Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Idocsapda

    Idocsapda Járnitanuló

    Köszönöm!
     
  2. Na megint egy jó Jackpot csata....
    Miért mindig itt szarik be a játék??
    Úgy laggoltam már megint hogy visszasem tudtam lőni..
    És persze jön a válasz majd hogy a sütik meg gyorsítótár
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szerintem már kaptál választ.
     
  4. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    amiota ma van jpa azota nekem nagyon akad.van hogy a föoldal elfehéredik azt semmi.kilépni se tudok.ha meg kilépek alig enged vissza.már töröltem 66x a gyorsitotárat,vagy 5 böngészövel néztem,mindegyiknél ugyanaz
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Na, közeledik a Helix HH!
    40 perc :)
    [​IMG]
     
  6. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    Na akkor mi is ez ??
     
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    tg90000_2 kedveli ezt.
  8. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

  9. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ha az exkluzívra gondolsz, akkor igen, mivel a tulajdonságai ezen a téren megegyezik az MHH/HH-val.
     
  11. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    ohh , köszönöm a választ :)))
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Morphi, supporton írjak vissza, vagy itt elég? Azt kaptam válaszként szombaton, hogy legfeljebb 1-2 nap. Kérem nézze meg valaki a dolgot! Nem egyszerű visszaszerezni. :oops::oops:

    (vagy ha nincs ideje, csak írja meg, mennyit várjak, mert a bizonytalanság a legrosszabb)

    (direkt neked címeztem) :rolleyes:
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ott kérlek, mert nem emlékszem, hogy melyik levelet írtad. :)
     
  14. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    laborba küldtem sepit,mondom teszek a pajzsra mert kevés volt.megjött a sepi a raktérbe,ráhuzom a pajzsra,erre ami volt eltünt és 1percet ir ki,1000sepit ráhuztam pedig.még1x huztam rá 1000 sepit a pajzshoz,megint csak 1 percet ir ki a pajzsnál.másnál van ilyen???eddig jo volt nekem ez
     
  15. Igen, nekem is eltűnt róla ami van, de mindegy úgyse játszom :D
     
  16. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    ha áprilisi tréfa,annak baromi rossz.mi van ha valaki ép ugyanigy tolja rá a sept azt 1et mutat,azt meg akarja pl nézni promival vagy duraniumal??ráhuzza a nyersit,oda az összes sepije mert ugye akkor is 1 percet jelez csak ki.azt gondolom jopár mila sepit elcseszet egy jo kis tréfa miatt.kártérités meg ugye nincs
     
  17. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ott van az, csak nem mutatja. A normálisabbik játékos megkérdezi mi történt, a többiek válaszolnak, hogy ápr. 1 van.
     
  18. Eh.. ez jó azthittem tényleg hiba :D
     
  19. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    mivel nincs chatem,nem tudtam megkérdezni.itt ugyebár utolag irtad.support meg utolag értesült a dologrol mint ahogy irta mailba a válaszba
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  20. szenes74

    szenes74 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Kínlódok egy problémával , nevezetesen avval hogy nem tom vissza állítani a reklámokat az oldalon.
    ha valaki segítene meg köszönném.
    Üdv: szenes74