlesztők a képességeiken.
     
  2. .Lindel.

    .Lindel. Fórum-zöldfülű

  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

  4. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Hello, azt tapasztaltam, hogy ha pvp térképrol (4-5) kapu-ugrás kozben ha támadás ér más játékosoktol, az ugrás félbeszakad... ez eddig rendben is lenne,
    de ezután már nem lehet minitérképen pont kijelolésell irányítani hajot... Ez Hiba..?
     
  5. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, nálam ilyen még nem fordult elő, a szokásos előzménytörlést, stb ajánlom.
     
  6. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    November – december óta a következő dologra lettem figyelmes, de lehet, hogy régebb óta van már.
    Kerget egy ellenséges hajó, közöttünk akkora távolság van, hogy hatótávon kívül vagyok, így nem tud meglőni, nem kapok semmilyen sebzést. Mindaddig nem kapom a sebzést amíg nem nyomom meg a billentyűzeten a kapuugrás gombot.
    Ha nem nyomom be a kapuugrás gombot, mehetek akár 10 kört is és nem ér el az ellenséges játékos, de amint ezt megteszem azonnal sebez, és nem tudok kiugrani egy PVP térképről. De teljesen mindegy milyen kapuról beszélünk, ez mindenhol érvényes.
    A legfurább az, hogy Spearheadel ráverek a golira egy hatalmas távolságot, de amit megnyomom a billentyűzeten az ugrást ismételten sebez!
    Ez biztos hogy nem lag, mert nem lagolhatok állandóan! Körbekérdeztem még pár játékost, és szintén írták az ezzel kapcsolatos problémát. Mindaddig nem érdekes amíg egy PVP térképről nem tudsz emiatt kiugrani! És még valami! Ezután a minitérkép használhatatlan! Ez egy hiba, és az előzménytörlés sem segít. Ismétlem a problémával nem vagyok egyedül!
     
    Utoljára szerkesztett: 8.1.14
  7. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, kipróbáltam, tényleg nem használható, elküldve, mint hiba.
     
  8. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Köszönöm! Remélem nem csak a minitérképet, hanem a kaput is leteszteltétek, a lőtáv miatt!
     
  9. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Igen, teszteltem azt is.
     
  10. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Ðiαмσиd! Nagyon megleptél a gyors reakcióval, NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM!


    Még egy aprócska dolgot írnék:

    Ezt a hibanaplóban olvastam

    "Valósidejű pushing rendszer
    Frissítettük a pushing elleni rendszert és egyre csökkenő jutalmakat használunk. Ha egy játékos egy napon belül (00:00-23:59 helyi szerveridő szerint) több mint öt alkalommal semmisíti meg egy másik játékos űrhajóját, egyre kevesebb becsület- és tapasztalatpontot kap, míg el nem éri a 0 pontot. Az adott játékos a nap további részében nem kap több becsület-, tapasztalat- és győzelmi pontot, ha az adott játékost többször is megsemmisíti."


    Abszolút megkerülhető, ha egy háború van kiküldve!
    Ez a rendszer csak abban az esetben működik ha nincs háború a klánok között, vagy nincs klánban a lelőtt felhasználó!

    Vagy ezt rosszul tudom?
     
  11. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, utánanézek ennek is.
     
  12. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Ha war van akkor nem 5 hanem 10 lelövés után kezd el csökkenni a jutalom. Emlékeim szerint. Most nem nézem meg. :D
     
  13. Igen, így van.
     
  14. milka20013

    milka20013 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok az lenne a gondom, hogy a 10es álca cpu-m nem működik... Mert beleraktam az egyes konfiba és azt használom de nem álcáz. És ez elég rossz mert így nem annyíra tudok dobozolni... Mit tegyek?
     
  15. EnE

    EnE Járnitanuló

    Attól hogy csak beleraktad még nem fog álcázni :) Válts egyes konfira és a játékban a gyorgomboknál katt az álcázó cpu -ra akkor álcáz majd és levon 1et vagyis marad 9.
     
  16. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Hello!

    Nekem olyan bugom van, hogy ha el nyomtam a lighting képességét és lejárt, majd WIZ-X-t kapok akkor ugy látszik mintha még mindig menne a képi, mert látszik az a vonal, de valójában nem megy gyorsabban, szóval ez olyan érdekes bug :D
     
  17. -Nitrocid-

    -Nitrocid- Fórum-zöldfülű

    Ðiαмσиd Nekem is ugyan ez a problémám amit fapapi leírt.
    Support szerint nincs semmi hiba először oda írtam, szerintük az én gépem a rossz. Ezekután jöttem ide, és láttam nem csak nekem van ilyen nyűgöm!
    Lehet buta kérdés, és elnézést érte, de az mit jelent, hogy "elküldve mint hiba"?
    A szavak jelentését tudom :) csak a folyamat érdekelne. Beküldöd leellenőrzik visszajeleznek, hogy ez tényleg hiba vagy nem? Ha hiba akkor kapsz e tájékoztatást arról, hogy mikor javítják?
    Előre is köszönöm válaszod!
     
  18. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, hasonló, mint ahogy leírtad, de meg is javítják (vagy próbálják), és igen, kapok róla infót.
     
  19. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Sziasztok! Nem olvastam végig az összes oldalt, lehet már előttem említették a következő problémát.:
    Kalóz mappon hangárt váltok, és nem megy az instant pajzs, természetesen egy re start után helyre jön, de kellemetlen mikor hangárt váltok és épp megtámadnak...
    És még egy észrevétel:
    Harc közben az energia transzfer elég furcsán viselkedik.
    pl.: Pista és Géza megtámadja Benit, Beni lövi Pistát de Géza energia transzfert nyomott, a hajóm nem Pistát lövi hanem össze vissza rángatózik, mivel Géza energiatranszfert nyomott és minden egyes lövése után a hajóm oda fordul, na most ez szerintem egy elég nagy hátrány....
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.14
  20. ¤ŢheĄd√enŧurer¤

    ¤ŢheĄd√enŧurer¤ Fórum-zöldfülű

    Hali!
    Az a helyzet, hogy az automatikus rakétavásárlóm nem működik, 2 is van 2 konfiba, az egyik ECO-10-es rakétát a másik pedig PLT-2021-es rakétát venne, na most, akkor veszi meg ha 100 alatt van a rakéta száma, de nekem nem veszi meg, gyorsgomboknál is ottvan a rakéta, hogy mit vesz meg, fel van szerelve, de mégsem veszi meg, aon is gondolkoztam hogy azért mert fullon vannak a rakéták, de ez nem lehet, mert ezért vettem automatikus vásárlót, mert ezzel mindenképpen meg kéne vennie ha tele vagyok, ha nem, még 2 napja rendesen működött ha tele voltam is, de itt most valami oknál fogva meghalt...
    Rakéták
    1700|2000
    (+300) Így van kiirva, és az üzletben sem tudok venni rakétát, mert aztmondja hogy tele vagyok..
    Előre is köszönöm a segítséget!