Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Ne haragudjon meg senki, de hónapok óta fenn álló hiba ugyan úgy szalad mintha rá se néztek volna. És ez csak halmozódik, egyre több hiba lép fel a szervereken.
    Mi van a cégnél? Sztrájkolnak a dolgozok?
    Tegnap este elment a chat, ez jelezve lett. Ma beléptem és percek óta ez megy:

    Rendszer: A szerverkapcsolat megszakadt. chatVersion:2.3.3
    Rendszer: 19 másodperc múlva újra kapcsolódik...
    Rendszer: Kapcsolódás...
    Rendszer: A szerverkapcsolat megszakadt. chatVersion:2.3.3
    Rendszer: 23 másodperc múlva újra kapcsolódik...
    Rendszer: Kapcsolódás...
    Rendszer: A szerverkapcsolat megszakadt. chatVersion:2.3.3
    Rendszer: 38 másodperc múlva újra kapcsolódik...
    Rendszer: Kapcsolódás...
    Rendszer: A szerverkapcsolat megszakadt. chatVersion:2.3.3
    Rendszer: 31 másodperc múlva újra kapcsolódik...
    Rendszer: Kapcsolódás...
    Rendszer: A szerverkapcsolat megszakadt. chatVersion:2.3.3
    Rendszer: 36 másodperc múlva újra kapcsolódik...
    Rendszer: Kapcsolódás...

    Értem én hogy jelezve lett a probléma meg "dolgoznak rajta", de nem látszik.
    Szerk1: Supportra miért nem írok? Azért mert ugyan azt a random szöveget másolják be amivel nem jutok előrébb.

    Arról ne is beszéljünk hogy van valami Arénás kód amit "mindenki" kapot e-mail-ben és azt be lehet váltani. Na most akkor miért nem kap mindenki? Vagy mindenkit kompenzáljanak vagy senkit...
     
    Utoljára szerkesztett: 12.11.14
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Nem csak EU2-n, hanem szinte mindenhol nem jó chat. Tudunk róla és már jelentettük. Reméljük hamar megoldódik.
     
  3. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Remélem azért nem megy, mert most fejlesztik, hogy egy harc során ne oda írja a billentyű kombinációkat :)
     
  4. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Csatlakozom. Nyertem egy TA-t, aztán visszajelentkeztem volna, találtam egy ellenfelet, csatlakoztam, visszaszámol 30-tól és 0:00-n áll "Várakozás az ellenfélre" címszóval. Ezt a várakozási időt jó lenne korlátozni...
     
  5. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    A visszaszámolás is nagyon hosszú, hova kell az a sok idő az arénában?
    És egy újabb hiba. Ha ellenfélre vársz, akkor nem tud lelőni senki a játékban :)
    Ellen ott gyűjtögetett a mi térképünkön, és nem támadhatom meg, mert ellenfélre vár :)
     
  6. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Ha már ezt a bugot kihasználja akkor te meg alkalmazd a következőt:
    Küld rá a petet önmegsemmisítőbe, és már is lőheted.
     
  7. Vanessa71

    Vanessa71 Fórum-zöldfülű

    Chat lesz még ezen a héten?
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    A chat már jó. Sokan használják is. Próbáld ki, hogy törölsz gyorsítótárat, cockie-kat.
     
  9. -.SnakeShield.-

    -.SnakeShield.- Fórum-zöldfülű

    Amióta történt ez a lőszerraktáros dolog ez az egész játék évezhetetlen!!!!!!!!!!!! Nem mindig tölt be a játék és ne írja nekem senki azt hogy töröld az cookiet mert ez **** duma.... amióta volt ez a nagy meglepi az árverés elég nagy csúszással mukodik!!! használhatatlan az egész kezdőoldal!!! Csak az érdekel hogy azt a sok pénzt amit mi játékosok erre a játékra költünk nem lehetne néha a játékra költeni? Supportnak már nem írok mert Feri nem tud értelmes választ adni...........
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia.

    Sok hibát tovább küldtünk és javítás alatt van. A licit direkt van elcsusztatva, szerverenként változó a kezdete.
     
  11. Akkor a licit marad így? Csak mert hivatalosba az van írva hogy dolgoznak rajta..
     
  12. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A licit zárás más. A hiba abban van, hogy nem mindig veszi észre, hogy valaki licitált vagy nem kapja meg a tárgyat/kreditet.
     
  13. Értem , köszi :)
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  14. lucifer

    lucifer Utánpótlás-írogató

    Csütörtök a fejlesztések napja, és megint ál a játék akad egy lont nemlehet lelőni mert a hajo megy de az npc dekkol egyhejbe perceken át
    kapurol nem beszélve prsze a megvásárolt boszterek ketyegnek ismét ez lassan természetes már
     
  15. Igen ez mostmár rendszeres...
    Múltkor is ugyanez volt....
    Szó volt kompenzációrol is, de csak szó maradt...
    Úgy tűnik már csak az a lényeg hogy a pénzed költsd, de amit érte kapsz ne tudd használni.:(

    Ja most nézem spaceball van és eic vezet...
    Mily meglepő hogy szinte minden ars-os eic...
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.11.14
    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- kedveli ezt.
  16. lucifer

    lucifer Utánpótlás-írogató

    hál istennek mégjob megszakad a játék a kronosba már másodszor de legjob hogy már nemis kapcsolodik vissza ja és persze tuti az én gépem a rosz
    mellesleg mind mindig
     
    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- kedveli ezt.
  17. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Komolyan mondom nem vagy az a panaszkodós típus, de ez azért már elég kellemetlen szerintem.
     
    PiZsike kedveli ezt.
  18. LittleDeath71

    LittleDeath71 Fórum-zöldfülű

    Hozzák vissza a régi klienst, azzal legalább lehetett játszani, ez egy héten fél hétig játszhatatlan, a másik felében meg full lagg.
     
    PiZsike és -ZЄЯ؆ĦUΝ†- kedveli ezt.
  19. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    osztom. igazad van vagy legalább egy retro szervert, a sok üres szerver helyett..
     
    PiZsike kedveli ezt.
  20. DestinyX

    DestinyX Járnitanuló

    Ez kész diliház nemlehet még npc-t lőni sem! Lag Lag Lag
     
    PiZsike kedveli ezt.