Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nabuto

    Nabuto Utánpótlás-írogató

    Mondjuk nem szoktam palázni, csak 1 évig paláztam fullos pettel . Ha egy helyben álsz és várod mikor ressel be a palládium akor lassan telik , ha nyomatod a szedést hajoval is sima sika az 5ezer pala 1 ora alatt (egyébként 5000 a rakterem) ÜDV
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Pettel és hajóval is nyomtam, úgy jött ennyi. Na mindegy, te biztos nagyban tolod.. (mármint nagyobban) :D
     
  3. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Szerintem nem lehet szedni 5000t 1 óra alatt :)
    percenként 83 pallát kéne szedned, tehát másodpercenként 1.3 t :) Nem tudom, nekem nem sikerülne!
     
  4. anti123

    anti123 Utánpótlás-írogató

    szerintem a radarral csak a poráz lesz hosszabb !
    igy meszzebbre tud elmenni ,az nem azt jelenti hogy messzebbre látt!
    az elenségbemérönél lát meszzebbre

    a föoldal másnak is szokot roszalkodni ? miért ?
     
  5. Na most meg a főmenü nem megy..:(
     
  6. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    be van fagyva minden...


    Na jó nem minden, de a főmenü meg a licit az biztos oO


    ez jó :D elmegyek küldetést felvenni és egy csomó már korábban teljesített küldit feldob h sikeresen megcsináltam :D az elsőnél kaptam 5.330.000 kredót de a többire meg semmit. ez mi? oO
     
    Utoljára szerkesztett: 29.1.15
  7. _patrick1_HUNG

    _patrick1_HUNG Fórum-zöldfülű

    NEM MŰKÖDIK AZ ÜZLET NEM LEHET SEMMIT VENNI
     
  8. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    Ja bocs az az 5 milla egy nyersi transzfer volt :D
     
  9. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Nekem a hangár sem hozza a szokott formáját.
     
  10. CM_Olaf

    CM_Olaf Fórumprofi

  11. anti123

    anti123 Utánpótlás-írogató

    szia ez miért van ?
    Ez a weboldal nem érhető el.

    pl az uzletben vásárlásnál vagy hajováltásnál stb
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

  13. anti123

    anti123 Utánpótlás-írogató

    XD te is olvass , már korában is irtam hogy nem jo ! nállam ezt november ota csinálja !
    ha veszek pl rakétát uzletben kb 10x nem elérhetö az oldal aztán megveszi !
    valamikor elsöre megveszi , de mindennél ezt csinálja !
     
  14. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Ha gondod van egy moderátori döntéssel, akkor azt a supporton jelezd.
    De mivel ezt nem tetted meg, leírom neked ide:
    Az első képen látszik, hogy ugy szólván beszóltál nekünk. Kérdőre vontad, illetve kioktattad, hogy mikor kellett volna kiraknia a moderátornak. De, ha már annyira vetted a fáradtságot, hogy itt fórumon is megpróbálod kérdőre vonni a CM döntését, akkor másolok valamit:
    MrEnderson: Kedves admin. Volt név ott ahol mondtam hogy szánalmas? Nem! :) Örülök neked :D Rágalmazás akkor lett volna ha nevet is irok oda ;)
    MrEnderson: Nem inzultáltam ez normális körülmények között való vélemény nyilvánitás volt ;)

    Szerintem örülj, hogy csak 5 napot kaptál, mert ha ezt pl én láttam volna meg, 15 napot kaptál volna minimum. :)

    Elnézést, ha szőrös szívűnek tűnök.
     
    MadKason és Siemon187 kedveli ezt.
  15. ƒΔllΞη

    ƒΔllΞη Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy ez bug vagy sem, mindenesetre problemas kerdes. :)
    Mult heten egy igazan kedvezo ajanlatot talaltam a bankolas oldalon, X HUF-ert. Vasarlas menete a kovetkezo volt: beraktam a szuper ajanlatot a kis virtualis kosarkamba, PayPal, egyenleg atkonvertalas, fizetes, mindenki boldog.
    Ra 2-3 napra, megint nem birtam magammal, ismet kedvezo ajanlat, hasonlo fizetes.
    Tegnap ismetelten elkoltottem volna az uzsipenzt, de valami rejtelyes oknal fogva, az X HUF atvaltozott X GBP-re, ami onmagaban nem is problema, hisz csak megkonnyiti a vasarlast, DE (es itt jon a "bug") az valojaban (X*2) GBP. Szoval ami eddig 3175 Ft volt, nagyjabol £7.4, azt miert kinalja nekem a BP kerek £20-ert, nagyjabol 8000 Ft-ert?
    Nagyon-nagyon szeretnek ujra HUF-ban fizetni, ha mar magyar szerveren vagyok. Kerdesem a kovetkezo: Ez lehetseges-e?:)

    Ha kapok valaszt, elore is koszi. :)
     
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ha Magyarországon tartózkodsz, és a gépednek is magyar IP-je van, lehetséges. Ha nem, a supportnál le kell futnod azt a pár (supportertől függ, kb 20) kört, hogy visszaálljon. :D De lehet, a support nem tudja ezt befolyásolni.
     
  17. ƒΔllΞη

    ƒΔllΞη Fórum-zöldfülű

    Trukkosek a sracok, nem mondom :D Minden esetre koszi.
     
  18. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Keveset mondtál.
    Több kör az, elfognak utasítani többször.. De egy elég meggyőző, mindenrekész levél után, talán az adataid után elfogadják. Nekem igy volt :)
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Az lehet, de mostmár automata át áll a bankolási oldal annak megfelelően, ahol tartózkodsz. S ahol ezt a rendszer automata végezte, ott mi nem igen tudunk mit csinálni. :)
     
  20. ƒΔllΞη

    ƒΔllΞη Fórum-zöldfülű

    Hmmm, ebben az esetben nem kene az egesz bankolasi oldal automata at alljon?:) Gondolok itt nem csak az arakra, hanem arra a sok megvasarolhato extrara, ami a GB szervereken megtalalhato!?