Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Elnézést, régen tényleg adtak hozzá ilyen plusz dolgot. Most már nem.
    Tévedni? Megint kezdesz kötöszködni. Csak tudnám miért. Nah mindegy.

    Arról meg nem én tehetek, hogy erről nem lettünk informálva. De ahogy a következő hozzászólást ovastam:
    Nem igen tévedtem. :)

    Elnézést kérek attól, akit ezzel véletlen - és nem szántszándékkal - félre vezettem volna.
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  2. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Hm, úgy gondolom ez egy probléma azért ide teszem. Döntsétek ti el hogy ez most hiba, vagy mi.
    A srác tutira megy, nagyon akarja ezt a Citadell hajót, csak nem függenek össze a dolgok :)

    EU4

    [​IMG]

    [​IMG]

    Remélem észre veszitek a lényeget.
    Ha rosz helyre raktam akkor elnézést és megkérnék egy fórumost, hogy tegye át. Köszönöm.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.11.14
    PiZsike és fapapi kedveli ezt.
  3. Hamarabb jött a Mikulás a csodák szerverére.
     
  4. Aslam2

    Aslam2 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Van valami probléma az aukció működésével? Tegnapi nap folyamán este licitáltam egy 50-es álcára a 21, vagy 22 órás liciten. Az aranyat levonta, a tárgyat nem kaptam meg és semmilyen értesítést sem. Ma reggel a 7 órás liciten 3 tárgyra licitáltam... egy 50-es álcára, kár boosterre és pajzsgenerátorra. Az eredmény ugyanaz. Pénz levonva, értesítés semmi és semmilyen tárgyat nem kaptam...

    Más is észrevette, hogy nem működik valami jól? Kihez kell a problémával fordulni?
     
  5. agobulus

    agobulus Fórum-zöldfülű

    Szia! Én az eu3 szerveren 777,777,777 kreditet vesztettem így el, de kárpótlást még nem kaptam. Állítólag tudnak a hibáról, írj a support-nak, remélhetőleg kárpótolni fognak.
     
  6. Aslam2

    Aslam2 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm, megtörtént....
     
  7. RYUNA

    RYUNA Utánpótlás-írogató

    Tisztelt Adminisztrátorok!

    Szeretném megkérdezni. hogy hogyan lehetséges, hogy 2014.11.23-án JPA várható?? Vagy most már minden hónapban 2 lesz?? Ebben a hónapban már volt 11. hó 9-én és sikeresen végig is ment. A probléma az, hogy minden hónap 2. vasárnapjára van kiirva a JPA, és ha betesznek a hó végére még egyet akkor arra hogyan készüljön fel az ember ha nem hirdetik meg időben?? Mégis hogyan vegyek megosztó boostereket??
     
  8. picurka8456

    picurka8456 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Problémám lenne az egérrel, mindenhol működik, de a játékban nem, nem tudok kattintani sehová egyáltalán, de csak a játékon belül nem. A főoldalon és mindenhol máshol müködik. Laptop egerén sem megy. Többszöri ráfrissítés sem segít. Valaki valami ötletetet tudna mondani mit tehetek ?
    Esetleg másnak hasonló gondja ?
    Előre is köszi a segítséget
    Picurka
     
  9. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Játékkliens nem toltodik be, weboldal is csak idokozonként..:(
     
    Erystheus kedveli ezt.
  10. Erystheus

    Erystheus Utánpótlás-írogató

    Nekem is hasonló gondom van mostanság! :(
    De úgy tudtam megoldani hogy a gépet kikapcs, bekapcs és utána DO-ra fellépek
     
  11. jajdejó

    jajdejó Fórum-zöldfülű

    Helló! Eu3-on vagyok valaki nem tudja mikor lesz jó a licit ?! :(
     
  12. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Gyakorló arénában találtam egy hibát.
    Ha visszaszámoláskor nyomsz egy konfiguráció váltást, a hajót átviszi a másik játékos körébe. De ez csak a második és a harmadik menetben lehetséges. Csak konfit kell váltani, és elindul az ellenség területére. Ha bármit nyomsz közben akkor megáll nem visz át!
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  13. Szicsó

    Szicsó Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Szerintem sose...már a supporttal is felvettem a kapcsolatot,de állítólag,javítják a hibát...tök jó,mert sok-sok millió creditem bánta már. :(
     
  14. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Érdeklödnék, hogy aki Linuxot használ, az utóbbi két napban be tudott lépni DO-ra? Mert nekem csak windows alól sikerül. (És igen supportnak már írtam)
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Én windows alól használom a linuxot, de megy rajta.
     
  16. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Ez a játékos párbajra vár a Gyakorlóarénában, ezért nem támadható meg.

    Ez mi?

    Ha a gyakorlóra jelentkezik valaki akkor lőhetetlan? Nyugodtan gyűjtöget, és futkározik ellenséges térképen :)
    Továbbá, ha nem fogadja el a másik fél, akkor akár 20 percet is kell várni, mire újat kereshetsz! Miért nincs egy megszakítom gomb?
    Vegyétek ki a gyakorlót, és akkor tegyétek vissza, ha az alap hibák javítva vannak. Azt hiszem nem egy hibát jeleztek már a játékosok!
     
    Siemon187 és tg90000_2 kedveli ezt.
  17. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Milyen linuxot használsz?
    Megnéztem ubuntun és suse linuxon, mind a kettőn megy!
     
  18. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Köszönöm, más jellegű a probléma.

    A support szerint nem változott a játék beléptetési ellenőrzése.
    Szerintem meg de.
    Két DHCP-t osztó wifi routeren keresztül csatlakozva a netszolgáltatóhoz (vagyis alhálózat alhálózatáról) nem megy hétfő óta a bejelentkezés. Áttettem a második wifi eszközt Access Point módba, így az első eszköz által DHCP-n megadott IP címet kapom, és abba az alhálózatba tartozik a gépem. Érdekes módon most be tudok jelentkezni.

    Csak tipp, ha valaki belefutna.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.11.14
  19. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Igen ez elég bosszantó, ha nem tudod az ellenszerét.
    Tedd a petet védelmi módba, az rálő és utánna már sütheted is.
    Nagyon sokan kihasználják ezt és vakmerően rohangálnak ellenél és pvp-n is.
    Jó lenne, ha csak hazai x-1 térképről lehetne jelentkezni a TA-ba.
     
    -TOKEI-Ihto- és fapapi kedveli ezt.
  20. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Ennyi x1 re a TA-t! Extra jó ötlet!